KONKURSS: Pastāsti par sava bērna sasniegumiem un laimē LEGO!

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 9. novembris 2017 00:00
794

Bērni attīstās strauji, un dažkārt jauni sasniegumi seko lavīnveidīgi viens pēc otra. Katrs no tiem, protams, ir īpašs, jo no bērna prasījis lielu sagatavošanos un piepūli, tāpēc mēs, vecāki, ar savas atvasītes sasniegumiem lepojamies.

Pirmais apzinātais satvēriens, apgūta velšanās, pirmie norāpotie metri, pirmie vārdi vai jau pirmā nodziedātā dziesmiņa.

Padalies ar mums sava bērniņa sasniegumos un piedalies konkursā!

Tepat komentāros pastāsti:

Ar kuriem sava bērna sasniegumiem Tu lepojies? Norādi arī, cik vecs ir Tavs bērniņš.

Starp visiem komentāru autoriem izlozēsim vienu, kurš iegūs lielisku balvu.

BALVA

LEGO® DUPLO komplektu Virzuļa kausa sacīkstes (10857)

20171108091856-79380.jpg

Vāģi 3 faniem patiks sarindot Zibens Makvīnu un Džeksonu Vētru uz starta līnijas Virzuļa kausa finālsacīkstēs un palīdzēt Luīdži sākt sacīkstes. Sākumā palīdziet viņiem apgūt būvēšanas pamatiemaņas un pilnveidot sīko motoriku, uzbūvējot visas trīs automašīnas un starta vārtus. Pēc tam, kad Luīdži paceļ karodziņu, jāliek lietā iztēle un jāmācās iejusties tēlos. Kurš uzvarēs šoreiz?

Laimīgo uzvarētāju izlozēsim un paziņosim 24.novembrī.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Strazdbūris 21. novembris 2017 23:04

Mazajam (lielajam) brālītim tūliņ būs 2,5 gadi, es leipojos,ka viņš ir ļoti pieklājīgs. Paldies, lūdzu - nekad nav jāskubina pateikt! Tāpat tik forši izklausas - uz veselībām, labu apetīti, atā visiem no divgamdnieka. Vismīļāk bija kādus trīs mēnešus atpakaļ,kad pēc konsultācijas lielveikalā viņs pārdevējam pateica “ paldies,onkuli! Atā!” Priekš sava vecuma viņš vispār daudz, skaidri un saprātīgi spēj izteikties un arī lieliski prot dziedāt (tā ka ir iespējams atšķirt ko tieši viņš dzied).

sanitalazdane 21. novembris 2017 14:38

Sveiki,
manam dēliņam tieši šodien ir jau 1.1g. Es lepojos par itin visu ko iemācās mans lielais puisēns. Pašlaik ļoti gaidam, kad sāks tipināt. Esam sajūsmā no tā, kā pēkšņi mazais stāv neturoties. Pietika vien 1 ballīte ar vienaudžiem, kur skraida, lai sāktu atdarināt un stalti stāvēt :D
bet vismīļākais un sirsnīgākais, ko ir iemācījies dēliņs, ir bučas došana mammītei. Tajos brīžos kūst sirds un gribas nobirdināt kādu laimes asariņu. Tā ir mīlestība! Mana mazā mīlestībiņa- Herbertiņš :) <3

Elīna♥ 21. novembris 2017 14:07

Sveiki,manam dēliņam ir 3.gadiņi.Prot uzrakstīt savu vārdu(Kristers) kā arī uzvārdu,prot skaitīt līdz desmit latviešu un angļu valodā.Zin ļoti daudz bērnu dziesmiņas kurām dzied arī līdzi.Kādu laiku jau ir liels Bermudu divstūra fans arī dzied līdzi un zin vārdus daudzām dziesmām.Pats lielākais prieks ir skatīties ,kā viņš aug un cik saprātīgs ir savā vecumā, cik ļoti patīk izzināt apkārtni ,apmeklēt bērnu teātrus un citus bērniem domātos pasākumus!Būtu ļoti priecīgs,ja iegūtu Lego komplektu,jo tieši šis komplekts ir iekļauts velmju sarakstā ziemassvētku vecītim!

danjux 21. novembris 2017 11:26

Man ir divi dēliņi – vienam tūlīt paliks 5 gadi, bet otram – 4 mēnesīši. Uzskatu, ka nekad un nevienam sasniegumi nav pienesti uz sudraba paplātes, bet tie ir mūsu pašu izcīnīti un nopelnīti. Arī bērniņiem neviens sasniegums nenāk viegli – redzu, kā mans mazākais dēliņš ik dienas burtiski cīnās, lai apveltos. Tāpat redzu, kā mans vecākais puika ik dienu mēģina mācīties burtiņus, rakstīt ciparus. Lai arī mums vecākiem tas liekas pašsaprotami – bērniem tas nenāk viegli un ne vienmēr viss uzreiz izdodas – tāpēc es lepojos ar katru savu bērnu sasniegumu!

Mazākā dēliņa sasniegumi birst kā no pārpilnības raga – mēnesīši skrien nemanot – nu jau mākam rokās noturēt mantiņas, kārtīgi velties uz sāniem, stipri sperties ar kājiņām, atrast savus celīšus un pa reizei arī pēdiņas, stabili turēt galviņu... ievēroju, novērtēju un lepojos ar katru viņa sasniegumu! :)

Lielākais dēliņš nupat svētku brīvdienās pārsteidza pavisam negaidot! Ilgi sēdēja savā istabā pie galda un darbojās. Pēc tam atnesa man dāvanu... tur bija izkrāsots zīmējums un tam apkārt sarakstīti vārdi – mammai, brālim, tētim un mūsu vārdi. Tā esot dāvana mums visiem! Tajā brīdī gandrīz acīs sariesās asaras, jo biju tik lepna – mans bērns prot uzrakstīt tādus vārdiņus! :)

Manuprāt, bērni attīstās tik ātri – tāpēc jātur tik acis vaļā un jālepojas par visu, ko mūsu bērniņi spēj!

LindaSup 20. novembris 2017 12:20

Es lepojos ar visiem savas meitiņas Martas (3gadi) sasniegumiem. Mūsu pirmie sasniegumi bija iemācīšanos smaidīt, lēnām dungot līdz mammas dziesmām, rāpot, vēlāk staigāt, tad skriet. Šobrīd savos 3 gados, Marta māk saskaitīt un atņemt ar cipariem līdz 10, prot uzrakstīt savu vārdiņu, pazīstam vairākus burtus no alfabēta. Māk nosaukt ciparus līdz 10 angļu, krievu un latviešu valodā.

annaisdirector 18. novembris 2017 10:55

Sveiki, Adrianam ir 8 mēneši.
Šobrīd ļoti lepojamies ar sēdēšanu un aktīvu šūpošanos,gaidam rāpošanas sākumu.
Mums jau ir 2 zobiņi,līdz ar to ļoti arī par to priecājamies. :)

annaisdirector 18. novembris 2017 10:55

Sveiki, Adrianam ir 8 mēneši.
Šobrīd ļoti lepojamies ar sēdēšanu un aktīvu šūpošanos,gaidam rāpošanas sākumu.
Mums jau ir 2 zobiņi,līdz ar to ļoti arī par to priecājamies. :)

arule 17. novembris 2017 20:51

Labvakar! Dēlam ir seši gadi, un šobrīd patstāvīgi lasa pa zilbēm un raksta, priecājos par visiem sasniegumiem, gan mākslā, gan lasītprasmes izaugsmē. Un šobrīd krustdēliņš Jānis, kuram ir 1, 3 gadi patstāvīgi sācis staigāt, bez turēšanas un piepalīdzēšanas :)

Cepuminsh 16. novembris 2017 03:35

Manam dēliņam ir bez 2 dienām 13 mēneši! Lepojos ar to, cik viņš ir pacietīgs (cik nu pacietīgs mazs bērns vispār spēj būt :D ), cik daudz sīkas detaļas pamana, cik ļoti mīļš ir pret mammu, tēti un arī labradora kucīti, kuru katru rītu dodas papaijāt un samīļot. Lepojos ar to kāds liels puisis (atskatoties uz aizgājušo gadu) ir izaudzis un ir spējis apgūt visu atbilstoši vecumam!

kripo 15. novembris 2017 14:34

Es lepojos ar to, ka kopš meitiņas 1,5 mēneša mēs mierīgi guļam visu nakti, māsiņa ļauj mums visiem izgulēties un dienā varam aktīvi darboties, tieši savā 4.mēneša jubilejā sāka velties uz sāniņiem un atpakaļ uz muguriņas ♡

Trešdiena 14. novembris 2017 11:52

Manam bērnam novembra beigās paliek trīs gadi.

Ir kaut kas ar ko es īpaši lepojos. Un tā ir : raitā valodas attīstība jau kopš dzimšanas un čaklums, centība, apzinīgums jeb darba un kārtības mīlestība.
Valodas attīstība, runa tagad sniedz savas pērles :). Tiek izrunāti, atvasināti ne tikai jauni vārdi , bet arī var dzirdēt domu gājienu: ka veidojas jēdziens un to ietilpstošās vienības. Šeit var manīt arī dārziņa izglītojošo ietekmi.
Darba un kārtības mīlestība- tas ir kaut kas viņā pašā. Es tikai no malas vēroju un brīnos. Tiek ļoti centīgi tīrīts paklājs (ar spēļu putekļu sūcēju), vaiga sviedros grābtas lapas. Dažkārt arī pa kādai novalkātai zeķei tiek ielikts skapī atpakaļ pie tīrajām, jo visam taču ir jābūt savās vietās :).

Ilvija82 14. novembris 2017 10:43

Sveiki! Raineram ir 3 gadi un 5 mēneši, viņš ļoti skaisti runā. Kādreiz teica "ipitīns", tagad "vitamīns". Raineram ļoti patīk likt puzles, viņš tās liek patstāvīgi. Vēl es priecājos, ka viņš krāso grāmatiņas, ar katru reizi arvien labāk, nekrāso pāri malām, krāso vairākās krāsās. Zina sava, mammas, tēta, un visu pārējo ģimenes locekļu vārdu pirmos burtiņus. Esmu lepna, ka Rainers atceras lietas, kas pateiktas vienu reizi. Bet jāsaka, ka katru dienu ir manāms kāds jauns sasniegums, par ko mums ar tēti ir liels prieks.

nosiguldas 14. novembris 2017 09:44

Gustiņam tagad ir četri gadi un tas ir liels un prātīgs cilvēciņs, bet brīdī, kad viņš piedzima, viņs bija maziņš un mēnesi cīnījās par savu dzīvību. Katra jauna iemaņa bija sasniegums, bet pirmie soļi vislielākais prieks un lepnums
:)

Diina 13. novembris 2017 12:07

Protams, ka mamma lepojas par katru lielāku un mazāku savu bērnu sasniegumu. Un katra mamma arī teiks, ka viņas bērni ir paši labākie un gudrākie! :) Jā, manējie puiši arī tādi ir.
Kristaps savos 4,5 gados ir pacietīgs puzzles licējs. Raksta jau savu vārdu, un izteikti "sulīgi" izrunā skaņu "R". Kristapa prāt, viņa lielākais sasniegums, ka viņš ir iemācījis mazajam brālim (1 gads) rāpot un tagad māca staigāt. :)

zanzi+ 11. novembris 2017 17:07

Lepojos ar visiem savu abu meiteņu sasniegumiem!
bet pēdējie no tiem ir:
mazākajai (1,1 gadiņš) prot atbildēt uz jautājumu: kā saka gotiņa (kaķītis vai sūnītis!)? ..pie pārējo zvēriņu skaņām mēs vēl strādājam! :) viņa ir smaidīga, draudzīga, pati iet un cītīgi komunicē ar visiem un ļoooooti viņai patīk dzīvnieciņi!<3
Lielākajai meitenei ir 3.1 gadiņš! šogad pirmo gadu apmeklē lauku bērnudārziņu un Mārtiņdienā viņa iemācījās no galvas noskaitīt diezgan grūtu dzejolīti tikai 3 dienu laikā!! (par spīti tam, ka viņai ir ļoti lielas grūtības ar koncentrēšanos) LEPOJOS!!

mommy&wife 10. novembris 2017 23:56

Meitiņai nu jau ir 4 gadi, bet mēs ģimenes lokā vēl aizvien bieži atceramies par viņas īpašo mācīšanos staigāt. Kad mazajai bija 1g un 4mēn., viņa vēl nekādīgi nevarēja saņemties un atlaist rokas, lai staigātu nepieturoties. Vienu vakaru viņa stāvēja turoties pie galdiņa, pēkšņi izdzirdēja televizorā dziesmu "Zirnekļa tīklos sapinies rīts", atlaida vaļā rokas un sāka dejot! Tiešām nevis staigāt, bet grozīties uz riņķi un dejot! Tā ir ļoti mīļa mūsu ģimenes atmiņa, kas liek mums lepoties ar savu bērnu, ka katrs bērns ir tik īpašs. Tā nu mēs lepojamies vēl šobaltdien par visiem viņas sasniegumiem, maziem vai lieliem.

sandux 10. novembris 2017 19:21

Mans dēlēns ir 3 gadus vecs. Es lepojos, ka viņš jau divu gadu vecumā sāka runāt sarežģītās konstrukcijās, lai arī pirms tam nemaz nerunāja. Es lepojos, ka mana 9 gadus vecā meita šogad pirmo reizi piedalījās Miķeļdienas tirgū un apzinājās naudas vērtību.

lauruxs87 10. novembris 2017 13:04

Šobrīd meitiņai ir 1g un 3 mēneši. Katru viņas sasniegumu sagaidīju ar prieku. Nesteidzināju un izbaudīju katru brīdi vērojot viņas attīstību. Kad meitiņai tuvojās 1g tad varēja sākt gaidīt arī staigāšanu. Tā kā dēls dāla staigāt 1g un 4 mēn vecumā, tad arī ap to laiku gaidīju lielo sasniegumu. Meitiņa nesteidzīgi garavojās staigāšanai un savus pirmos soļus neturoties pie mēbelēm man par prieku spēra kad viņai bija 1g un 2 mēneši. Un tagad jau arvien vairāk un drošāk sper savus soļus

Klintasmamma 10. novembris 2017 11:50

Meitai ir 2 gadi un 1 mēnesis. Viņa ir īsta karotāja un neskatoties uz to, ka ārsti neticēja ne viņas staigāšanai, ne runāšanai, vēl nesen stāstot, ka bērns vairāk par podiņu savā dzīvē neapgūs, meita ir pierādījusi, ka ar neatlaidīgu darbu un spītu viņa var tiešām daudz. 2 gadu vecumā beidzot dzirdējju mamma un raudāju, vēl aizvien pateicoties meitai par to, ka viņa saka šo tik ilgi gaidīto un kāroto vārdiņu. Viņa ļoti skaisti dzied pati savā valodā, iet, skrien, lēkā uz gultas (jā, citi bērni to dara krietni mazākā vecumā, bet mums nācās dzirdēt, ka tas nekad nenotiks), viņa ļoti daudzas lietas saprot un atšķir (mierīgi atpazīs karambolu, marakuju, zāģi, gepardu, pumu vai koka dobumu), skaita līdz 10 angļu valodā (ja ir noskaņojums, tad līdzz 16), tulko ļoti daudzus vārdiņus no latv.->angļu, ja viņai palūdz "kā angļu valodā ir kaķis/četri/pele/deguns u.c.). Viņa ir izcila un kopš viņas dzimšanas nav bijis brīdis, kad es ar meitiņu patiesi nelepotos!

SantaViksne 9. novembris 2017 17:15

Manai četrgadīgajai meitiņai ir ļoti laba ritma izjūta, tādēļ viņa apmeklē dejošanas nodarbības, kas viņai ļoti patīk un manuprāt arī ļoti labi padodās. Viņa ir ļoti neatlaidīga un mērķtiecīga. Un vē viņa būs ļoti mīļa un gādīga lielā māsa, jo jau tagad uzdod ārkārtīgi daudz jautājumus par mūsu punčbēbīti, mīļo puncīti un runājās ar bēbi

aiguciis 9. novembris 2017 15:41

Manam mazajam ir 1,8 gadiņi.... mūsu jaunākais sasniegums uz šo brīdi ir viens un divi parādīšana ar pirkstiņiem. Sākumā rādīja visur viens, bet tad parādīju divi un viss.. mazajam aizgāja..... :)

ziemelbriedis 9. novembris 2017 11:19 ziemelbriedis

aizmirsu noradit lielajai meitai 5 drīz jubileja un 6gadi. Puikam 3, bet arī vēl nedaudz un 4gadi. Mazajai princesei tieši 5mēnešu jubileja :)

ziemelbriedis 9. novembris 2017 11:11

Esmu trīs superīgu bērnu māmiņa, katram bērnam padodas savas lietas un lepojamies ar katru sasniegumu, bet īpaši atzīmējam tos kuri grūti nāca.
Vecākajai meitai mums ir māksliniece patīk gatavoties un pēc tam uzstāties koncertos. Bet kūtri sanāk sportiskās lietas, tādēļ ar balviņu apsveicām, kad iemācijās ar divriteni braukt un šobrīd ejam uz ritentiņa iemācīšanos, vēl tikai nedaudz un būs :)
Puika atkal ir sportisks. Bet grūti iet ar uzstāšanos un lietu atkārtošanu, nepatīk vairākas reizes mācīties vienu un to pašu, visur grib ieskatīties un pamest. Tādēļ ja kaut ko izpilda un iemacās kārtīgi tad lepojamies. Šobrīd mācas peldēt baseinā, iet grūti, jo pamatu jau māk un domā ka visu zin :)
Mazā māsa ir vēl maziņa un visu laiku priecājamies, par katru sīkumu un lielie bērni vienmēr paslavē. Grūti mazajai nāca velšanās prieki, tādēļ atbalstam. lielie bērni ar vēlās pa māju...

mincenee 9. novembris 2017 10:52

Tagad ir gads un viens mēnesis. Ļoti daudz sasniegumi jau aiz muguras - velšanās, rāpošana, sēdēšana, staigāšana, izkāpšana ar dupsi pa priekšu no gultas u.c. tagad priecājamies, ka pati saprot ģērbšanos un liek galvā cepures. Kā arī prot samīļot un paijāt, un dot bučas.

Runner 9. novembris 2017 10:24

Manam mazajiem tikko palika gads. Jau pāris mēnešus tas stabili staigā, bet visvairāk lepojos ar to ka ir sācis noskatīties no mums darbības un atkārtot, piemēram, ar ķemmi ķemmēt matus, ar putekļu sūcēju tīrīt māju, ar suņa siksnu iet ārā un turēt to kamēr suns staigā. :)

1 2