Gūsti atbildes uz diskrētiem jautājumiem par pēcdzemdību periodu ONLINE TV

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 20. februāris 2017 12:11
1262

Ir lietas, par kurām pēcdzemdību procesā ne visai vēlamies runāt. Vai ir kāds, kas var atbildēt uz jautājumiem? Vai ir kāds, kas var dalīties pieredzē? Kā uzturēt savu veselību formā? 

16.FEBRUĀRA ONLINE TV PROGRAMMA

Urīna nesaturēšana un citas intīmās veselības problēmas pēc dzemdībām

Uzzini, kādas ir galvenās intīmās veselības problēmas, ar ko sievietēm var nākties saskarties pēc dzemdībām. Sapratīsi arī daudz ko par urīna nesaturēšanas jautājumiem, uzzinot, kāpēc kas tāds vispār rodas. Gūsi atbildes arī uz jautājumu par to, vai un cik ilgā laikā sievietes organisms fizioloģiski atjaunojas pēc dzemdībām. Runāsim arī par fiziskām aktivitātēm, kas sievietei var palīdzēt, un tāpat arī par intīmajām lāzerprocedūrām un gadījumiem, kad šādas procedūras var būt noderīgas. Uz šiem un vēl citiem jautājumiem atbildes sniegs uroloģe Dr. Natālija Bozotova un ginekoloģe Katrīna Kalniņa. Nekautrējies, uzdod arī tu savus jautājumus. Meklēsim risinājumus kopā!

Uzdod jautājumus arī tu, tepat, komentāru joslā, vai rakstot tos uz kristine@maminuklubs.lv!

Māmiņu Klubs

20170208142900-29716.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
SantaMa 16. februāris 2017 09:01

❤️Pēc dzemdībām ārsti iesaka nenodarboties ar intīmam attiecībām līdz ginekologa vizītei, tad , ja viss ir kārtībā, ginekologs dod zaļo gaismu un uz priekšu ! Mums sanāca nedaudz ātrāk , arī vizītē daktere jautāja , vai esam mēģinājuši, atbilde bija jā, mēģinājām , bet tāpat īsti nekas nesanāca, pat pēc zaļās gaismas došanas , pagāja vismaz mēnesis , kad lēnām, palēnām viss ievirzījās normālās sliedēs, vai tas ir induviduāli ? Kāpēc pēc dzemdībām ir šāda diskomforta sajūta? Vai par steidzoties ar intīmu attiecību uzsākšanu pēc dzemdībām varu nodarīt kaitējumu sev ?
Ārsti mēdz jokot, ja pèc dzemdībām kaut kas ticis šūts , ārsti pārcentušies ! :D

FejuFeja 16. februāris 2017 07:22

Vai urīna nesaturēšana pēc dzemdībām parādās uzreiz vai arī tā var pārsteigt pēkšņi pēc, piemēram, 3 mēnešiem?