Grite -lielisks palīgs ikdienā!

lauvinja
lauvinja 19. maijs 2017 12:48
291

Testējamie produkti – Grite Charisma tualetes papīrs, Grite Charisma virtuves dvielis, Grite Blossom un Kid papīra dvieļi un Grite kabatas lakatiņi.

Grite firmas produktus mēdzu iegādāt laiku pa laikam, īpaši tualetes papīru, jo tam ir laba kvalitātes un cenas attiecība, īpaši uz akcijām. Nekad nebiju pētījusi nedz to sastāvu, nedz ražotāju. Saņemot testējamos produktus – nenoslinkoju. Izrādās, ka šos lieliskos produktus ražo tepat kaimiņu valstī Lietuvā un šie produkti ir marķēti ar ES ekomarķējuma sertifikātu. Tas tiešām nav slikti! Ja nu akurāt gribas piesieties, tad man būtu gribējies, lai ir skaidri norādīts vai ekomarķejums attiecas uz pašu produktu, kā var saprast no netā pieejamās informācijas, vai arī uz produkta iepakojumu.

Tualetes papīram ir skaidri norādīts gan tas, cik lapiņas ir rullītī, cik m kopējais tualetes papīra garums, cik slāņu. Tas, kas man patīk – tualetes papīrs neizšķīst nevietā, ir gana mīksts un nevajag daudz, lai tiktu galā. Zīmējums neuzbāzīgs, bet jauks, nav pievienotas smaržvielas, kas ir pozitīvi! Būtu gribējies, lai tualetes papīra pašu kartona rullīti varētu noslaist podā, kā tas ir dažiem citu ražotāju tualetes papīra rullīšiem,  bet nav jau grūti iemest papīra miskastē un sasķirot.

Grite papīra dvieļi – ērti un smuki. Tomēr, lai lietotu ikdienā būtu mājās jāieviešs speciāls turētājs, citādi ņemot vienu līdzi nāk kaudzīte. Izlietosim izbraucienos un automašīnā būs ideālas, lai saslaucītu mazās šmuces.

Grite papīra dvieļi – kvalitatīvi, labi sasūc mitrumu, bet neizšķīst nevietā, ērti lietošanā. Izskatās, ka šie varētu iedzīvoties mūsmājas virtuvē.

Papīra kabatas lakatiņi – košs iepakojums, kas vērtējams kā pluss, īpaši patīk bērniem. Ērts izmērs, viegli iebāžami lielās un mazākās kabatās. Mīksti un patīkami lietošanā – degunam kā dūnu pūka. Mums patika!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies