Relaxen -tas ir to vērts

lauvinja
lauvinja 30. marts 2017 20:03
410

Pēdējā laikā manā dzīvē kā diezgan biežš viesis bija ienācis stress. Nekā katastrofāla, bet pa sīkumam mājās, pa sīkumam darbā, kas rezultējās naksnīgās pārdomās un problēmu risinājumu meklēšanā naktīs, tā vietā, lai saldi čučētu. Tāpēc nolēmu pieteikties Relaxen testiem.

20170330195519-29239.jpg

Relaxen tējas sastāvs bija Melisas lapas, Piparmētras lapas, Apiņu ziedkopa, Auzu laksti, Klinģerītes ziedi, Lavandas ziedi, Māteres laksti, Pasifloras laksti. Foršs un dabīgs. Garša arī jauka. Arī bērni dzēra labprāt. Lietojām pa vakariem un miedziņš kļuva saldāks. Nevajadzēja pa naktīm risināt problēmas.

No rīta lietoju Relaxen, tā teikt līdzsvaram un  jaukākam skatam uz dzīvi.

20170330195840-19988.jpg

Sastāvs - Apiņa augļkopu ekstrakts, Ārstniecības baldriāna sakņu ekstrakts, Ārstniecības melisas lapu ekstrakts, Sirds māteres lakstu ekstrakts, Vilkābeļu ziedu un lapu ekstrakts. 

Nezinu vai t as ir relaxxen vai kā cita iespaidā, bet enerģijas manī ir krietni vien vairak nekā pirms lietošanas.

Relaxen forte pietautīju nopietnākiem stresa gadījumiem. Vienu vakaru pamēģināju tējas vietā, bet nekādu dižo starpību nesajutu. Sastāvs - Ārstniecības melisas lapu ekstrakts, Ārstniecības baldriāna sakņu ekstrakts, Sirds māteres lakstu ekstrakts, Apiņa augļkopu ekstrakts, Vilkābeļu ziedu un lapu ekstrakts.

20170330200105-81388.jpg

Mazliet mulsiņošs ir fakts, ka kastītes Relaxen un Relaxen forte ir vienāda lieluma, bet daudzums ir atšķirīgs. 

Relaxen balzāmu pataupīšu brīdim pirms skolas brīvlaikiem, kad bērniem enerģijas trūkums un nogurums ir jūtams, ceru, ka tas varētu palīdzēt vieglāk sagaidīt brīvlaika pienākšanu.

Katrā ziņā esmu pozitīvi pārsteigta par efektu! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies