Ir jautājumi par jaundzimušo aprūpi? ONLINE TV videosaruna ar bērnu māsu Elitu Svarenieci

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 20. februāris 2017 11:05
1624

Dzemdību iestādē mums lieli palīgi ir vecmātes un medmāsas. Mājās viss ir citādāk. Uzzini visu par jaundzimušā aprūpi jau 16.februārī, ONLINE TV!

16.FEBRUĀRA ONLINE TV PROGRAMMA

Jaundzimušā aprūpe mājās

Kad ilgi gaidītā bērniņa dzimšana ir klāt, mēs dzemdību iestādē pavadām vēl dažas dienas, un tomēr, nokļūstot mājās, savā it kā ierastajā vidē, mēs saprotam - ir notikušas milzīgas pārmaiņas, attiecīgi: jāsaprot, kā pareizi rūpēties par jaundzimušo, kā veicināt viņa dienas režīma veidošanos, kā un kad sākt viņu vannot. Gatavo jautājumus, uz tiem atbildēs Sertificēta bērnu māsa, LMA valdes locekle - Elita Svareniece.

Māmiņu Klubs

20170208142824-24475.jpg

20170208142835-78711.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
SantaMa 16. februāris 2017 08:56

❤️Šodien manam mazulim aprit dzīves piektais mēnesis , un stipri ir pamainījušies mazuļa paradumi, viņš kļuvis daudz aktīvāks, autiņbiksīšu nomaiņa nu jau vairs nav bailes, ka tik kaut ko sliktu nenodaru mazulītim, bet gan mans liels izaicinājums, jo dupsis tiek cilāts, interesē, blakus esošās lietas, pūderis, autiņbiksïtes, mazulis mēģina velties pat uz partinamās virsmiņas, vai šis ir īstais laiks , lai sāktu domāt par autiņbiksīšu biksīšu iegādi ,vai labāk to darīt , kad mazulis sāk bēgt no mammas,respektīvi, rāpot? Kas varētu atvieglot ikdienas tik pašsaprotamu lietu kā pārģērbšanos, autiņbiksīšu nomaiņu? Kad ir īstais laiks atvadīties no partinamās virsmiņas?
P.s. Līdz šim mans ieguvums un mazuļa uzmanības pievēršana, bijusi stāstīšana par procesu ,ko daru, ko tagad vilksim, likšana izvēlēties konkrētu drebiti, autiņbiksīšu zīmējuma izvēle utt.