Ventspils māmiņu pastaigas

27. May, 10:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielā Ratu pastaiga turpinās! Sadalamies pa pastaigu rajoniem un iegūstam jaunas pastaigu biedrenes!

Turpmāk šajā sadaļā lasi un raksti visu par Ventspils pastaigām, māmiņām, bērniem un ģimenēm!

Sadraudzējies virtuāli un tiecies arī dzīvē :)

Nākošgad rīkosim JUBILEJAS Lielo Pastaigu, galu galā, pasākums tiks rīkots nu jau piekto reizi. Bet, jau tagad, visas kopā varam sākt gatavoties!

1. Redakcija atvērusi Forumā visu rajonu, kas piedalījās Ratu pastaigā.

Mūsu mērķis ir ļaut jums turpināt komunikāciju arī internetā, ļaut turpināt iepazīties, meklēt un atrast jaunas pastaigu biedrenes savos rajonos! Mēs saprotam, ka internetā ir vieglāk iepazīties un vēlāk turpināt satikties reālajā vidē, tāpēc nāksim jums solīti pretī!

2. Mēs regulāri ziņosim par to, kurā rajonā māmiņas ir aktīvākas, rīkosim konkursus un kopā priecāsimies par visām rajonu aktivitātēm.

3. Grupas šajos forumos nebūs slēgtas!

danjux danjux 12. Jun 2013, 11:28 eg3107

Valters dzima 29.novembrī! Man vispār ir interesants stāsts par šo... kaut kad novembra sākumā es iztēlojos, ka esmu slimnīcā, stāvu pie loga un laukā ir uzsnidzis sniegs. Taču visu novembri no sniega nebija ne vēsts... kad 29.novembrī no rīta braucām uz slimnīcu sniega arī nebija, vakarā piedzima Valters. Nākamajā rītā es savā palātā piegāju pie loga un laukā bija sasnidzis sniegs un viss balts! Neticēju savām acīm... grūtniecēm ir kaut kādas īpašas priekšnojautas. Ne velti runā, ka savu dzemdību dienu vajag iztēloties!!! 😀

Es arī gribēju tādu krēsliņu kā vecos laikos, bet nekur tādu nevarēju atrast. Bet nu vienalga pasūtīju no koka... man nepatīk tie visi jaunmodīgie 😃

Man jau arī Valters kā traks ņemas pa to gultu, te vienā galā, te otrā. Un man visu laiku par tām rokām un kājām jāuztraucas un jāvaktē! Man it kā ir tā apmalīte, bet pa pus gultiņu. Kad to pirku, neiedomājos, ka varētu būt tā, ka ar to ir par maz 😃

Un par piebarošanu... mums iet ļoti labi. Valters ēd kartupeli ar burkānu, ļoooti garšo. Pats jau stiepj rociņu pēc karotes un kad dodu, tad mutīti taisa plati vaļā! 😀 Piektdien došu vēl kādu dārzenīti klāt! 😀

danjux danjux 11. Jun 2013, 19:48

Čau, čau!
Oo, tad jau jūs salīdzinoši vēlu piereģistrējāt savu mazo bērnu dārzā. Mēs jau man liekas kā braucām no slimnīcas, tā uz sociālo nodaļu pēc dzimšanas apliecības un pieteikties b/d 😃
Man jau liekas, ka tie dārziņi pa vasaru nestrādā... jeb arī strādā?! Nu mums 1,5 gadiņi būs nākamgad maija beigās. Droši vien jau visu vasaru kaut kā vēl nodzīvosies un tad rudenī uz dārziņu.
Un vispār man šodien garastāvoklis labs - izdarīju labu darbiņu! 😀 Pasūtīju internetveikalā Valteram barošanas krēsliņu un gultas aizsargapmalīti. Viņam tāda mode regulāri savas mazās rociņas vai kājas bāzt starp redelēm. Tad nu jāgaida pāris dienas, kad atvedīs...

danjux danjux 10. Jun 2013, 13:07 siga2012

Mēs varam! 😀

danjux danjux 10. Jun 2013, 11:55 eg3107

😃 nu mēs jau varam pielāgoties! Bet es esmu PAR - 4dienu, Lielo laukumu un plkst. 2iem! 😀

danjux danjux 10. Jun 2013, 09:47 eg3107

Es domāju, ka šodien atliekam. Tu atpūties, bet sagaidīsim, lai uzrodas visas pārējās 😃
Un vispār šodien tāds nomācies izskatās.
Nu jā - un tad varbūt varētu organizēties uz 4dienu.

danjux danjux 09. Jun 2013, 10:30 eg3107

😃 tieši tā - nav jau nemaz tik traki!

Nu mums jādomā, kur staigāt, lai netraucētu tiem riteņbraucējiem un kur nav riteņbraucēju celiņi 😃 Varam pa to pašu Enkuru parku iet staigāt... tur man liekas ir arī bērnu laukumiņš - lielākajiem bērniem būtu kur padarboties!

danjux danjux 08. Jun 2013, 21:26 eg3107

Ak, kā es tevi saprotu.. 😃 par to gulēšanu! Es arī esmu šausmīīīga guļava, tāpēc pēc Valtera piedzimšanas man likās pilnīgs ārprāts, ka nevaru normāli izgulēties. Bet pie tā pierod! 😃
Bet nu vispār jā - jo lielāks aug, jo mazāk pa dienām guļ, tas nu ir fakts.

Nu mēs ar Valteru principā esam gatavi iet kaut pirmdien. Jāskatās, kāds tas laiks solās, bet pirmdien laikam lietu nesola. Bet nu tas jau jāskatās, kā tām citām māmiņām!!!

Un jā - jādomā, kur liksimies, ja būsim 5 pastaigas dalībnieces. Jau, kad gājām 3, atceros, ka viena riteņbraucēja tante sūdzējās 😃 Tad būs jāstaigā pa parkiem!

danjux danjux 08. Jun 2013, 13:12 susemama

Sveika!
Oo, izskatās, ka mūsu pulciņš aug! Tas priecē! Ja ieradīsimies pastaigā visas, kas te esam, tad būsim jau 5! 😀
Pastāsti par sevi - esat ventspilnieki? Tev ir puika vai meitene?

danjux danjux 07. Jun 2013, 20:15 eg3107

Njā, atceros... mums arī sākumā traki pa naktīm gāja. Cik bieži nebija tā, ka no rīta jau piecēlos nogurusi, jeb līdz 5 rītā vispār nebiju gulējusi, un kas tik vēl ne! Bet tagad liekas, ka tas bija jau tik sen! 😀

danjux danjux 07. Jun 2013, 17:25 eg3107

Tas ir pilnīgi normāli, ka nevari paspēt izdarīt visu, ko vēlies. Man arī tā bija un domāju, ka tā ir visām jaunajām māmiņām. Nē, nu protams ir jau arī izņēmumi - mēdz būt, ka zīdainīši ir īsti miega mikas - tikai paēd un guļ, paēd un guļ! Es tāda esot bijusi 😃
Jā, tas ir avotiņš. Es arī Valteram šad tad, kad viņš mierīgs, varu manīt, ka tur pulsē. Tas ir normāli!

danjux danjux 07. Jun 2013, 15:51 ღewaღ

hmm, īstenībā es domāju, ka pie jūras kāpās varētu būt ļoti labi, jo saulītē ir tiešām silts 😀

danjux danjux 07. Jun 2013, 10:57 siga2012

he, tieši mēneša starpība! 😀
Ko jūs jau mākat? Valters tagad ir rāpošanas sākumposmā - stabili balstās uz abām rokām, mēģina vilties uz priekšu, arvien vairāk mēģina arī celīšus dabūt augšā! 😀

danjux danjux 07. Jun 2013, 09:41 siga2012

Sveika!
Priecāsimies, ja pievienosies mūsu pastaigām! 😀
Jā, man Valteram ir pus gadiņš un viena nedēļa. Sanāk, ka viņš tikpat garš, cik tavējais... Kas tev ir - puika vai meitene? 😀

danjux danjux 06. Jun 2013, 16:41 eg3107

Njā... man tavs Roberts atkal likās tik maziņš!!! 😃 Bērni tik ātri aug, nu gluži kā baravikas pēc lietus! 😃
Ui, par formu runājot... es tā katru dienu staigājot un visu laiku pašai barojot, esmu savu svaru dabūjusi jau gandrīz 9 kg mazāk nekā pirms grūtniecības. Un bez jebkādām diētām. Tā, ka pacietību un viss atgriezīsies ierastajās sliedēs! 😀
Pastaigu varētu kādu dienu nākamnedēļ varbūt atkal sarīkot!!!

danjux danjux 06. Jun 2013, 16:08 eg3107

Prieks, ka jums gāja labi 😀 300 grami pa nedēļu ir ļoti, ļoti labi, malači!
Mēs arī pirms brītiņa pārnācām, tagad laimīgs ēd. Mums arī gāja labi, Valters ir jau 71,5 cm garš un sver 8,4 kg. Poti arī dabūjām, tās jau kā parasti nepatīk un bija lielā brēka. Bet labā ziņa, ka nākamā būs tikai uz gada vecumu. Un rīt mums ir liela diena - puika saņems pirmo piebarojumu 😀
Un vispār - ja pēc pastaigas sāp muskuļi - tas nozīmē tikai vienu - biežāk jāiet pastaigās! 😀

danjux danjux 05. Jun 2013, 13:08

laikam tā sanāk! 😃

danjux danjux 05. Jun 2013, 12:55 ღewaღ

mums ir pilnīgi tas pats. Pa logu spīd saule iekšā un liekas, ka gan ārā, gan iekšā ir riktīgs kūrorts 😃

danjux danjux 05. Jun 2013, 12:49

šodien man liekas ar plānajām drēbēm būs par maz. Pa logu skatos, visi staigā notuntulējušies virsjakās 😀

danjux danjux 05. Jun 2013, 12:27

Mums te arī saule spīd un mākoņu nav, bet ir diezgan liels vējš. Nezinu gan cik silts, būs jāpaskatās..

danjux danjux 04. Jun 2013, 19:15

Oki, tad tiekamies drusku pēc 2 Lielajā laukumā. Mans nr. katram gadījumam 29451181 (Dana)

danjux danjux 04. Jun 2013, 17:36 ღewaღ

Varbūt sarunājam tikšanās vietu pie ieejas Reņķa dārzā, tur, kur uz stūri tas dzeltenais tiltiņš?! Nu gadījumā, ja tu ierodies ātrāk, lai nav tā, ka nevari saprast kur iet. Nu un, ja tas tomēr būs pēc 2iem, tad mēs ar eg3107 varētu tevi tur gaidīt!
Nu un mums ar eg3107 viss paliek kā norunāts, ejam viena otrai pretim. 😀

danjux danjux 04. Jun 2013, 16:38 eg3107

ak tā 😀 nu skaidrs.
Jā, par rītdienu sarunāts.

danjux danjux 04. Jun 2013, 15:44 eg3107

ok, tad mēs uz 2 rīt ejam ārā un ejam tā kā tu teici. Lūkosim pēc ratiem dzeltenā un zilā krāsā 😀 Mums rati oranžā un melnā krāsā!
Hmm... kā tu mani pazīsi, vai esam tikušās?! 😀

danjux danjux 04. Jun 2013, 13:30 siga2012

Domāju, ka noteikti nākamnedēļ varam kādu mazo ratu pastaigu sarīkot! 😀

danjux danjux 04. Jun 2013, 13:29 eg3107

nu mēs parasti ejam ap 2 staigāt. Varbūt tad rīt darām kā tu teici - ejam viena otrai pretim?! Es dzīvoju uz Saules ielas pretim Vakarskolai. Kur tā tava iela īsti atrodas? Jāizdomā kā jāiet, lai neizmaināmies un nepaejam viena otrai garām 😃
ღewaღ kā mēs tevi satiksim? vai brauksi uz šo pilsētas pusi?!

danjux danjux 04. Jun 2013, 12:02 ღewaღ

Mums arī ceturtdien būs pote. Pēc tam laikam tikai uz gada vecumu.
Cik tad liela ir tava meitiņa?
Rīt varētu kaut kā saorganizēties... ko diez eg3107 saka par rītdienu?! 😀

danjux danjux 04. Jun 2013, 09:29

es skatījos yr.no Tur parasti ir precīzi un rīt lietu nerāda, bet kas tad to var zināt... 😀
principā mēs ar Valteru varētu iet draudzēties rīt, ceturtdien mums jāiet pie ģimenes ārsta, biju piemirsusi.

danjux danjux 04. Jun 2013, 09:12

skatos - šodien lietu sola.. bet toties nesola rīt un parīt. Kuru dienu iesim? 😀

danjux danjux 03. Jun 2013, 23:11

Nu mans Valters ir kā parasti ratos māk uzvesties, kā ratos iekšā - tā pēc 10-15 minūtēm acis ciet un tā varam kādas 2 h nostaigāt. Protams ar atsevišķiem izņēmumiem, kad viss neapmierina 😃 Un šis karstums arī viņu nogurdina. Pastaigas nav īpaši garas, lielākoties aizejam no savām mājām Saules ielā uz Bērnu pilsētiņu vai citu parku un pasēžu tur, kamēr mazais čuč.
Bet var arī kādu dienu uz tilta pusi aiziet...
eg3107 - ja tu dzīvo tepat Gāliņciemā, varbūt varam kādu dienu satikties un kopā iet tilta virzienā un tur satikt ღewaღ. Būs mums mazā ratu pastaiga 😀

danjux danjux 03. Jun 2013, 18:22

Oo, sveikas māmiņas! Skatos, ka te arī kaut kas notiek... 😀
Mēs ar manu pusgadnieku Valteru arī katru dienu ejam staigāties, varbūt varam sarunāt kādu kopīgu pastaigu! Man nu jau ir pieredze ar Lielās Ratu pastaigas organizēšanu, tagad varam organizēt mazās ikdienas pastaigas 😀

1 2 3 4 5