Jūnijs 2020

04. Oct, 08:07 Kastanitis Kastanitis

Sanākam topošās mammītes, kas gaida mazulīšus ierodamies jūnijā!

alge alge 23. Apr 2020, 19:14

Sveikas meitenes,
Varbūt, kāda no Jums ir ar šo saskārusies - atcelts 3 skrīninigs un visas vizītes līdz pat 37 nedēļai. Vai Jūsu dakteres ir izdarījušas to pašu? Esmu apmulsusi, ka pat vizītes ir atceltas un nekādas analīzes nav jātaisa....
Paldies Jums meitenes!

alge alge 29. Jan 2020, 22:51

Mēs pagaidām arī esam plānoti uz Jūnija sākumu! Mūsu pirmais bērniņš! Nākamnedēļ uzzināsim kas tad mums būs! ☺️

Anna Grīnberga Anna Grīnberga 13. Jan 2020, 22:59

Sveika, meitenes!
Mazais plānots uz jūnija beigām un šī ir otrā grūtniecība, bet takā nu jau pagājuši 10 gadi, daudzējādā ziņā viss ir kā pirmoreiz 😀
Kā jums sokas? Kā jūtaties?
@mydearbaby man ir tik ļoti žēl. Viss noteikti izdosies!

mydearbaby mydearbaby 07. Jan 2020, 12:26

Sveikas!
Tagad tik saņēmos uzrakstīt, mans stāsts beidzās pirms mēneša 4.decembrī 😥
Ļoti, ļoti skumji. Jo protams iemeslus neviens nezin utt. Tas, ka bērnu man nav un jau otro reizi šāda situācija.
Ceru, ka Jums viss labi. Augat lieli un veseli.
Izturību Jums!

Guntraa Guntraa 26. Nov 2019, 18:19

Sveikas man arī būs trešais bērnus rīt tagad grūtniecības 12 nedēļā šonedēļ man veiks skrilingu bērniņam. Beidzot pašsajūta ir parādījusies pacilātāka un vairs nav izteikta nelabuma.

Kastanitis Kastanitis 15. Nov 2019, 18:35

Man būs trešais bērniņš, šodien pilnas 11nedēļas mums. Jūtos labi, ja neskaita lielu nogurumu. Pēc pusotras nedēļas skrīnings, pēc tam par mūsu brīnumiņu uzzinās arī pārējā pasaule.

mydearbaby mydearbaby 13. Nov 2019, 14:29

😀)
Gaidām, gaidām…

Sveikas!

Ļoti gaidu es, kad paies 1.trimestrs lai varu mierīgāk uzelpot. Ļoti baidos par grūtniecības pārtraukšanos. Dzīvoju tā lai sevi nepārslogotu utt., varbūt kādai ir ieteikumi?
Jo 2 gadi atpakaļ man bija pirmā grūtniecība kura pārtraucās ap 8.nedēļu.
Tagad otro reizi mēģinām. Esmu sajūsmā un ļoti, ļoti gaidīta ir šī grūtniecība.
Padalieties lūdzu ar pieredzi vai zināšanām, jo man tādu nav. Daudz lasu, bet zināt, kā ir ar lasīšanu, ir daudz nepatiesas informācijas.