Auklīšu kursu noslēgumā - sertifikāts! Piesakies un tiekamies 18.aprīlī

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 3. aprīlis 2018 00:00
1781

Auklīšu nodarbību cikls sākas jau 30.oktobrī! Tajā uzzināt varēs visu par to, kas ir būtisks, ja jāpieskata mazulis vecumā līdz 3 gadiem. Tieši tā - kā pareizi aprūpēt bērniņu, kā veicināt viņa attīstību, kā par viņu rūpēties, kādai jābūt vecumam piemērotai videi un vēl un vēl!

Nodarbības Māmiņu Klubā vadīs fizioterapeite Klaudija Hēla

20161017215329-87179.jpg

Māmiņu klubs aicina bērnu vecākus, auklītes un pedagogus uz Klaudijas Hēlas nodarbību ciklu - aprūpes pamati,balstoties uz E.Pikleres pedagoģiju par bērna kustību attīstību, rotaļāšanos un ikdienas aprūpi no bērna dzimšanas līdz trīs gadu vecumam.

1.nodarbība – kustību attīstība. Nodarbības laikā visi kopā "iziesim" cauri kustību attīstības posmiem, reāli darbojoties un saprotot, kā attīstība notiek, kā tā ietekmē bērnu un kā šajos posmos bērnam vislabāk palīdzēt. 

2.nodarbība un 3. nodarbība – Kas ir rotaļāšanās. Rotaļāšanās attīstība no 0-1 gada vecumam. Uzzināsim, kā mazuļi rotaļājas vecumā no dzimšanas līdz viena gada vecumam. Kas jāņem vērā, lai veicinātu mazuļa attīstību un rotaļāšanos.

4.nodarbība – rotaļāšanās attīstība no 1-3 gadu vecumam. Uzzināsim, kā bērni rotaļājas vecumā no gada līdz 3 gadu vecumam. Kas jāņem vērā, lai veicinātu bērna attīstību un nekaitētu tai. 

5.nodarbība – bērna aprūpe. Runāsim par visu, kas attiecas uz bērnu aprūpi no dzimšanas līdz trīs gadu vecumam. Uzzināsim, ko sevī ietver jēdziens "aprūpe". Apgūsim aprūpes pamatus un izpratīsim, cik tā svarīga bērna ikdienā un attīstībā.

 

Kur notiks?

Pirmā nodarbība notiks: Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas, pārējās: Vīlandes ielā 6-9.

Cik maksā?

5 nodarbību kurss - € 125  (Priekšapmaksa*: 50 eur). Pēc pieteikuma saņemšanas uz e pastu tiks nosūtīta informācija par apmaksu.

*Priekšapmaksa netiek atmaksāta, ja nav iespēja apmeklēt nodarbības pieteiktajā grupā, tad būs iespējams tās apmeklēt kopā ar citu grupu.

Kas vēl būtu jāzina?

Uz nodarbībām gaidām bērnu vecākus, auklītes un pedagogus.

Par nodarbību apmeklējumu tiks izsniegts sertifikāts! Vietu skaits grupā ierobežots!

UZZINI VAIRĀK, PIESAKIES LEKCIJU CIKLA APMEKLĒJUMAM ŠEIT>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies