Testējam Dzintars matu balzāmu pret matu izkrišanu.

muzikantu_mamma
muzikantu_mamma 29. jūnijs 2017 17:52
1962

Neviena sieviete nevēlas atzīt, ka viņai krīt mati, bet diemžēl tā ir ļoti aktuāla problēma visām mums pēc grūtniecības. Arī es saskāros ar šādu problēmu, ka pēc katras matu izķemmēšanas reizes, ķemme bija pilna un vēl mati bija uz grīdas. Nav patīkami, bet tad es ieraudzīju, ka Māmiņu Klubs dod iespēju notestēt jauno Dzintars matu balzāmu pret matu izkrišanu un es domāju pamēģināt. Lai gan vienmēr esmu ļoti sketiska uz šo un neticu šādām precēm, tomēr ļāvos šai avantūrai. 

Nedaudz pastāstīšu par šo produktu tām sievietēm, kuras neko nezin par šo produktu tā iedarbību un sastāvu.

Šis balzāms ir izstrādāts uz cilmes šūnu, peptīdu un aminoskābju kompleksa bāzes, kas paātrina apmaiņas procesus ādā, kā arī uz vitamīnu un ārstniecības augu kompleksa bāzes, kas uzlabo asins cirkulāciju galvas ādā. Bet galvenais, unikālais produkts vienlaicīgi baro saknes un nostiprina matus, dod tiem spēku un enerģiju, samazina matu izkrišanu un stimulē to augšanu. Balzāms satur 93% dabisko sastāvdaļu.

▪️Ābola cilmes šūnas satur metabolītus (apmaiņas procesu paātrinātājus), kuri aktīvi kavē matu folikulu bojā eju un paildzina tā dzīvi.

▪️Īpaši efektīvais komplekss no biomonētiskā peptīda Acetyl Tetrapeptide-3, sarkanā āboliņa un apiņu ekstraktiem intensīvi nomāc 5-alfa-reduktāzes aktivitāti, palēlinot testosterona veidošanos, kas ir viens no galvenajiem matu izkrišanas iemesliem. Biotinoyl Tripeptide-1 un pantenols nostiprina matus, palielina to diametru un paātrina augšanu.

▪️Argīns uzlabo matu augšanu, uzlabo mikrocirkulāciju galvas ādā, palielina matu skaitu aktīvajā augšanas fāzē, padara tos biezākus un blīvākus.

▪️Niacinamīds (PP vitamīns) un žeņšeņa, sarkani dedzinošo piparu, ingvera, nātru ekstrakti uzlabo asins pieplūdi galvas ādā, pastiprinot matu folikula barošanu un nostiprinot to.

▪️Austrālijas tējas koka eļļa un kastaņa ekstrakts samazina blaugznu veidošanos.

Kā gāja man ar produkta testēšanu? Tā kā man nav intensīva matu izkrišana, bet gan mērena, tad es šo produktu lietoju katru otro dienu tīros matos. Balzāms nav jāizskalo, tik jāieziež galvas ādā un 30minūtes jāpasēž ar cepurīti un siltu dvieli apkārt. Balzāma smarža nav pārāk uzkrītoša, bet tomēr jūt, ka tas nav vienkāršs matu balzāms, bet vairāk kā zāļu tipa līdzeklis, bet tas nu nekādi netraucē, jo nav uzkrītošs. Lai gan uz iepakojuma rakstīts, ka jālieto 1-3 mēnešus, man rezultāts lika manīt jau pēc divām nedēļām. Mati ķemmē vairs nebija tik daudz un uz grīdas arī nē. Un to es nesaku tādēļ, ka testēju šo produktu, jo kā jau teicu, esmu parasti skeptiska uz šo un neticu šim, bet šis produkts patiešām palīdz un ir ļoti efektīvs! Es šo noteikti varu ieteikt visām, kurām ir līdzīga problēma. Lai gan ir daudzas, kurām pēc pāris mēnešiem šī matu izkrišanas problēma pāriet, bet ir citas, kurām tas nepāriet, tādēļ es iesaku šo produktu, jo tas novērsīs matu izkrišanas problēmu, palielinās matu stiebra apjomu un matu saknes apjomu.

Paldies Māmiņu Klubam par šo iespēju! Man ļoti patika un esmu apmierināta! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
muzikantu_mamma 30. jūnijs 2017 18:58 mamma27

Liels prieks, ka kādai arī šī atsauksme noder! :)

mamma27 30. jūnijs 2017 09:08

Paldies par atsauksmi. Man arī šī problēma ir.Kamēr lietoju vitamīnus barojošām mammām mati tik daudz nekrita,bet tagad atkal krīt. Vīrs jau smejas- kā kaķim spalvas visur mani mati :D Jāsaņemas pamēģināt,jo lietošana prasa apņemšanos,man parasti slinkums uz šādām procedūrām ilgstoši!

muzikantu_mamma 29. jūnijs 2017 19:18 Ilvija82

Ieteiktu izmēģināt, ja ir iespējams nopirkt, jo patiesi palīdz! Nezinu cenu, bet ir tā vērts!

Ilvija82 29. jūnijs 2017 19:09 muzikantu_mamma

Skaidrs! Man liela problēma ir matu izkrišana, tad neesmu to laimīgo vidū!:(

muzikantu_mamma 29. jūnijs 2017 18:47 Ilvija82

Testētājiem uz e-pastu uzraksta.

Ilvija82 29. jūnijs 2017 18:37

A kur var redzēt testētāju sarakstu?!