Nost ar liekajiem kilogramiem! PIEDALIES konkursā un laimē Nutriless!

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 18. februāris 2017 07:41
439

Mums katrai gads iesākas ar pārdomām par to, ko savā dzīvē mainīt, ko uzlabot. Dažkārt domājam par pārmaiņām savā dzīvē, savā darba vietā un arī par pārmaiņām, attiecībā uz savu ķermeni. Nevienam nav noslēpums, ka daudz sieviešu pasaulē izmēģina dažādas metodes lieko kilogramu zaudēšanai. Kāda pievēršas aktīvām sportam, vēl kāda uzturā ievieš korekcijas un vairāk dzer ūdeni. Kāda cita izmēģina un ir apmierināta ar populārām diētām, kas iedarbojas ilglaicīgāk, pateicoties rūpīgai sekošanai līdzi savam uzturam. Vēl kāda uzturā iekļauj īpašus uztura bagātinātājus, kas palīdz organismam saņemt nepieciešamās uzturvielas, minerālvielas un vitamīnus, pie viena atrisinot arī tauku sašķelšanas problēmu.

Kāda ir tava pieredze?

Piedalies konkursā!

Pastāsti, kāpēc būtu pelnījusi izmēģināt visā pasaulē jau zināmo Nutriless! Tāpat pastāsti, kura ķermeņa zona ir tava problēmzona. Un vēl neaizmirsti pastāstīt, ko dari tu, lai zaudētu liekos kilogramus!

Dalies pieredzē Māmiņu Kluba Facebook lapā zem ieraksta par šo konkursu, komentāru joslā!

Māmiņu Klubā jau stāstījām par Nutriless>>

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT>>

Balva

20170206122353-73841.jpg

Nutriless uztura sistēma 100EUR vērtībā.

Nutriless uztura sistēma svara samazināšanai, svara uzturēšanai un kontrolei, izmantojot diētiskus mazkaloriju produktus, kas organismu nodrošina ar visām nepieciešamām uzturvielām. Diētu izstrādāja norvēģu ārsts - kardiologs Lars Hoije, kurš vēlējās saviem pacientiem piedāvāt iespēju palīdzēt atbrīvoties no liekā svara. Nutriless produkti satur daudz šķiedrvielu un olbaltumvielu, kā arī neaizstājamās taukskābes un bagātīgu vitamīnu un minerālvielu klāstu. To efektivitāte pierādīta 22 dažādos pētījumos, no kuriem daudzi notikuši Ziemeļvalstu vadošajās universitāšu klīnikās.

Latvijas iedzīvotāji Nutriless var iegādāties www.internetaptieka.lv, Stockmann lielveikalā, Sirds aptiekās, Saules aptiekās un lielākajās Apotheka aptiekās. Aktuālāko informāciju par Nutriless produktiem- kur nopērkami, kādas jaunas cenu akcijas un piedāvājumi, ik dienu var atrast www.facebook.com/Nutriless Latvija lapā vai arī www.nutriless.lv, kā arī rakstot uz e-pastu info@nutriless.lv.

UZMANĪBU! Diētu neiesaka lietot grutniecēm un māmiņām, kas baro bērniņu ar krūti.

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT>>

Balvas ieguvēju izlozēsim un paziņosim 20.februārī !

Veiksmi!

Māmiņu Klubs

www.nutriless.lv

20170203150214-81845.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies