Perfekt tika galā arī ar iestāvējušos eļļas traipu

FejuFeja
FejuFeja 2. jūnijs 2017 10:07
541

Es aizvadītajā nedēļas nogalē zaudēju nevainību. Tas bija nedaudz mulsinoši, zinot, ka man ir jau pāri 30 un, jā, jau divi bērni.

Par ko ir stāsts? Es nedēļas nogalē pirmo reizi izmēģināju veļas mazgāšanas kapsulas. Līdz šim biju izmantojusi tikai parasto veļaspulveri. Tā teikt, pārbaudīta vērtība jau neskaitāmās paaudzēs. It kā mazgā labi, taču veļas mašīnas sagatavošana no manis vienmēr prasījusi lielu pacietību, jo no veļas pulvera smakas (nosauksim šo spēcīgo aromātu tā) vienmēr šņaudu un šķiet, ka kasās āda. Un kur nu vēl pēc veļas mazgāšanas – ja drēbes nav izskalotas dubultā, tad no spēcīgā aromāta esmu gatava atdot galus.

Tad nu pienāca kārta Perfekt kapsulām. Atverot iepakojumu, degunā iecirtās spēcīga smarža, tāpēc padomāju, ka šeit būs tas pats variants, ka ar veļas pulveri, bet nē!

Kāpēc man patika Perfekt Color veļas mazgāšanas kapsulas?

  • Viegli dozēt
  • Pa gaisu neizplatās veļas pulvera nepatīkamie putekļi
  • Veļā pēc izmazgāšanas nesaglabājas spēcīgais aromāts, kā tas ir ar citiem mazgāšanas līdzekļiem
  • Veļa pēc tam patiesi kļūst tīra!

Māmiņu Kluba Vasaras festivālā vīram uz biksēm netīšām uzgāzu eļļu no pusdienu šķīvja. Ņemot vērā, ka bikses mazgāju vien svētdienas vakarā nevis uzreiz, biju skeptiski noskaņota, vai Perfekt tiks ar šo uzdevumu galā. Bet tika! Malači!

20170602100716-93658.jpg

Vasarā dosimies ceļojumos, apmetoties dažādos apartamentos. Naktsmājas izraugoties, lūkojām, lai tur būtu veļas mašīna, jo tad ir jāņem līdzi mazāk drēbju, jo, kā netīras, uzreiz izmazgā. Šovasar šādos braucienos ņemšu līdzi Perfekt kapsulas – ērti paņemt līdzi, jo nekas neizbirs, aizņem maz vietas un izpilda savu galveno uzdevumu.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dagnusis 2. jūnijs 2017 16:22

Kur var nopirkt?