Vecāku skola

Adrese Vīlandes 1 (ieeja no Elizabetes ielas) | tālr. 67350750
Ar 3+ Ģimenes karti saņem 15% atlaidi grupu nodarbībām!

Seminārs Māmiņu Klubā: Kādu darbu man tagad meklēt?

Tevi arī nomoka jautājums:"atgriezties savā iepriekšējā darbā vai domāt ko citu?"

Iet atpakaļ uz darbu? Palikt mājās ar bērnu? Meklē citu darbu? Strādāt pusslodzi? Strādāt no mājām? Nav vienas pareizās atbildes. Kas derēs vienam, iespējams, nepavisam nederēs citam – šis ir (kārtējais) lēmums, kas katrai mammai būs kādā brīdī jāpieņem.

 

Kāpēc ir vērts apmeklēt šo semināru?

Šis seminārs ir radīts, lai strukturētā veidā palīdzētu tev, pirmkārt, apzināties savas šī brīža vēlmes un vajadzības, otrkārt, ņemt vērā savu potenciālu un iespējas, lai izvēlētos un darītu darbu tā, lai neizjustu to kā apgrūtinājumu, kas jāiztur, bet gan justu gandarījumu un enerģijas pieplūdumu, darot darbu, kas ir saskaņā ar tevi un tavu dzīvi.

  • Laimīgai mammai būs laimīgi bērni – lai kā tu izvēlēsies rīkoties, tavs lēmums būs pareizs, ja tu jutīsi, ka esi izvēlējusies labāko iespējamo variantu un būsi apmierināta ar savu izvēli – tavs  bērns to jutīs un jutīsies labi kopā ar tevi.
  • Darbā tiek pavadīta vidēji 1/3 no tava laika! – tas ir pārāk daudz, lai vienkārši paciestos! - Tev vienmēr ir izvēle - kā un kādu darbu darīt!
  • Darot darbu, kas palīdz tev dzīvot savu dzīvi, tu pēc darba atgriežoties mājās, aizvien būsi enerģiska un mierīga.

Šī nodarbība būs tām: 

  • Kas vēlas atrast motivāciju atgriezties darbā
  • Kas nav pārliecinātas vai vēlas atgriezties savā iepriekšējā amatā un, iespējams, vēlētos kaut ko pamainīt, tomēr nav īsti skaidrs, vai kāds cits amats būs labāks
  • Tām, kas labprāt uzsāktu pavisam ko jaunu, taču pagaidām vēl trūkst skaidrības vai pārliecības par savu izvēli

Kā notiek seminārs:

Seminārs notiks nelielās grupās, kā praktiskais darbs ar sevi.

1) Pirmajā daļā – dažādu pētījumu un autoru darbu apkopojums par darba nozīmi laimīga cilvēka dzīvē. Kopīgi radīsim laiku un telpu, lai atbildētu paši sev, ko tad īsti sagaidām no sava darba.

2) Savukārt otro daļu pēc tam veltīsim, lai noskaidrotu, kā katrs varētu savu vēlamo rezultātu iegūt un noformulētu savu nolūku.

3) Noslēgumā –   apskatīsim kas jāņem vērā, lai veidotu paliekošas pārmaiņas  un kā gatavot ceļu/plānu, kā no sava pašreizējā stāvokļa nokļūt tur, kur kādreiz vēlētos būt.  

Semināru vadīs 4 bērnu māmiņa Linda Mazule.

20180226185754-42869.jpg

4 bērnu mamma, kura vairāk nekā 10 gadus nostrādājusi SEB bankā, kur veiksmīgi virzoties pa karjeras kāpnēm ieraudzījusi atšķirību starp darba rezultātiem un cilvēkiem, kam patīk darbs, un tiem, kas to dara vienkārši tāpēc, ka .. kaut kā taču nauda jānopelna. 

Par mani: Kāpēc es radīju šo semināru?

Tāpēc, ka es zinu, kā ir strādāt darbu, kas tevi aizrauj, kad tu ar prieku es uz darbu, kad tu tajā dalies ar savu ģimeni un ģimene dzīvo tev (un tavam darbam) līdzi! Kad tu zini, ko gribi panākt un kāpēc to dari! Kad tu esi labākais – tu centies, un tev visam pietiek gan laika, gan enerģijas.

Un es arī zinu, kā ir darīt darbu, kas liekas bezjēdzīgs, kad uz darbu ej kā uz teātri, kur kā trula lelle izpildi savu lomu, bet vakarā mājās esi pārguris un dusmīgs (uz darbu, priekšniekiem, bet visvairāk jau uz sevi)

Es uzskatu, ka, lai būtu apmierināts ar savu darbu, tam jābūt daļai no tavas dzīves. Darbam jāpalīdz tev sasniegt tavus mērķus un jāļauj tev pildīt savas dzīves svarīgos uzdevumus.

Kur notiks?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, 1. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 20 

Apskatīt pilnu nodarbību sarakstu
Laiks, vieta Nosaukums Cena