Bikini sezona tepat, kā ar stereotipiem par ideālo ķermeni ?

SantaMa
SantaMa 18. maijs 2017 12:54
418

Tik daudz dažādu stereotipu, normu, standartu , kādai jāizskatās sievietei- vidēji lielas krūtis, plakans vēders, formīgs dupsis un slaidas kājas , kā no žurnāla vāka, teiksiet ?


Man ir pulciņš draudzeņu , kurs , runājot vien par grūtniecību , saka :"Nē, mīļā, tas nav man, neiešu jau upurēt savu skaisto ķermeni !"  vai arī : "Akdievs esmu tikai ceturtajā mēnesīnun ķermenis ir pilnīgi sabojātas, kā atgūšu formu, un tās pretīgās strijas!" TĀ, JĀ!

Teikšu atklāti , dzemdēju pirms astoņiem mēnešiem , grūtniecības , līdz ar bēbīša piedzimšanu , ieguvu vienu striju pie nabas , vēders saformējās atpakaļ ļoti operatīvi , tomēr es neteiktu , ka mans ķermenis būtu tāds, par kādu es sapņoju ! 

Un arī no pludmales sezonas , ietērpšanās bikini , man nav kauns , cilveki , taču ir dažādi , katrs par sevi unikālĀķe, īpašāks un savādāks , pārdomas par to ,kā būtu ja visi un visas būtu pēc copy-paste metodes ?

Un kā ir ar jums , vai ir kādi standarti, vēlmes , sapņi par ideālo augumu ? Vai nekaunoties , nebaidoties varat iziet pasauļoties privātmājas dārzā, vai uzreiz metat virsū dvieli, kad nekaunīgais kaimiņš sveicina?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lauvinja 18. maijs 2017 19:09

Photoshopētās bildēs un pēc neskaitāmām pastiskajām operācijām zvaigznes reizēm izskatās smukas.

Par sevi ir jārūpējas, bet es nedomāju, ka visiem ir jātiecas pēc vieniem un tiem pašiem ideāliem. Mēs esam smuki savā dažādībā :)

SantaMa 18. maijs 2017 15:10 mamma88

Piekrītu, tomēr mana mamma 46gadi,pēc trim meitām izskatās labāk kā daža 25 gadniece!

mamma88 18. maijs 2017 13:31

Grūtniecība maina ķermeni pat tajos gadījumos, kad mamma tāpat izskatās lieliski arī pēc bērna piedzimšanas. Ne velti neviena sieviete pēc 30, 40 gadiem un bērniem neizskatās kā padsmitgadīga. Nevar iegūt kaut ko neupurējot.