Skaties 10.septembra raidījumu, piedalies konkursā un laimē!

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 11. septembris 2017 00:00
865

Visu septembri esam ieplānojuši jūs pārsteigt dažādos Māmiņu Kluba konkursos saistībā ar svētdienās redzētajiem jautājumiem.

Šajā reizē balvā ļoti vērtīga, tāpēc arī jūsu dalība būs ārkārtīgi būtiska, bet ja būsi skatījies raidījumu, nekas sarežģīts tas nebūs! Mūsu galvenais mērķis ir izglītot jūs par tēmām, kas jums ir būtiskas, tāpēc šis uzdevums būs saistīts ar vērīgumu, skatoties raidījumu.

Tātad raksti te zemāk VIENU ieteikumu/ komentāru tepat komentāru sadaļā no 10.septembra raidījuma, kas Tev varētu visvairāk noderēt, ko nezināji vai ko vēlētos izcelt un ieteikt citiem! 

Ja raidījumu nepaguvi noskatīties, to vari izdarīt tepat zemāk!

Šajā raidījumā devāmies pie zobārsta, kas ieteica,kā rūpēties par zobu un mutes veselību. Tāpat ginekoloģe un dzemdību speciāliste Ieva Briedīte dalīsies ieteikumos tūskas mazināšanā. Savukārt pusdienu kastītes mācīsimies piepildīt ģimenes rubrikā!

BALVA- Lego DUPLO komplekts Tavam mazulim

20170908160631-34477.jpg

 

Laimētāju noskaidroim 12.septembrī

MAMINU KLUBS TV-2017_09_10 from Māmiņu Klubs on Vimeo.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Mar&Co 12. septembris 2017 08:27

Tā kā manas grūtniecības pēdējie mēneši noritēja vasarā, tad arī saskāros ar kāju tūsku. Noderīgs bija tieši šis sižets, jo nezināju, ka tūsku var mazināt ar pareizu uzturu- augļiem un žāvētie augļiem. Ūdeni gan daudz dzēru un izmantoju vēsas pēdu peldes.

mincenee 12. septembris 2017 08:07

Atklāju, ka bērna zobiņus jāatrāda speciālistam jau no gada vecuma. Tā kā mums tas viss priekšā, bija vērtīgis paklausīties, kā pareizi jākopj. Tāpat interesants bija sižets par pusdienu kastītēm, par to kā nodrošināt daudzveidību un veselīgu ēšanu. Es, piemēram, nebūtu aizdomājusies, pusdienu ēdienreizē iekļaut riekstus.

Moonlady 11. septembris 2017 19:48

Līdzīgi kā daudzām mammām lietderīgi bija atsvaidzināt zināšanas zobu jautājumā. Vienmēr tiek uzsvērts, ka bērniem šis pakalpojums ir bez maksas, bet realitātē gada beigās gandrīz visās iestādēs ir beigušās kvotas vai otra galējība ir ka jāgaida divi vai vairāk mēneši rindā.
Lietderīgi būtu, ka sižetos par medicīnas/veselības jautājumos papildus tiktu sniegta informācija, kur šos pakalpojumus var saņemt, jo zvanot uz med. iestādēm bieži atbilde ir ka viss pilns, kvotas beigušās, šādus pakalpojumus nepiedāvā vai zvaniet nākamā mēneša sākumā. Varbūt pat var izveidot atsevišķu sižetu, par iespējām, kur var saņemt informāciju par pieejamiem pakalpojumiem un rindām.

zane_zanīte 11. septembris 2017 19:20

Līdzīgi, kā daudzām mammām - noderīgs bija stāsts par zobu kopšanu. Jau diezgan daudz esmu meklējusi dažādu informāciju par zobu higiēnu, zobārstiem bērniem, utt. Bet katru reizi ir kāda jauna atziņa. Zinu, ka jāsāk zobiņi tīrīt jau pirms zobu nākšanas, bet nu tas jau ir arī rituāls ne tikai bērnam, bet zināmā mērā arī vecākiem :) Tā kā man jāsaņemās :$

Runner 11. septembris 2017 15:26

Man visvairāk noderēja sižets par bērnu zobu higiēnu, bet labprāt uzzinātu tieši kur Rīgā bērnus var bezmaksas vest pie speciālistiem.

bomboncinja 11. septembris 2017 12:53

Man visnoderīgākais bija sižets par bērna zobu higiēnu. Man ir trīsgadīga meitiņa un šobrīd šis jautājums mums ir ļoti aktuāls. Tīram zobiņus mājās,lai būtu veseli, kā arī drīz dārziņā pašai būs jātīra zobiņi.

senaz 11. septembris 2017 12:19

Negaidīti noderīgs izrādījās sižets par zobu tīrīšanu. Manai teju 10mēnešu jaunajai meitiņai nupat iznāca 2 pirmie zobiņi. Zinot, ka ģimenē ir noslieksme uz ātru zobu bojāšanos, gribētos palīdzēt meitai iedibināt pašsaprotamu rūpēšanos par saviem zobiņiem. Savulaik, es pati netiku kārtīgi izaudzināta šajā jomā, un atceros savu pārsteigumu, kad tīņu gados atklājās, ka mana māsīca vienaudze tīra zobus x2 dienā un pēc katras ēšanas tos vēl izskalo. Man tas bija teju kā kosmoss, viņai-pašsaprotama rīcība. Tagad man ir vairāk informācija par to, ka bērniem jau agrā bērnībā jāiemāca sekot līdzi savai mutes higēnai, pat ja sākotnēji vecāki vēl pārtīra zobiņus. Paldies par šo sižetu un par praktisko padomu kā to darīt. Mēģināšu kā ieteica, jo no priekšpuses mēģinot tikt pie zobiņiem var palikt bez pirkstu gala... :)

pienene_ei 11. septembris 2017 12:11

Noteikti, padoms par zobu daktera apmeklējumu jau viena gada vecumā. Iepriekš man teica ģimenes ārste, ka jāapmeklē zobu dakteris divu gadu vecumā. Tad nu jau meklēju zobu dakteri savam dēlam.

danjux 11. septembris 2017 12:07

Man visnoderīgākā bija informācija par zobiņu kopšanu! It kā principā viss jau bija zināms, bet tomēr - kā mēdz teikt - atkārtošana zināšanu māte :)

Šobrīd manam vecākajam dēliņam ir 4 gadi. Pie zobārsta vēl bijuši neesam, jo baidos, kāda būs viņa reakcija (protams, tas nav nekāds attaisnojums. Lai gan zobiņus tīrām kārtīgi un sūdzību arī nekādu nav). Taču higiēnists varētu būt labs iesākums un iedrošinājums! Mēģināsim!

Noteikti noderēja arī atgādinājums par to, kā pareizi tīrīt zobiņus un to, ka zobiņi jāpārtīra līdz pat 10!!! gadu vecumam.

Manam mazākajam dēliņam drīz būs 2 mēnesīši un lielā zobiņu nākšana un kopšana mums vēl priekšā. Tāpēc noderīga bija informācija, ka par mazo zobiņu higiēnu jārūpējas jau pirms šķilšanās un kā palīdzēt mazajam zobiņu nākšanas laikā.

Paldies Māmiņu klubam par vērtīgo informāciju un atgādinājumu par pareizu zobiņu kopšanu. Katrā raidījumā ir kaut kas tieši man noderīgs, vēl jo vairāk tagad, kad mājās ir 2 ķipari :)

iieeva 11. septembris 2017 11:57

Lai mazinātu tūsku grūtniecības laikā, ir jālieto kāliju saturoši produkti!

Ieva_ 11. septembris 2017 11:08

Tā kā lielais puika man ir ļoti noslogts darba dienās, tad sižets par pusdienu kastītēm bija tieši laikā. Ja diena gara, tad ir labi, ka līdzi ir kas apēdams. Skatījāmies kopā un apspriedām kā un ar ko varam pamainīt kastītes sastāvu. Prieks, ka ir sižeti, kas viņu ieinteresē un tad pats var izspriezt ko darīt.

zanzi+ 11. septembris 2017 10:24

Man ļoti noderīga informācija ir tieši par zobiņu tīrīšanu mazajiem! Man kā 2 meiteņu mammai, kur vienai dāmai ir jau teju 3 gadi un otrai tūlīt būs 1 gads (un 8 zobiņi!) ir ļoti aktuāla tieši šī informācija.
Pilnīgi piekrītu tam, ka par zobu mazgāšanu nav jāpiedāvā nekādi labumi! lielākā meita zin, ka katru vakaru iztīram zobiņus, izlasam pasaciņu un dodamies gulēt - tas ir kā rituāls, pie kura jau radinām arī jaunāko meitiņu.
Un protams - VECĀKIEM IR!! IR JĀPĀRTĪRA BĒRNIŅAM ZOBIŅI! Tas ir obligāti un to arī mēs paši praktizējam savā ģimenē! :)

manderina 10. septembris 2017 22:18

Man noderīgi bija par zobārsta apmeklējumu uzzināt ko vairāk, jo mazajam 2,2gadi un nebiju aizdomājusies par higenista nepieciešamību tik agrā vecumā. Tad nu jāmēģina iemācīt iemīlēt bērniņam kārtīgi mazgāt zobus jo šobrīd ir kā spēle. Un tagad zinu kā pašai vislabāk pārtīrīt mazajam zobiņus no aizmugures jo līdz šim mēģināju no priekšas. Lainaga kastīte noder arī mazajiem uz kādiem izbraucieniem un ir skaidrība tagad kā visu pareizāk proporcionāli sadalīt un salikt. ;) paldies Jums ;)

Brīve 10. septembris 2017 11:26

Mans visnoderīgākais bija kastītes piepildīšana, to aktīvi praktizēju pati. Man galetes samirkst uzsūcot gurķi vai kādu citu augli vai dārzeni,tāpēc sižetā pamanīju nodalījunu kastīti,kuru noteikti iegādāšos,lai risinātu savu problēmiņu. Kā arī vērtīgs padoms noderēja par riektiem,augļiem un vispār proporcijām cik daudz. Prieks,ka popularizē šādu veselīgo kastīšu principu. Jo daudzi vecāki labāk izvēlas iedot cukurotos našķus un suliņas, un tad mans bērns jūtas nedaudz apdalīts (jo nesaprot,ka viņai veselīgāk) ar savu kastīti. Vēl MK ieteiktu neatkārtoties, jo par zobu kopšanu pavisam nesen jau bija, tā pati fenā zobārste vēl.

DESMIT aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Māmiņu Kluba raidījums STV Pirmā

Skaties svētdienu rītos STV Pirmā plkst.9.30!
10.06.2018.STV: Amoralle vadītājas intervija, grila recepte, augļu ieviešana ēdienkartē, aizdegunes mandeles

10.06.2018.STV: Amoralle vadītājas intervija, grila recepte, augļu ieviešana ēdienkartē, aizdegunes mandeles

Ceļvedis,kā nokļūt Māmiņu Klubā

Ar kādu transportu tikt līdz Māmiņu Klubam?

Ar kādu transportu tikt līdz Māmiņu Klubam?

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Pirmo reizi uz uzacu krāsošanu ar hennu

Pirmo reizi uz uzacu krāsošanu ar ...

Staigāsim ar basām kājām!

Staigāsim ar basām kājām!

Bērnu laimīgā zeme – Izklaides parks “Avārijas Brigāde”

Bērnu laimīgā zeme – Izklaides parks ...

Fejiņa mācās jaunus vārdiņus

Fejiņa mācās jaunus vārdiņus

Mūsu mazuļa īpašais notikums- Pirtīžas

Mūsu mazuļa īpašais notikums- Pirtīžas

Mazie un lielie niķi veikalos

Mazie un lielie niķi veikalos

Izglītojoši un izklaidējoši video

Knifiņi jeb MUST HAVE katras mammas ikdienā

Knifiņi jeb MUST HAVE katras mammas ...

VIDEOpamācība, kā apģērbt aktīvu mazuli

VIDEOpamācība, kā apģērbt aktīvu mazuli

Kad mans mazais sāks sēdēt? Fizioterapeita VIDEOieteikumi

Kad mans mazais sāks sēdēt? Fizioterapeita ...

VIDEO: kā ieviest piebarojumu mazuļa ēdienkartē

VIDEO: kā ieviest piebarojumu mazuļa ēdienkartē

Mazo staigātāju klubiņš

Vajag vai nevajag apavus?

Vajag vai nevajag apavus?

Palīdziet bērna pēdiņām ar reljefainu vidi

Palīdziet bērna pēdiņām ar reljefainu vidi

Vides iekārtošana pirmajā dzīves gadā

Vides iekārtošana pirmajā dzīves gadā

21.gadsimta mazuļi": LOKANĪBA

21.gadsimta mazuļi": LOKANĪBA

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies