Nr.4 ILVIJA: Mana laimes krāsa ir ķiršu sarkana

Ilvija82
Ilvija82 11. janvāris 2017 11:36
442

Labdien!

1. Kas tu esi - Sieviete ar savu gaumes izjūtu laimē? 

Es esmu laimīga sieviete vārdā Ilvija. 20170111112644-20731.jpg

2. Apraksti savu gaumes izjūtu laimē: Vislielāko laimes sajūtu manī raisa vīra gatavotais ēdiens (tas var būt jebkas - sākot no ceptas olas līdz pat frikadeļu zupai) vai nav fantastiski laba sajūta, ka vīrs šiverē pa virtuvi, bet Tu, atgūlusies dīvanā, baudi savu aromātisko kafiju un skaties iecienītāko raidījumu. Bet vispār, man garšo saldējums. Dažāds saldējums. It īpaši plombīrs ar rīvētām šokolādes skaidiņām vai ievārījumu, kā bērnībā. 

3. Parādi savas laimes krāsu: Mana laimes krāsa ir ķiršu sarkana. Sarkanā krāsa ir enerģija, uguns un siltums. 

4. Ieslēdz savas laimes mūziku: Man patīk dažādi mūzikas žanri, bet mīļākās melodijas mainās. Blue  "I Can" ir mana topa dziesma "I can, I will, I know, I can"". Dziesmās man ir svarīgi vairāk vārdi nekā melodija, man patīk saprast dziesmu, nevis dungot līdz vieglu meldiņu. Tāpēc man patīk krievu dziesmas, jo to vārdiem ir jēga. Непара "Милая", ļoti jauka melodija skaisti vārdi. 

5. Iekš kā jūties laimīga: Es jūtos labi, ja man ir silti - nav svarīgi, vai tie ir svārki, kleita vai bikses. Visvairāk patīk ģērbties klasiska stila apģērbā, tā jūtos svarīga un nozīmīga darbā.

6. Nosauc filmu, ko vari skatīties vairākkārt, lai tvertu gabaliņu laimes. Gabaliņu laimes es tveru no filmas "Neverending story". 

7. Citāts par laimi: "Laimīgākie cilvēki pasaulē ir nevis tie kuriem nav nekādu problēmu, bet gan tie, kuri ir iemācījušies baudīt dzīvi neskatoties uz to, ka viss nav ideāli!"

8. Atceries savu spilgtāko laimes brīdi: laimes brīdis - ziņa, kad kļūšu par mammu un fakts, ka toreiz vēl draugs, tagad vīrs teica, es Tevi precēšu un būsim ģimene.

9. Kāpēc esi nolēmusi 2017.gadā piedalīties šajā projektā?

Projektā piedalīšos trešo gadu un man prieks, ka atkal ir kaut kas jauns.  Iepriekšējos gadus projektu laikā uzzināju daudz jaunu lietu gan par vīru, gan sevi. Patika lasīt citu sieviešu blogus.

Lai mums izdodas atklāt ko jaunu!

Jauku dienu,

Ilvija. 

20170111004056-47375.jpg

20170111085000-64836.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies