Ko Tev nozīmē sievisķība? LAIMĒ ķermeņa kopšanas līdzekļu komplektu!

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 8. marts 2018 00:00
384
Šodien daudzās pasaules valstīs svin Starptautisko Sieviešu dienu. Ko tā nozīmē mums, daiļā dzimuma pārstāvēm? Vēl vienu iemeslu, lai ikdienas skrējienā, kad pienākumu ir vairāk nekā diennaktī stundu, uz mirkli piestātu un atcerētos par sevi.

Un pat ja Tev ir piemirsies, ka šodien ir 8.marts, tad apkārt valdošā ziedu smarža un pavasara dvesmas par to noteikti atgādinās. Parunāsim par sievišķību? Ko tā nozīmē katrai no mums?

KONKURSA JAUTĀJUMS: Tepat komentāros pastāsti, ko Tev nozīmē sievišķība?

BALVA

Krievijas kompānijas MIRRA

Komplekts ķermeņa ādas kopšanai

20180307101316-56761.jpg

MIRRA ķermeņa ādas kopšanas līdzekļu komplekts palīdzēs atbrīvoties no sausas un neelastīgas ādas tikai ar 3 soļiem!  

 
1.solis  Intensīva attīrīšana
Ideāli gludai ādai lietojiet krēmu - skrubi ķermenim ar citrusaugļu kokteiļa aromātu. Āda atkal būs gluda un zīdaina jau pēc pirmās lietošanas reizes.
 
2.solis Problēmzonu korekcija
Ķermeņa problēmzonām domātais balzams samazina striju reljefu un dziļumu, sadedzina zemādas taukus, stiprina asinsvadu sieniņas, uzlabo to elasticitāti.
 
3. solis Ķermeņa ādas atjaunošana.
Gēls ar liposomām aktīvi atjaunos mitruma deficītu ādā. Pateicoties Neroli eļļai tiek stimulēta šūnu aktivitāte, augšana un atjaunota aizsardzības barjera.
 

www.mirra-lux.lv

Konkursa uzvarētāju izlozēsim un paziņosim 19.martā.

No 23. līdz 25. martam TC "Domina Shopping" gaidīs viesos ikvienu, kura vēlas uzzināt jaunākās aktualitātes skaistumkopšanas jomā, jo šajā marta nedēļas nogalē tirdzniecības centrā norisināsies EXPO BEAUTY MEETUP 2018 - spilgtākais pavasara pasākums skaistumkopšanas industrijas speciālistiem, kā arī aktīvām un stilīgām sievietēm, kuras ļaujas pārvērtībām!
 
EXPO BEAUTY MEETUP 2018 ir lieliska  izdevība sekot skaistumkopšanas industrijas tendencēm, smelties iedvesmu, izbaudīt jauko gaisotni un apgūt kaut ko jaunu. Sieviešu iecienītākie skaistumkopšanas zīmoli un kompānijas iepazīstinās ar nozares jaunumiem un dalīsies zināšanās skaistuma un veselības jautājumos.
Uzzini vairāk par pasākumu, apmeklējot EXPO BEAUTY MEETUP 2018 mājas lapu!

20180228135129-65997.jpg
 
Seko līdzi aktivitātēm Māmiņu Klubā un iepazīsties ar EXPO BEAUTY MEETUP 2018 dalībniekiem!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
liguxxx 18. marts 2018 16:52

Sievišķība ir iekšēja sajūta, kad jūties par sevi pārliecināta līdz ar to skaista! Katrai tas būs savādāk, bet tieši man sievišķība ir tad kad smaidu, priecājos un esmu pārliecināta par sevi.

Pērle21 16. marts 2018 14:29

Man sievišķība saistās ar pārliecinātību par sevi. Par fantastisko sajūtu, kad pati sev patīc. Ar tīriem matiem, taisnu muguru, dzirksti acīs un mīlestības izstarošanu. Ar viedumu un harmoniju. Sievišķība ir tā unikālā liesmiņa ikkatrā no mums, tikai jāprot to izcelt un parādīt. Jā, kleitas un svārki arī noteikti rada sievišķību!!! Par stiprām un skaistām dāmām! :)

filologe 13. marts 2018 15:38

Manuprāt, sievišķība slēpjas ikdienā, ikvienu lietu sieviete var izdarīt vienkārši vai ar sievišķības pieskārienu. Braucot uz veikalu ar velosipēdu pēc piena, uzvilkt garus puķainus svārkus un pie velosipēda piespaust ceriņu zaru. Ejot uz draugu ballīti, saskaņot savu un bērna apģērbu. Saplūkt no dārza skaistu narcišu pušķi un nolikt darbā uz galda. Galvenais ikvienu lietu darīt no sirds, tikai tad sieviete spēj būt labākā māte, sieva, meita, māsa, draudzene un kolēģe.

Co_ora 11. marts 2018 23:50

Manuprāt sievišķība ir vēlme! Vēlme būt un justies skaistai, vēlme uzvilkt kleitu vai kurpes ar augstāku papēdi, vēlme būt skaistai blakus savam vīrietim, sajūta, ka pati sev patīku, esmu apmierināta ar izskatu! Ja tas viss piepildās, tad nekur nepazudīs arī sievišķīgais starojums acīs, smaidā, uzvedībā! :)

Elionore 11. marts 2018 19:20 nosiguldas

Man liekas, ka ar šādu valodu zaudē visi, ne tikai sievietes :D

Elionore 11. marts 2018 19:19

Sievišķība.. Sievietes spēja izmantot dabas dotās īpašības - emocijas, intuīciju, sirsnību, maigumu, šarmu, gādību un citas, lai būtu laimīga un justos piepildīta, laimīgus darītu tuviniekus un pasaulē ienestu gaišumu. :)

starlymuse 9. marts 2018 23:01

Sievišķība, manuprāt, nozīmē, to ka sieviete spēj mīlēt sevi ar visiem saviem mīnusiem. Pati sievišķīga jūtos gan virtuvē pie plīts, gan ravējot dārzu, jo man patīk darīt tādas lietas, kā arī augstpapēžu kurpēs,melnā kleitā un mežģīnes.
Es zinu savus trūkumus,bet tas man neliek justies sievišķīgai. Sieviete it īpaši māte ir sievišķīga

kendal 9. marts 2018 10:46

Sievišķība ir pieņemt sevi un apzināties savu būtību, ieklausīties savās sajūtās, mīlēt sevi, apkārtējos un dzīvi.

Ievas_mamma 8. marts 2018 21:41

Sievišķība slēpjas rūpēs un gādībā, jo tieši sieviete ir tā, kas mājās ienes siltumu. Un tieši šis siltums ir tas, kas sievieti dara sievišķīgu un veiksmīgu. Un pārējais jau tad atnāk pats no sevis. :)

sandux 8. marts 2018 20:57

Sievišķība ir sievietes dabas izpausme. Tai ir jābūt acīs, manierēs, smaidā un kustībās. Sievišķību nevar notēlot, tā vai nu ir, vai nu tās nav.:D

RuncisTobis 8. marts 2018 14:47

Manuprāt sievišķīga sieviete ir būtne, kas ikdienas skrējienā atrod laiku sev, ne lai uzkrāsotu sarkanas lūpas un iejūgtos augstos papēžos, bet gan lai darīt ko tādu, kas liek viņai starot.
Gaidot otro bērniņu un parādoties brīvam laikam atceros cik tomēr patīkamāk un pārliecinošāk mēs jūtamies atrodot laiku sev, savam skaistumam un labsajūtai..
Tieši tas mūs padara starojošas un piepildītas...
Ja mamma ir laimīga, laimīga ir arī visa ģimene (angel)

Iveta - tereeze 8. marts 2018 13:41

Man sievišķība nozīmē būt pārliecinātai par sevi. Manuprāt, sievišķība tā ir prasme mīlēt sevi, dzīvot harmonijā ar sevi un spēja iedvesmot vīrieti. Mums sievietēm ir jāiemācās baudīt dzīvi, priecāties par skaisto - saulrietu, ceriņu krūmu utt.

nosiguldas 8. marts 2018 13:27

sievišķība ir sievietes iekšējās un ārējās pasaules kopums. Viņa var nebūt skaista, bet kopta. Smaids ir sievietes galvenais ierocis. Un nedrīkst aizmirst, ka sieviete zaudē visu citu acīs, ja viņas sarunvaloda ir piesātināta ar rupjībām vai "jēliem"izteicieniem.

dainucis8 8. marts 2018 13:15

Sievišķīgai sievietei ir jābūt šarmantai- ne tikai ārēji koptai, bet arī jāizstaro sava iekšējā dzirkstelīte. Ja runā par ārieni, tad skaista,gaisīga, ziediem klāta kleita noteikti ir viens no sievišķības elementiem.

mincenee 8. marts 2018 13:14

Manuprāt, sievišķība ir kas vairāk kā tikai kopta āriene un apģērbs, man sievišķība saistās ar iejūtīgu un harmonisku sievieti, kurai piemīt viņas īpašais šarms.

DĪVA27 8. marts 2018 10:33

Mana sievišķība ir kopta āriene ikdienā un protams augstpapēžu kurpes,kur nu bez tām!!!
Lai skaisti svētki visām sievietēm!

Sanda M 8. marts 2018 10:18

Man sievišķība nozīmē palaist matus brīvībā un ielīst skaistā kleitā :)

mamma27 8. marts 2018 09:27

Man sievišķība asociējas ar augstpapēžu kurpēm.Tās sievietei piedod to īpašo skatu.