Velkosas sapes!

31. Mar, 10:36 Blumen Blumen

Sveikas!

Man ir tada problema,ka ar viru censamies tikt pie otra bernina.Un pec musu pirma ienemsanas briza ir pagajusas 10 dienas<protams ta nebija vieniga reize!Bet nu sakas brinumi ,pirms dienas man saka veders vilkt apaksa,vakar viss ija oki,bet sodien visu dienu velk jutami vedera lejas dala.Kad gaidiju meitinu tad man ta nebija.Testu neesmu taisijusi jo gribeju nogaidit vel!Vai kadai ir bijis lidzigi?Tas ir normali?Vai jaatmet ceriba uz brinumu?!

vartotojas123 vartotojas123 26. Apr 08:29

ai meklējat augstas kvalitātes pārtiku savām suņiem vai kaķiem? Mums ir risinājums! "Brit Care" piedāvā plašu pārtikas produktu klāstu, kas pagatavots tikai no labākajiem komponentiem, lai nodrošinātu jūsu mīlulēm labklājību.

Mūsu pārtikas produkti ir:

Līdzsvaroti: Nodrošināta jūsu mīlulēm piemērota uztura nodrošināšana.
Augstas kvalitātes: Izmantoti tikai augstas kvalitātes komponenti, kas uzlabo dzīvnieka veselību.
Garšīgi: Ieprieciniet savus mīlulēs ar produktiem, kuri tiem patīk.
Sertificēti: Visi mūsu produkti atbilst stingriem pārtikas drošības un kvalitātes standartiem.
Sākot no pārtikas, kas nodrošina optimālu uzturu, līdz garšīgiem uzkodām, "Brit Care" ir viss, kas nepieciešams, lai jūsu mīlulēs būtu laimīgi un veseli.

Apmeklējiet mūsu veikalu un atklājiet "Brit Care" pārtikas produktu priekšrocības jau šodien! https://petplius.lt/sunims/sausas-maistas/brit-care