Vai apprecoties mēs kļūsim par ģimeni?

EZ - Elīna
EZ - Elīna 12. augusts 2017 01:05
485

Ak, kā toreiz man likās, ka uzreiz , pēc tā mirkļa, kad teikaim viens otram "jā" vārdu mūsu pasaules sagriezīsies kājām gaisā un mēs beidzot kļūsim par ģimeni.
Nē. Tā nav.
Nekas tik ļoti redzami un krasi nemainās, lai vai cik ļoti to gribētos vai negribētos.
Sāksim ar to, ka ģimenei vien ar diviem cilvēkiem nepietiek.
Par ģimeni Jūs kļūsiet tad, kad sāksi gaidīt svētdienas "māmiņu kluba" raidījumus, kad pirksi "mans mazais" žurnālus un interneta pārlūkā būsi uzgājis šo lapu. Citiem vārdiem sakot- pasaule kājām gaisā apgriezīsies un Jūs par ģimenei kļūsiet tad, kad Jums piedzims bērniņš. Jūsu miesa un asinis. Jūsu mīlestības auglītis. Pats svarīgākais , kas ar Jums notiks un jebkad noticis. Jūsu dzīves jēga.

Kā Tev šķiet, kad pāris kļūst par ģimeni?

Vai maz vienā dienā var kļūt par ģimeni.
Protams, citreiz bērniņam nav jāpiedizmst- tas var ienākt ģimenē. Ģimene - tā ir sajūta. Tas ir kas tuvāks par mājām. Tas ir kas neaizstājams.
Ģimene ir pats svarīgākais, kas cilvēkam tiek dots.

Apprecoties mēs kļūsim par vīru un sievu, kas liks nozīmīgu pamatu mūsu kopīgai ģimenei. Sievai tiks vīra uzvārds, lai pēcāk dibinātu savu ģimeni- jau zem viena "paraksta- nosaukuma".

Nepārprotiet mani. Precēties vajag. Un arī mēs apprecējāmies kā nākas. Aiz lielas mīlestības, un tikai tad sākām plānot berniņus. Un es neko nemainītu. Tā ir bezgalīgi skaista diena, kad tikai Tu un Tava otra pusīte ar savu mīlestību ir uzmanības centrā. Tā ir diena, kad visa pasaule griežas tik ap Jums diviem vien. Un tiešām šķiet, ka viss mainās. Viss kļūst vēl nopietnāks un ciešāks. Galu galā, solījām taču mūžīgi- mūžos.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
EZ - Elīna 12. augusts 2017 01:15

Kur pazuda titula bildīte? Lūdzu pievienojirt :)