Ventspils māmiņu pastaigas

27. May, 10:13 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lielā Ratu pastaiga turpinās! Sadalamies pa pastaigu rajoniem un iegūstam jaunas pastaigu biedrenes!

Turpmāk šajā sadaļā lasi un raksti visu par Ventspils pastaigām, māmiņām, bērniem un ģimenēm!

Sadraudzējies virtuāli un tiecies arī dzīvē :)

Nākošgad rīkosim JUBILEJAS Lielo Pastaigu, galu galā, pasākums tiks rīkots nu jau piekto reizi. Bet, jau tagad, visas kopā varam sākt gatavoties!

1. Redakcija atvērusi Forumā visu rajonu, kas piedalījās Ratu pastaigā.

Mūsu mērķis ir ļaut jums turpināt komunikāciju arī internetā, ļaut turpināt iepazīties, meklēt un atrast jaunas pastaigu biedrenes savos rajonos! Mēs saprotam, ka internetā ir vieglāk iepazīties un vēlāk turpināt satikties reālajā vidē, tāpēc nāksim jums solīti pretī!

2. Mēs regulāri ziņosim par to, kurā rajonā māmiņas ir aktīvākas, rīkosim konkursus un kopā priecāsimies par visām rajonu aktivitātēm.

3. Grupas šajos forumos nebūs slēgtas!

danjux danjux 26. Jul 2013, 09:54 eg3107

Es šodien mēģināšu tev nosūtīt bildes... man jāsūta uz drauga telefonu un tikai tad varu ielikt datorā. Manu telefonu neviens dators pretīm neņem, laikam esmu tur kaut ko piebeigusi 😃

Ui, kā mums iet... vakar no rīta bija tie 37 temperatūra. Bet pēcpusdienā, kad taisījāmies ēst biezeni, izmērīju 38,1. Protams, nekādas apetītes Valteriņam nebija, iedevu Panadol sīrupu, lai temperatūru nosit un uzēst pienu - aizmiga. Vakarā bija labāk. Pa nakti nekāda dižā gulēšana nebija... un šorīt temperatūra atkal 37,6. Atkal devu sīrupu.
Jau no rīta piecēlos nogurusi... šis viss man atgādina pirmos mēnešus ar bērnu mājās. Bet nu laikam jau tas ir jāpārdzīvo un labi, ka tas ir pārejoši - zobiņi iznāks un viss... bet viegli nav. A kam šodien viegli 😀

Lai jums jauka diena! 😀

danjux danjux 25. Jul 2013, 10:14 siga2012

Es ceru, ka tie ir zobiņi... kas cits! Jo savādāk viss ir kārtībā. Pa nakti bija 37,6 temperatūra, iedevu Panadol sīrupu, likās, ka pēc dažām stundām samazinājās. Šorīt bija 37. Skatīsimies, kā mums šodien ies...

danjux danjux 25. Jul 2013, 09:44 siga2012

Labs rīts!

Valters bija ļoti paklausīgs, visu laiku gulēja. Roberts drusciņ uz beigām sāka niķoties, bet tad jau gājām uz mājām.
Vakar bijām aizgājušas līdz Piedzīvojumu parkam pie kalna, es tur nebiju bijusi šausmīgi sen un biju patīkami pārsteigta par visām atrakcijām, kas tur ir... mūsu mazie paaugsies, tad mums būs jāiet izklaidēties! 😀

Starpcitu, Sigita - neatceros vai runājām... par zobiņu nākšanu... kā Robertam viņi iznāca, mierīgi un bez pārdzīvojumiem? Valteram jau 2 apakšā ir iznākuši, bet pēdējās naktis slikti guļ un pagājušo nakt bija arī temperatūra. Domāju, ka nāks nākamie...

danjux danjux 24. Jul 2013, 10:32 eg3107

aha, uz pus 3. Bet nu skatāmies, kā ar ēšanām. Ja kas - sazināmies!

Jautri jums atkal gājis šonakt 😃 Man Valters arī kaut kā pēdējās naktis diezgan slikti guļ, nezinu, kas uznācis... nevar būt, ka atkal nāk kāds zobiņš 😃

danjux danjux 23. Jul 2013, 21:49 eg3107

es laikam vēl neko nepasūtīšu. Uz nākamās nedēļas beigām sākšu domāt 😀

danjux danjux 23. Jul 2013, 13:19 eg3107

sarunājam rīt! 😀

Labi, dod ziņu, ja sūti no Pirkumiņa. Tad es arī apskatīšos..

danjux danjux 23. Jul 2013, 10:00 eg3107

Labrīt!

Principā mēs šodien varam iet pastaigā. Man ciemiņi būs vakarā! Bet paskat, kāds laiks aiz loga, izskatās diezgan drūmi... iesim?

No kurienes tu sūtīsi?

danjux danjux 22. Jul 2013, 16:31 eg3107

Es vēlāk padošu ziņu, vai rīt varēšu. Šodien kaut ko no mammas padzirdēju, ka māsīca varētu braukt rīt ciemos. Bet tad jau ziņošu 😀

danjux danjux 21. Jul 2013, 22:21 eg3107

rīt ne. Man tāds nogurums... šodien bijām līdz Liepājai aizbraukuši, gribējām pa veikaliem pastaigāt. Varbūt 2dien? 😀

danjux danjux 20. Jul 2013, 17:27 eg3107

Piekrītu, ka vakar bija kā bija. Nākot no tā būvniecības veikala pa Reņķa dārzu, vēl pamatīgi nolija, bet jā - kamēr mēs tikām līdz mājām, sāka spīdēt saule. Bet Valters jau sāka čīkstēt un neatlika nekas cits, kā iet istabā.

Bet šodien... es jau biju satraukusies kā nu būs, jo pa pilsētu tie moči brauc krustām šķērsām. Un Valters parasti diezgan jūtīgs uz visādiem trobeļiem 😃 Bet pilnīgi neticami - kā izgājām šodien staigāt, neskaitāmas reizes moči brauca garām, ka zeme rīb, bet Valters tik snauda un tā nosnauda 2 stundas! 😀

danjux danjux 19. Jul 2013, 12:59 siga2012

draugs teica, ka ārā esot baigais vējš... cerams mūs neaizpūtīs! 😀

Nu mums jau ar to iespējamo kavēšanos ir pilnīgi tas pats 😀 Varbūt dēļ ēšanas kavēsim varbūt nē!

danjux danjux 19. Jul 2013, 10:49

Nu tad šodien uz pus 3 pie Ziedu pulksteņa. Bet redzēsim, kāds būs laiks - pirms brīža pamatīgi nolija, cerams, vairāk nelīs 😀

danjux danjux 17. Jul 2013, 22:47 burbulits6

Sveika!

Cik tev liels dēliņš un kā sauc? 😀
Man arī ir dēliņš Valters, 7,5 mēneši.

No kurienes esi? Mēs rīt plānojam pastaigu, varbūt abi vēlaties pievienoties?

danjux danjux 17. Jul 2013, 22:45 siga2012

Kāds iemesls niķiem? nezināms!? 😃
Un kā jums iet ar gaļu? Kādu Robītis ēd un kā garšo?

danjux danjux 17. Jul 2013, 20:20 eg3107

Čau jums abām! 😀
Runājam uz pus 3, tad mēs noteikti jau būsim izkasījušies ārpus mājas 😃

Kā jums vispār iet ar mazajiem pa šīm dienām? Kādi jauni stiķi un niķi?

danjux danjux 16. Jul 2013, 13:48 eg3107

Paldies, paldies! 😀

Uhtī, kas par garu rakstu tev sanācis. Izstāstīji visus savus piedzīvojumus... par to izkrišanu no autokrēsliņa... nekļūdās tas, kurš neko nedara. Un laikam jāiemācās aprast ar to, ka bērns kritīs, sasitīsies utt.
Mēs jau arī neesam nekāds izņēmums - pirms kāda mēneša Valters izripoja no gultas, bet paldies Dievam, dīvāns pavisam nav augsts un apakšā bijām saseguši segas. Tā, ka viss kārtībā. Bet izbīlis tik un tā bija liels un mācība ir joprojām. Un jā - mums jābūt trakoti mundrām. Nemaz nezinu kā es tikšu ar visu galā un spēšu saglabāt to mundrumu tagad, kad Valters sācis žiperīgi kustēties pa visu māju!

danjux danjux 15. Jul 2013, 19:49 siga2012

mums laikam der arī piektdiena 😀

Starpcitu - šodien ar Valteru un manu māsu staigājām, redzēju jūs abus ar Robertu staigājam pa Lielo prospektu. Mēs stāvējām pie gājēju pārejas (pie tās, kur poga jāspiež) otrā ielas pusē... 😀

danjux danjux 15. Jul 2013, 11:11

Sveikas!
Es dažas dienas tā īsti nebiju pie datora apsēdusies, bet nu tagad jauna nedēļa un jālabojas 😃

Brīvdienas mums bija diezgan aktīvas - sestdien bijām uz laukiem pie drauga vecākiem, bet vakar pie mums bija ciemiņi. Izbraucām ar Hercogu Jēkabu (Valters sākumā cītīgi pētīja apkārtni, bet pēc brīža jau saldi snauda tētim uz pleca un visu ekskursiju nogulēja 😀 Prieks par to protams!

Un vispār mums ir vēl daži ievērojami jaunumi - nu jau Valteram ir 2 zobiņi! Un man mājās ir mazs rāpotājs! 😀 Dažas dienas nu jau ir nokāpis no savas sedziņas spēļu stūrītī un aktīvi pārvietojas pa visu istabu! 😀

Par pastaigu - man ceturtdiena der. Kā jums pārējām???

Un kā jūs pavadījāt brīvdienas?

danjux danjux 11. Jul 2013, 12:03

Sveikas!

Mums ar Valteru šodien izskatās sanāks ātrāka pastaiga. Ap pus 1, vieniem ēdīsim biezeni un tad ejam laukā. Ja kāda no jums var ap kādiem pus 2 pievienoties, dodiet ziņu man uz tel. 😀

danjux danjux 10. Jul 2013, 22:30 eg3107

Es jau arī šausminos par to, ka šodien lija!!! Jo tagad līšot līdz vasaras beigām... 😃 Cerams, ka tās ir muļķības!

Man bija pasūtījums 27 Ls, bija dāvaniņa. Tā, ka arī 30 Ls nav noteicošais! Ej nu saproti 😃

Nu mēs rīt protams staigāt iesim, pēdējā laikā mums pastaigas ļoti labas. Ar Valteru nomodā novelkam līdz pusdienām, tad paēd biezeni un ejam laukā. Pāris minūtes ratos un actiņas ciet! 😀 Bet nu nav ko sapriecāties! 😃
Rīt sazināmies tepat, kas un kā, labi?

danjux danjux 10. Jul 2013, 09:36 siga2012

Man vajadzēs. Būšu ļoti pateicīga 😀 Naudiņu atdošu pēc tam?

Oo, forši, ka brauc šurp. Tad jau nākamnedēļ tiksimies! 😀

danjux danjux 09. Jul 2013, 16:34 aigaj

Sveika!
Kad piedzima mans Valters, jau pēc dažām dienām pieteicām mazo dārziņam. Tad teica, ka problēmām nevajadzētu būt un vietiņa būs. Nezinu kā ir, ja tikai tagad piedeklarēsies Ventspilī un jau drīz gribēsi laist mazo dārziņā...
Principā mazo varētu laist no pus otra gadiņa, bet mums pusotrs gadiņš paliks nākamgad maija beigās. Līdz ar to dārziņā sāksim iet septembrī.

Es tev ieteiktu uzzvanīt vai vēl labāk - aiziet uz Izglītības pārvaldi un aprunāties, noskaidrot kāda ir situācija un izredzes!

danjux danjux 09. Jul 2013, 16:30 siga2012

čau jaukā! 😀
Traki jums ar tām potēm... bet nu labi, ka Robertam paliek labāk. Tad jau viss būs kārtībā.
Paldies par info par putrām. Es tagad dodu Valteram Milupas 7graudu putru. Tā viņam iet kā smērēts 😃 Domāju, ka būs jāpamēģina arī griķu un rīsu putras.

Zini, tas tiešām būtu forši, ja tu nopirktu to pretodu līdzekli. Ventspilī ir A aptieka, pie Maximas centrā. Bet tur nebija nekā... Vai tas, ko tu nopirki bija pūšamais??? Un cik maksāja?

danjux danjux 08. Jul 2013, 21:49 eg3107

Man arī ienāca prātā tā doma, ka varētu Sigitai palūgt nopirkt to līdzekli. Bet Sigitu te pēdējās dienas nemana... Sigita - vai tu te esi?! 😃

Mēs 4dien varētu, bet redz atkal Ilze netiek...
Ilze - vai 5dien tu tiec?

danjux danjux 08. Jul 2013, 16:05 eg3107

Jap, saņēmu savu sūtījumu. Tur laikam cik lasīju ir tā, ja samaksā līdz 12:30, tad sūtījums tiek piegādāts nākamajā darba dienā. Vispār esmu priecīga - man pakā bija arī maza dāvaniņa - lacīte 😀

Nu tad runājam uz 4dienu. Bet tad obligāti jāiet!!! 😃

Padod ziņu vai un kurā aptiekā tev būs izdevies kaut ko atrast Robertam pret odiem. Man neizdevās..

danjux danjux 08. Jul 2013, 10:53

Sveikas pārējās meitenes! 😀

Kā jums ar laikiem šonedēļ kādai pastaigai?

danjux danjux 08. Jul 2013, 10:52 eg3107

Man jau arī šoreiz bija ap 30 Ls sūtījums. OK, tad, ja viena vai otra sūtām, tad dodam ziņu 😀

Šodien mums arī te citas darīšanas. Bet tā pārējās dienas man liekas varam. Tā, ka skaties, kā tev pašai, kad vari.

Runājot par pasākumiem dabā, Valteram vispār tie riktīgi patīk. Vienīgi jau kuro reizi mēģinu Ventspils aptiekās dabūt kaut ko zīdainīšiem pret tiem odiem. Sigita ieteica vienu nosaukumu, bet tāds nav dabūjams. Jau cik aptiekās nav pilnīgi nekā. Jā, ir pūšamie bērniem, bet tie nav izmantojami tik maziņiem. Tā, ka varbūt būs arī jāizpēta, ko internetveikalā var dabūt. Tu esi kaut ko nopirkusi pret odiem?

danjux danjux 07. Jul 2013, 22:40 eg3107

Jā, pa brīvdienām te tiešām klusums. Visi laikam kaut kur atpūšas vai izbraukuši... Mēs arī vakar bijām izbraucienā. Drauga krusttēvam Kuldīgā bija dzimšanas diena, svinējām dārzā. Sākumā Valters bija dikti omulīgs, tā priecājās uz sedziņas, ko noklājām uz zemes... pat zāli čamdīja 😃 mēģināja noplūkt un likt mutē! Bet jo vairāk nāca vakars, jo niķīgāks palika. Vai tiešām nāks tas otrs zobiņš?!
😃

Par cibucabu taisnība, ka lētāk. Rimi lielo pamperu paku pirku, bija pāri 15 Ls. Te bija nepilni 12. Pasūtīju uzreiz 2 pakas, lai nav tik ātri nākamais pasūtījums jātaisa. Cerams, ka man rīt atvedīs. Pasūtīju arī pāris putras un augļu biezenīšus. Bet tie kurjeri kā zinādami vienmēr zvana tad, kad man bērns ēd. Dabūju atraut no krūts, lai saņemtu pasūtījumu. Ej tu bērnam iestāsti, ka tagad drusciņ jāpagaida un ka jāsaņem viņam atsūtītā paciņa 😃

Starpcitu - varam arī kādreiz kaut ko kopīgi uzsūtīt. Tad piegādes izmaksas vispār smieklīgas sanāks!

Ui, varu iedomāties par tiem pamperiem... nav forši, ka kaut kas sāk dalīties. Optima līnija jau ir no lētajiem, tad jau laikam arī tāda kvalitāte.

Šonedēļ gan beidzot vajadzētu iztaisīties uz kādu kopīgu pastaigu! Kā tev šonedēļ?!

danjux danjux 05. Jul 2013, 12:32 eg3107

čau!

Tā tik tu saki - tālu līdz piebarošanai... tici man, tas viss pienāk neticami ātri. Liekas cik nesen es nevarēju sagaidīt, kad varēšu viņam kaut ko iedot pagaršot. Tagad jau ēd man kā lielais! 😃

Aiz loga izskatās visai aizdomīgs tas laiks, bet nu lietu it kā nesola. Par pastaigu - izskatās, ka šodien man te atkal citi plāni. Māsa ātrāk tiek no darbiņa prom, iesim kopīgā pastaigā. Atliekam uz nākamo nedēļu?

Starpcitu - paldies par ieteikumu par cibucabu. Tikko no turienes pasūtīju pamperus Valteram un putras 😀

danjux danjux 05. Jul 2013, 10:26 siga2012

Bet nu jau potes tikai uz gadiņu! Tā ir labā ziņa! 😀
Pastāsti pēc tam, kā jums gāja ar vistu. Mums pēc mēneša tas būs aktuāli.
Un kādas putriņas tu dod Robertam? Jeb viņš neēd nekādas?

1 2 3 4 5