KOMENTĀRU KONKURSS: Kāda ir tava 2017.gada apņemšanās

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 9. janvāris 2017 00:05
800

Ik gadu mēs uzsākam ar kādu apņemšanos, un šī apņemšanās parasti saistās mums ar kādām pozitīvām pārmaiņām dzīvē. Protams, ir dažādas apņemšanās, ko kā mērķus sev uzliekam visai cēli, lai gan šīs vai citas apņemšanās no pagājušā gada var necik daudz neatšķirties. Zaudēt svaru, sarīkot sev pārvērtības, mazāk uztraukties, atbrīvoties no kaitīgiem ieradumiem, mazāk tērēt naudas, netikties ar sev netīkamiem cilvēkiem, vairāk rast pozitīvu domu, biežāk tikties ar draudzenēm un vēl un vēl un vēl...

20170106093331-47524.jpg

Kāda ir tava 2017.gada apņemšanās?

Varbūt tās ir vairākas?

Uzraksti, dažkārt rakstītajam ir liels spēks! Un pats svarīgākais - tici saviem mērķiem, jo tieši tad tiem vieglāk piepildīties - gluži, kā pēc burvju nūjiņas mājiena.

Balva

 20161212092950-73156.jpg

“Laima”  Ziemassvētku kolekcijas dāvanu komplekts

Īpašajā “Laima” Ziemassvētku kolekcijas dāvanā ietpilsts:

Mini zefīri “Maigums” – eleganta un sajūtās tikko tverama dāvana svētku iepakojumā. Zefīrs tik gaisīgi viegls kā pirmais sniegs, kas izkūst uz siltas plaukstas, pārklāts ar mutē kūstošu šokolādes glazūru. Mirklis uz brīdi apstājas, lai ziemas burvību tu varētu izbaudīt vēl nedaudz ilgāk. Aizver acis un sajūti, ka mazās lietas dzīvi padara vēl saldāku un laimīgāku.

Rūgtā šokolāde ar dzērvenēm un piparkūkām – Kad mazākie ķipari ieņēmuši galveno vietu virtuvē un aizrautīgi gatavo piparkūkas mīļāko pasaku tēlu formā, vecāki uz brīdi atvelk elpu un atjauno enerģiju ar Laimas rūgto šokolādi ar spirgto meža ogu – dzērveni un drupinātām piparkūkām. Gabaliņu, pa gabaliņam šokolāde atjauno enerģiju un smaidus sejā, lai no jauna un no visas sirds atkal varētu pievērsties svētku prieku baudīšanai un brīnuma gaidīšanai.

Piena šokolāde ar piparkūkām – Sapņa piepildījums ir tad, kad mīļākās svētku garšas tiek apvienotas vienā produktā. Vismaigākā piena šokolāde un tajā drupinātas svaigas un kraukšķīgas piparkūkas. Mutē kūstošs, mirklīgs svētku prieks noķerts šokolādes gabaliņā… Labākais ir tas, ka  svētku mirklis turpinās tik ilgi, kamēr vien tavā tuvumā ir gardā Laimas piena šokolāde ar piparkūku gabaliņiem.

Dzērveņu zefīri – Dzērvenes, kas ar savu spirgtumu un sulīgumu veido Latvijas nacionālo garšu – garšu, ar kuru lepojamies no paaudzes paaudzē. Tieši tāpēc “Laima” visu iecienītajam gardumam zefīram ir uzdāvinājusi jaunu – karalisko dzērveņu garšu. Dzērveņu zefīrs – tik viegls un gaisīgs kā vasaras rīts, tik spirdzinošs un garšā neaizmirstams kā sauja tikko lasītu, saules sasildītu dzērveņu.

Selga piparkūkas mini – Brīdī, kad laiks ārā kļūst arvien vēsāks un vakari arvien ātrāk kļūst tumši, mēs nevilšus vēlamies pavadīt vairāk laika māju omulībā, malkojot siltu tēju un aromātisku kakao. Tas ir brīdis, kad sākam ilgoties un sapņot par piparkūku aromātu, kas piepilda istabu. Selga Mini piparkūkas ir tā pirmā, mazā svētku gaidīšanas dzirkstelīte, kas liecina, ka svētki ir pavisam tuvu. Vēl tikai pāris Mini piparkūkas jāapēd, un svētki būs klāt!

Par “Laima”:

“Laima” ir atpazīstamākais saldumu zīmols Baltijā, kas apvieno visas Latvijas saldumu rūpniecības vēsturi vairāku gadsimtu garumā. “Laima” pērn atzīmēja 145 gadu jubileju. “Laimai” raksturīgo unikālo garšu nodrošina šokolāde, kas pagatavota, saglabājot senās prasmes un receptes, kas papildinātas ar mūsdienīgām ražošanas tehnoloģijām un metodēm. Pašlaik “Laima” produktu portfelī ir teju 250 dažādi produkti, kas pieejami Latvijā un ārvalstīs. “Laima” produkcija tiek eksportēta uz 31 pasaules valsti, tostarp ASV, Kanādu, Ķīnu, Izraēlu, Lielbritāniju, Īriju, Krieviju, Baltkrieviju, Azerbaidžānu, Kazahstānu, Turkmenistānu.

20170106093449-76974.jpg

Raksti par savu apņemšanos tepat, komentāru joslā!

Uzvarētāju izvēlēsimies 11.janvārī.

Veiksmi, izturību mērķu sasniegšanā!

Māmiņu Klubs

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Sameold 10. janvāris 2017 22:48

Lieku labo roku pie sirds un apsolos sev,saviem mīļajiem,tuvajiem un arī jums ,ka šogad :
Būšu labāka mamma ,
Sākšu vairāk runāt par tarakaniem ,kas sēž manī,
Apsolos iegūt vismaz divas labas draudzenes,
Uzsākt kādu aktivitāti/joga/peldēšana/dejošana,
Piedomāt pie tā ko ēdu! (Jau vakar sāku aizstāt parastos makaronus ar pilngraudu makaroniem)
Uzlabot savu izskatu ,ari ar diviem burvīgiem bērniem neizmirst ,ka esmu sieviete !
Vairāk mīlēt apkārtējos ,
Daudz vairāk palīdzēt tiem ,kam tiešām tas vajadzīgs!
Ziedot sev nevajadzīgās lietas (jāievieš kārtība drēbju skapī)
Apsolos nokristīties

Marta J. 9. janvāris 2017 17:50

Tā kā 2017 kļūšu par māmiņu savam Puisītim, tad vislielākā apņemšanās ir neizgāzties! :D
Būt vislabākai mammai, nepiemirst veltīt uzmanību vīram un šunelim ar :)
Tas arī viss - gada sākumā nepacietīgi gaidīt savu mazo princi ierodamies (L)

kerstyna 9. janvāris 2017 14:42

Vislabākā apņemšanās ir - NEKO NEAPŅEMTIES :D

SantaMa 9. janvāris 2017 08:16

Manas apņemšanās 2017!
*Būt savaldīgākai,mīļākai un jaukajai mammai ,savam mazajam vīriņam !
*Būt labai draudzenei savam biyfriendam ,bēbīša tētim , jo tagad ,pēc bērna piedzimšanas attiecības ir diezgan katastrofālas :(
*Vairāk izrādīt savas jūtas, vairāk skūpstu ,seksa , sarunu !!!
*Būt iecietīgākai un visu ņemt vieglāk , nepiekasīties sīkumiem !
*Sākt dzīvot, baudit dzīvi !
*Būt pašpārliecinātākai, vairāk rūpēties par sevi,savu izskatu !
* Nauda ir tikai līdzeklis,lai darītu mūs laimīgākus , nesēdēt uz naudas čupas ,bet nemitīgi likt to lietā,tādejādi radot labvēlīgu naudas plūsmu !
* Aizceļot ,vismaz pa Eiropu !
*Būt laimīgai un nesūkstīties pat dzīvi ,jo man ir viss , ģimene ,veselība un skaista dzīve !! Viss par ko esmu sapņojusi !!!

mamma88 8. janvāris 2017 23:19

Sākumā domāju, ka būtu jauki nākamajā gadā drastiski pievērsties figūras uzlabošanai (cik tipiska apņemšanās...vismaz pēc fitnesa reklāmām tā vien šķiet, ka katra 2. ir apņēmusies vai nu nomest svaru vai uzlabot figūru). Pēc tam sapratu, ka šāda veida apņemšanās tieši manā gadījumā nāks par skādi, jo visam ir jānotiek dabiski un harmoniski nevis drastiski un dzelžaini. Tad nu beigās izlēmu, ka Jaunajam gadam piedienas tomēr kaut ko apņemties...nu apņēmos būt pacietīgāka daudzās jomās, jo parasti neprotu ne pagaidīt, visu gribu uzreiz un tūlīt.

lauriksa 8. janvāris 2017 22:47

Apņemties var daudz ko, bet jāsāk arī reāli pildīt apņemšanās, jo bieži vien slinkums uzvar:(
Es arī apņemos ēst un gatavot ģimenei veselīgāku ēdienu.
Vairāk smaidīt un nedusmoties par sīkumiem.
Vairāk laika veltīt hobijam, jo tad arī man būs lielisks noskaņojums un smaids uz lūpām.
Vairāk kustēties- daudz pastaigu svaigā gaisā, to gan jau sanāk pildīt pāris nedēļu, jo mainījām dzīvesvietu, tuvu mežam:)

manderina 8. janvāris 2017 22:33

Domājot par šo 2017. gadu, gribētos izdarīt un apņemties tik daudz, bet saprotu ka jādomā reāli. Bet tik un tā dažās nozīmīgas apņemšanās man ir, kuras gribētu realizēt. Varbūt kādam tas liksies nekas īpašs, bet man tas var mainīt dzīvi.
Apņemos:
1. Iemīlēt sevi tādu, kāda es esmu un veltīt sev vairāk laika.
2. Būt laba sieva savam vīram, kuram būtu prieks uz mani skatīties.
3. Būt labai mātei savam dēliņam un vēl vairāk pavadīt laiku kopā ar sevi.
4. Atrast lielisku darbu, kas papildinātu manu būtību un personību.
5. Sākt dzīvot veselīgāk un padomāt par savu veselību, jo gan vīrs, gan dēls gribētu ar mani pavadīt vēl daudzus un daudzus gadus.
6. Būt par iedvesmu un atbalstu kādam citam, jo tas var mainīt cita dzīvi!

Šīs ir manas 6. lielākās apņemšanās. Protams, viss sākas ar mani pašu, jo tikai es varu mainīt un ietekmēt šīs lietas. Bet priecāšos par katru apņemšanos ko sasniegšu, jo tā jau būs uzvara :)

VesmaSk 8. janvāris 2017 19:28

Mana šī gada apņemšanās - neko neapņemties!

Rutaza 7. janvāris 2017 20:43

Apņemos vairāk sekot savai veselībai, iet pie ārstiem, ieklausīties sevī. Bet, ja atmestu smēķēšanu, tad vairs nebūtu prieka dzīvē, tāpēc to nesolu:X

20020 7. janvāris 2017 18:48

Apņemšanās? Ja godīgi, man tāda vēl nav šim gadam, bet... man dikti, dikti vajag šajā gadā atrast laiku sev. To arī apņemos realizēt! Ir tā, ka ikdienā ar mazuli es pati sev pazūdu, tāpēc tāda apņemšanās ' Laiks sev' nozīmētu ne tikai būt mammai, bet arī apmierinātai, foršai sievietei, draudzenei, kolēğei.

Vinnijpūks 7. janvāris 2017 14:26

2017. gadā būšu gādīgs tētis un mīlošs vīrs, kas neaizmirst ik pa laikam iepriecināt savu sievu. Varbūt pat sāksim domāt par vēl vienu bērnu. Apņemos gādāt un sakārtot finansiālo pusi, lai mīļajiem par to nav jāraizējas.

sandux 7. janvāris 2017 13:08

Mana apņemšanās ir saistīta ar manu ģimeni, vēlos veltīt vairāk uzmanības un laika maniem bērniem un arī maniem vecākiem. Apņemos, ka lielais šā gada plāns par pācelšanos tiks izpildīts un mēs atkal būsim viena liela un laimīga (jā!) ģimene!

EZ - Elīna 7. janvāris 2017 09:36

Katrs gads tiek sākts ar jaunu apņemšanos. Šogad es sev Jaungada naktī rakstīju vēstuli, ko atvērt nākamajā Jaunajā gadā! Šī vēstule bija pierakstīta pilna no abām pusēm. Un tas tamdēļ, ka šogad es apņemos nu jau par veseliem četriem cilvēciņiem- tieši tik kupla ģimdne mēs tagad esam!

2017. gadā es apņemos savai mazajai meitiņai iemācīt burtiņus un rakstīt savu vārdiņu!

Apņemos 2 mēnešu vecajam dēliņam iemācīt staigāt un teikt dižos pirmos vārdus!

Pēc otrās grūtniecības esmu palikusi ar 17 liekiem kilogriem. No kuriem es pilnīgi noteikti esmu apņēmusies atbrīvoties. Un nevis ievērojot diētu, bet gan veselīgi ēdot, domājot un dzīvojot!

Apņemos vairāk kvalitatīvi pavadīt laiku ar savu ģimeni, vairāk ceļot kopā, vairāk doties spontānos izbraucienos, vairāk smieties un smīdināt, vairāk uzdrīkstētoes un nepadoties, vairāk naktis, kad guļam svaigā gaisāvai visi četri saritinājušies mūsu gultā, vairāk laiskus pankūku rītus, vairāk piedzīvojumus un atmiņas, vairāk uzņemtas fotogrāfijas, vairāk bučiņas un apskāvienu, vairāk "paldies" un "es Tevi mīlu". Šīs ir tās lietas, sajūtas un vārdi, kas nekad nebūs gana, pat ja mēs to teiksim, darīsim un sajutīsim ik dienas!

Pavisam neplānoti, bet klāt nākusi vēl viena apņemšanās- es apņemos vismaz reizi nedēļā blogot māmiņu klubam par savu dzīvi ar bērniem un par bērniem kā savu dzīvi- katru reizi pārsteidzot sevi ar raksta saturību un saistošuma pakāpi.

Un visbeidzot, es noteikti apņemos turpināt būt vislabākā māmiņa saviem abiem superīgajiem bērniņiem, labākā sieva savam mīlošajam vīram, foršākā māsa foršākajam bračkam un mīļākā meitiņa saviem fantastiskajiem vecākiem!

Ja nu gadījumā es tieku pie balvas - apņemos to notiesāt kādā parastā dienā, pātvēršot to dienu nelielos svētkos kopā ar saviem mīļajiem- tādā veidā radot papildus dienu priekiem un svētkiem, ko pavadīt kopā ar pašiem svarīgākajiem cilvēkiem!

L+A brīnumiņš 6. janvāris 2017 22:36

Lai arī apņemšanās nav grandioza tomēr būs jāsaņemas - vēlos katru dienu uzrakstit 1 kodolīgu teikumu un tā tos apkopot 365 teikumos kas pastāstīs par aizvadīto gadu. Domāju būs inteseanti pēc tam pārlasīt

inleila 6. janvāris 2017 21:51

Jaunais gads sācies ar ne visai patīkamiem jaunumiem no darba devēja puses: gandrīz visa kolektīva atlaišanu, tā kā jaunā gadā būs jāmeklē jauns darbs. Kā kolēģe pateica, redz jau ieknāba gailis pakaļā...
Vēl viena apņemšanās: pilnveidot zīmēšanas, gleznošanas prasmes.
Ideālā variantā uzsākt savu biznesu
Veiksmi un izturību mums visām sasniegt iecerētos mērķus!:)

Lindinnna 6. janvāris 2017 18:14

Kā jau katru gadu ik katra no mums vēlas, ko apņemties, tā pat arī es. Parasti manas apņemšanās ir sākt sportot, ēst veselīgāk un atturēties no saldumiem, tiesa pēdējais punkts man nekad nav sanācis :D Esmu pārāk stipra saldummīle :) Tiesa šogad mana dzīve mainīsies par 360 grādiem un šis vecās apņemšanās pagaidām es nolikšu maliņā.
1. Pati pirmā, svarīgākā mana apņemšanās ir kļūt par vislabāko mammu savām pirmdzimtajam bērniņam, kurš mums pievienosies vasarā. Mēs ļoti ļoti gaidām savu bērniņu. (L)
2. Otrā apņemšanās ir saistīta ar jauno mājokli. Takā mēs gaidām ģimenes pieaugumu, vecā dzīves vieta ir palikusi par šauru. Un galvenais, ko vēlos ir padarīt jaunās mājas par tik pat omulīgām un siltām kā mūsu esošās, jo es apzinos, cik smags darbs stāv priekšā, lai iekārtotu, izremontētu savu mājokli un galvenais iekārtotu mīļu, siltu vietiņu bērniņam. (L)

valmora 6. janvāris 2017 17:39

Šis mums būs pirmais gads pašiem savā mājā,līdz ar to,esmu apņēmusies:
1. Pirmo reizi mūžā iekopt siltumnìcu,un cerēt,ka tomāti būs:)
2. Iestāties maģistros
3.Jau kuro gadu atjaunot franču valodas apguvi
4. Bez sportošanas apņemšanās arī neiztikt

mamma27 6. janvāris 2017 14:16

Savas apņemšanās gan jau kā vēlēšanās skaļi pasakot ne vienmēr izdodas piepildīt :) Tāpēc būs dažas lietas ,ko pierakstīšu sev jaunajā plānotājā ,lai paliek pie manis,bet neaizmirstas un varu pārbaudīt,kas izdevās ,kad gads ies uz otru pusi.
Bet ir lietas,ko var arī pavēstīt citiem:
1. Gada pirmajā pusē esmu apņēmusies atradināt mazo no krūts .
2.Atsākt darba gaitas,
3. Mēģināt nestrīdēties ar vīru,bet ja arī par kādu lietu viedokļi nesankan ,katru vakaru salabt un uz gulētiešanu iedot buču! ( man ļoti nepatika sajūta ,kāda bija ,kad sastrīdējāmies un nerunājām pāris dienas! Tā vairs nevar!)
4. Piepildīt kādu sen lolotu sapni- apgūt ko jaunu! ( ja izdosies,noteikti pastāstīšu par to arī bogos!)
5. Visas nebūšanas ņemt vieglāk!

Kēnigsvalde_Jukāme 6. janvāris 2017 13:28

Mana jaunā gada apņemšanās ir pilnveidot sevi !Iemācīties mīlēt , piedod, ticēt , palīdzēt - no sirds! Izvairīties no liekulības , maldiem un meliem.Sekot līdzi tam ko daru ,runāju par citiem!
Mana šī gadā apņemšanās ir kļūt labākam cilvēkam!Labākai mammai, sievai , meitai, draugam!(L)

Co_ora 6. janvāris 2017 12:33

Dienā, kad mūsu ģimene kļuva par vienu mazu cilvēciņu bagātāka, vairs neko negribas tikai sev, visur gribās ar viņu, ar ģimeni, kopā. BET - tiešī tāpēc mana jaunā gada apņemšanās ir iemācīties veltīt laiku sev, nekļūt par mammu treniņbiksēs ar izdilušiem ceļgaliem un neaizmirst, ka esmu ne tikai mamma, bet arī sieva un visam pāri - sieviete !! :)

Iveta - tereeze 6. janvāris 2017 12:21

Apņemšanās 2017. gadā-
Atkal jauns gads klāt un tas jau ievieš jaunas cerības arī šī gada horoskops ir ļoti pozitīvs visai manai ģimenei. Gads ir sācies ar slodzes palielinājumu un līdz ar to lielāku algu un saulīte aiz loga mani ceļ spārnos. Nu tad manas apņemšanās:
1. apņemos šogad biežāk braukt ciemos pie saviem vecākiem, jo pēdējos gados esmu ļoti grēkojusi un pie viņiem esmu ciemojusies tikai vienreiz gadā.
2. otra apņemšanās arī ļoti svarīga, bet man tā ir sarežģīta apņemšanās. Uzlabot vai pat atjaunot attiecības ar mazo māsu. Pēdējos gados esam ļoti atsvešinājušās gan attāluma dēļ, gan gadu starpības dēļ, gan laika trūkuma dēļ.
3. kā jau katru gadu arī šogad vēlētos doties ģimenes ceļojumiņā kopā ar vīriņu un trīsgadīgo dēliņu, uz pāris dienām izrauties no ikdienas rutīnas.
4. kauns atzīties, bet beidzot ir jātiek galā ar dažiem neapmaksātiem parādiem, lai varētu mierīgi gulēt.
5. un piektā, bet nemazāk svarīga 2017. gada apņemšanās ir vairāk veltīt laika sev, jo kopš dēliņa piedzimšanas, nu jau trīs gadus, esmu sevi pazaudējusi. Tāpēc šogad vēlos, beidzot aiziet pie friziera un nomainīt matu griezumu, vēlos atjaunot savu garderobi un vienkārši pabūt viena, vēlos atpūsties, kaut uz mirkli, no ikdienas nemiera, rutīnas un problēmām.
Lai mums visām izdodas īstenot 2017. gada apņemšanās! Un galvenais sākt savas apņemšanās īstenot jau tagad, neatliekam uz vēlāk….

Ziemas Pārsliņa 6. janvāris 2017 12:21

Apņemos beidzot sākt domāt arī par sevi un...izgulēties! Kā arī sākt mācīties franču valodu.

eliiinaa 6. janvāris 2017 11:54

Tā kā drīz kļūšu par mammu tad apņemos visu gadu un turpmāk būt laba supermamma savam mazulim. :) (party)

lauvinja 6. janvāris 2017 11:36

Mana apņemšanās ir - ja ko darīt, tad par 100 %. Esot mājās, nedomāt par darbu un otrādi :)

Elionore 6. janvāris 2017 10:35

Šogad apņemos iemācīties šūt ar savu jauno - kā Ziemassvētku dāvanu saņemto šujmašīnu. Mans mērķis - līdz vasarai iemācīties šūt tā, lai varu sev izgatavot fantastisku kleitu, ko vilkt uz māsīcas kāzām. :)