Hroms palīdzēja piebremzēt atkarību no saldumiem

Twixy
Twixy 8. jūnijs 2018 15:33
218

Ikdienā cenšos organismam nepieciešamos vitamīnus un uzturvielas uzņemt ar pārtiku. Cenšos ēst veselīgi, bet ne vienmēr tas izdodas. Gadās reizes, kad roka paslīd pēc kāda kāruma, našķa, apēdu nevis vienu konfekti, bet... visu paciņu. OK, atzīšos, ka tas gadās nevis tikai reizi pa reizei, bet pat samērā bieži.

Tāpēc, palasot citu ieteikumus un rekomendācijas, nolēmu pamēģināt hromu. Esmu dzirdējusi, ka tas dažkārt tiek minēts kontekstā ar svara zaudēšanas tēmu, taču, cik esmu sapratusi, tas tikai tāpēc, ka mazina cilvēka vēlmi pēc saldumiem. Un saldumi man garšo, ai, kā garšo!

Tāpēc jau trešo nedēļu cītīgi ik dienu apēdu vienu hroma tabletīti. Tā ir maza, gaiši rozā tabletīte, taču tās iekšā ir TĀDS spēks. Kā ar rezultātiem? Es esmu sākusi atteikties no saldējuma. Nevis tāpēc, ka man tas pēkšņi vairs negaršotu (kur nu), bet vienkārši vairs negribas. Vakar pat bijām aizgājušas ar meitu uz veikalu, lai nopirktu pienu, augļus, nopirktu arī meitai un vīram saldējumu, bet pati sev... nē. Vienkārši negribēju. Es zinu, ka iepriekš es būtu gājusi mājās, salikusi maisiņā ne tikai plānotos pirkumus un divus saldējumus, bet noteikti arī cepumu paciņu, zefīra maisiņu, kādu šokolādi. Gan jau vēl kaut ko. Patiesībā, hroms palīdz ne tikai savaldīt savu kāri pēc saldējuma, bet arī ieekonomēt naudu, kuru citkārt izšķiestu par neplānotu saldumu pirkšanu.

Kā skaidro Hroma ražotāji, tas palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs. Tieši tas, kas vajadzīgs mums, no saldumiem atkarīgajām.

Vai arī tu esi kādreiz pamēģinājusi hromu? Vai tas ir mazinājis tavu kāri pēc saldumiem?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies