Superbēbīša dienasgrāmata: jāsāk domāt par sevi un savu veselību! Gatavojos kāju vēnu operācijai!

Kristīne Māmiņuklubs.lv
Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. februāris 2017 08:05
3416

Veselības sakārtošana nekad nav bijusi vienkārša lieta, sevišķi, ja problēma nav risināta uzreiz. Manā gadījumā kāju vēnu veselības saasiinājumiem ir 10 gadu pieredze kopš gaidīju pirmo bērniņu. Ja ir grūtnieces, kuras saka, ka katra grūtniecība paņem pa zobam, tad manā gadījumā tā ir kāju vēnu saslimšana. Protams, teiksiet, ka vajadzēja parūpēties sen par sevi. Es tā arī darīju- bija gan kompresijas zeķes, aiz muguras arī viena operācija, bet ar trešo bērniņu viss atkal atgriezās ierastajās sliedēs. Tagad, kad esmu beigusi barot, esmu atpakaļ uz strīpas ar ārkārtīgi lielu vēlmi un nepieciešamību veselību sakārtot- galu galā, tuvojas vasara un nebūt negribas kājas slēpt zem gariem svārkiem vai legingiem.

Man pirmdien būs operācija!

Tieši tik vienkārši un ātri! Jā, esmu no cilvēkiem, kurš iedegas par kaut ko un vajag uzreiz. Stiepu, stiepu laiku veselības sakārtošanai,bet pēkšņi viss jāuzlabo! Tieši tā! Jo dienas jo vairāk apzinos, ka esmu saviem tuvajiem cilvēkiem vajadzīga vesela!

Jau grūtniecības laikā biju uz vizīiti pie Dr.Mauriņa, kurš ieteica uzreiz pēc krūts barošanas beigām doties uz atkārtotu vizīti,ko arī paveicu un nolikām datumu nākamajā nedēļā! Un, protams, gribēju,lai tieši Dr.Mauriņš veic kāju operāciju! Gluži kā labākā dāvana sev dzimšanas dienā! 

20170209125019-68626.jpg

Iepriekšējā operācijā kājā tika izmantota tradicionālā ķirurģija un, atceroties ilgo un sarežģīto atveseļošanās procesu, sapratu, ka jāseko līdzi laikam un citus variantus kā lāzeroperāciju nemaz neapsvēru.

"Vēnu lāzeroperācija ir viena no pasaulē modernākajām un drošākajām metodēm varikozu vēnu ārstēšanā, kas Dr.Mauriņa Vēnu klīnikā ir pieejama ar jaunākās paaudzes lāzeraparātu – Biolitec ELVeS Painless 1470 nm. Mūsu izmantotais lāzeraparāts, salīdzinājumā ar iepriekšējās paaudzes lāzeraparātiem, samazina traumatisma risku līdz minimumam." Šāda raksta viņu mājas lapā.

Protams, pie priekšrocībām nevar nepieminēt:

- operācijas norisi bez sāpēm;

- netiek traumēti apkārtējie audi;

- uzreiz var doties mājās (ar parasto operāciju mani mājās laida tikai nākamajā dienā)

- operācija neatstāj rētas (manas kājas rotā rētas no iepriekšējās parastās operācijas)

ātra atveseļošanās (kā uzsver ārsti, var atgriezties ikdienā jau tajā pat dienā, un staigāšana ir pat nepieciešama, kas man vispār problēmas nesagādās)

20170209125110-62875.jpg

Uzmanību, gatavību....

Pirms lekt  uz operācijas galda, noteikti ir nepieciešama sagatavošanās. Tā kā mans gadījums nav pats vienkāršākais, ir jāveic arī asinanalīzes, kuras derīgas 1 mēnesi. Lūk, analīžu rezultāti saņemti, viss ir nokārtots un varu gaidīt operācijas dienu!

Iepriekšējā dienā iesaka vēl izdzert 2 litrus ūdens, bet arī tas man problēmas nesagādās! Esmu izlasījusi informāciju, noskatījusies video, bet tāpat iekšā ir tas patīkamais satraukums, jo vienmēr šķiet- tas ir pārāk skaisti, lai būtu ticami. Vai tiešām neglītie bumbuļi uz manām kājām pazudīs?! Cerams, ka tā!

Nu, ko- gaidiet mani atpakaļ ar skaistām kājām!

Edvarda māmiņa

20170209124221-20294.jpg


20170128103305-26493.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
baibms 12. februāris 2017 21:59

Tām kurām interesē cenas, visiem vēnu ārstēšanas centriem ir norādītas mājas lapās. Piem.:
http://lazermedicinasklinika.lv/lv/cenas/venu-arstesanas-cenradis
http://m.venas.lv/lv/cenradis/

Paldies dāmām par atbildēm!
Vai ir kāds konkrēts periods pēc cik ilga barošanas perioda drīkst veikt vēnu op?
Protams, kad tas brīdis tuvosies, ārstam apvaicāšos, tomēr ceru,ka ir kādai informācija!

margaritao26 11. februāris 2017 09:38

Ar lāzeru es neiesaku vēlāk var atkal vēnas parādīties. Labāk uzreiz izoperēt. Ar lāzeru maksāja kaut kur pāri 400.00 euro

Gunita_P 10. februāris 2017 16:31

Par Dr.Mauriņa klīniku tikai un vienīgi labākās atsauksmes. Kolektīvs burvīgs. Katram individuāla pieeja, atsaucīgi.
Rezultāts labs ja paklausa daktera norādījumu, ieteikumus:)
Lai izdodas,ātru atlabšanu un labu veselību. :)

rimcimcim 10. februāris 2017 12:30

Lai tev ātra atlabšana un laba veseliba! :)

Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. februāris 2017 10:00 Softix

Es nezināju,ka garantiju dod, būs jāpajautā :D

mamma88 10. februāris 2017 09:58 baibms

Arī biju uz konsultāciju. Jāpērk vien būs jaunas. Pietam kompresijas zeķēm termiņš ir 6mēn. valkāšana. Cena no 50 eur. Barošanas laikā nevar veikt operāciju hormonu dēļ.

mamma88 10. februāris 2017 09:54

Man ar šis vēl priekšā.

Softix 10. februāris 2017 09:52

Mana mamma pag gada nogalē taisīja tieši tādu pašu operāciju, abālm kājām, katrai savā dienā.
Beidzot pēc 20 gadiem vēnu problēmām saņēmās un investēja naudu savā veselībā un skaistumā! Un maniem bērniem ur forša un sprigana Oma :)
Summa bija skaista, bet tā, manuprāt, atbilda apkalpošanai un padarītajam darbam. Omītes katrai kājai tagad ir 3 gadu garantija!
Ne velti dakteri mācās ntos gadus, tās iekārtas nemaksā mazu naudu un tas ir darbs.
Katram ir savs darbs, katram būtu jāstrādā atbilstoši iegūtajai kvalifikācijai, spējàm un zināšanām.

Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. februāris 2017 09:37 Ilvija82

Konkrētu cenu neņemšos likt,jo man ir tiešām sarežģīts gadījums ar sānu zaru likvidēšanu,kas ir iemesls, kāpēc abas kājas nevar operēt uzreiz, bet būs jādara divos piegājienos..

Ilvija82 10. februāris 2017 09:16

Un cik tas viss maksās, ja nav noslēpums?

Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. februāris 2017 09:12 Gaišmate

Vispirms labajai kājai un pēc tam arī kreisajai, jo abām ir problēmas :( Tieši šī iemesla dēļ iepriekš veicu tikai vienai kājai un tagad, kad bērnus vairs neplānojam, laiks savest veselību kārtībā.

Gaišmate 10. februāris 2017 09:03

Skaistas kājas - arī mans sapnis :) Vai lāzeroperāciju veiks abām kājām? Esmu 2 ziķeru mamma, bet tā kā doma par trešo nav pilnīgi izslēgta, tad man šis skaisto kāju projekts nedaudz atliekas, jo ārsts pateica, ka garantija, ka vēnu problēma pēc nākošās grūtniecības neatgriezīsies, ir ļoti niecīga.

Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. februāris 2017 07:40 baibms

Man viss tas pats priekšā, ļoti gaidu informāciju par operācijas procesu un atkopšanos?-

par šo man arī pašai vēl pāris jautājumu, par to uzrakstīšu atsevišķu blogu,kā sokas ar atveseļošanos.

Kā tiek veikta anestēzija un kādēļ bija jāgaida barošanas pārtraukšana, bet nevis paralēli var veikt?-

Lai gan anestēzija ir konkrētai vietai, tāpat ieteica gaidīt krūts barošanas pārtraukšanu, kad visi hormonālie procesi ir nostabilizējušies. Vismaz es tā saprotu.

Vai der tās pašas kompresijas zeķes, kuras nēsātas līdz šim? Vai pēc operācijas jāpērk jaunas?- man jāpērk jaunas, jo atšķiras izmērs par veselu izmēru, salīdzinot ar grūtniecības laiku.

baibms 10. februāris 2017 06:12

Novēlu atgūt skaistas un vieglas kājas! Man viss tas pats priekšā, ļoti gaidu informāciju par operācijas procesu un atkopšanos?
Kā tiek veikta anestēzija un kādēļ bija jāgaida barošanas pārtraukšana, bet nevis paralēli var veikt? Vai der tās pašas kompresijas zeķes, kuras nēsātas līdz šim? Vai pēc operācijas jāpērk jaunas?