Iepirkšanās kopā ar mazuli!

ag
ag 17. maijs 2017 16:32
457

Skaidrs ir viens- lai cik sievietēm patiktu iepirkties, kopā ar mazuli, vismaz man, tas nedod nekādu prieku! 

Lielveikali ir padomājuši par jaunajām māmiņām, kas šķiet ļoti pozitīvi, taču ne visu veikalu pārdevēji izprot mammas! Protams, katram mēdz gadīties slikts garastāvoklis.

Gribu ļoti uzteikt veikala mothercare veikalu ar pārdomātajām istabām mammām un bērniem! Super! Paldies šim veikalam!

Taču pati iepirkšanās ir cauri skrienot- kaut ko paķer , kaut ko aizmirsti iegādāties, jo tomēr vislaik pavada doma- vai mazulim nav par karstu, aukstu, pampers sauss, neniķojas utt...

Mīļās mammas, kā Jums ar iepirkšanos kopā ar mazajiem? Varbūt ir kāds knifiņš, kuru es nezinu!?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Elionore 18. maijs 2017 09:08 lauvinja

Šis ir ideāls variants!

zacc 18. maijs 2017 00:14

Man arī grūti koncentrēties uz pirkšanu sev, ja bērni līdzi. Izņemot internetveikalus :D Un tā esmu pieradusi meklēt, izpētīt, pamatīgi apdomāt, ka parastajos veikalos apjūku.

mamma88 17. maijs 2017 23:22

Ja nevar mainīt situāciju, tad jāmaina attieksme!

Softix 17. maijs 2017 22:12

Es iepirkties dodos viena, jo tā ir mana atpūta. Ja dodamies kopā ar vīru, tad bērns paliek pie vecvecākiem vai ir dārziņā.
Izņēmums gan ir pārtikas iepirkšanās reizes, kur dodamies visi kopā sestdienas rīta pusē, sekojot sarakstam un bērns ir pieradis pie procesa.
Katru reizi iepriekš tiek sarunāta 1 lieta vai produkts, kas tiks nopirkts tikai viņam. Lai izvairītos no skandāliem utt.
Parasti tiek piedāvāta siera maizīte vai ūdens sporta pudelē. Pagaidām viss izdodas.

kerstyna 17. maijs 2017 21:42 lauvinja

(Y)

lauvinja 17. maijs 2017 18:51

Ir super knifiņš - atstāj bērnu bērna tētim un izbaudi iepirkšanos. Izslēdz telefonu uz to laiku - tici man - bērns un tētuks izdzīvos, un iegūs smaidīgu sievieti un māti pēc tam!

crossonova 17. maijs 2017 18:03

Ar bērniem tikai uz pàrtikas veikalu, vai pērkot ko specifisku meitai, lai pati izvèlas. Citu pērkot - dodos viena... jo tā ir atpūta man un viss. Padomāsim pašas, vai tad mums patīk ilgstoši kāds sekot, kamēr iepērkas? Man ļoti nepatīk, tapēc nelieku to darīt bērniem.