Ar Party Inbox ballīte izdevusies!

muzikantu_mamma
muzikantu_mamma 11. oktobris 2017 15:40
229

Pirms kāda laika Māmiņu Klubs sadarbībā ar PartyInbox.lv deva iespēja man notestēt ballīšu komplektu "Zelta Punkti". Tad nu nedaudz pastāstīšu kā gāja.

Komplektā ietilpa - Krūzītes, Šķīvīši, Salmiņi.

▪️Krūzītes. Ļoti labas. Mums ļoti patika. Ļoti daudzām papīra krūzītēm ir viens liels mīnuss - ātri krūzītes apakša izmirkst, un ir pat gadījies, ka sadalās un viss pa apakšu izlīst laukā, bet šīm krūzītēm tā nebija. Varēja dzert stundām ilgi no vienas krūzītes un nekas neliecinātu, ka tā ir papīra krūzīte.

▪️Šķīvīši. Diezgan ietilpīgi. Liels pluss šiem šķīvīšiem ir tas, ka no tiem patiešām var normāli paēst un nav jāsatraucas, ka šķīvīts pēkšņi apgāzies kā to mēdz darīt parastie plastmasas šķīvīši. 

▪️Salmiņi. Man personīgi šie salmiņi ļoti patika, bet mana draudzene teica, ka viņai viena lieta nepatika šajos salmiņos - dzerot, viņai lobijās nost salmiņa iekšpuse, kā rezultātā mutē bija nedaudz jūtama papīra garša ar maziem gabaliņiem. Jāteic, viņa vienu dzērienu ar šiem salmiņiem dzēra stundu. Varbūt šie salmiņi vienkārši nav paredzēti tik ilgai, patstāvīgai uzturēšanai kādā dzērienā.

Dizainiski - ļoti skaisti. 

Tā kā es jau dēliņam laicīgi sāku plānot 1.gada dzimšanas dienu, tad jau tagad droši varu teikt, ka gan trauki, gan dekorācijas tiks iegādātas tieši PartyInbox.lv! Cenas ir ļoti adekvātas. Un tagad arī esmu pārliecinājusies par kvalitāti, kas mani ļoti apmierina. 

Ja vēlies skaisti izdekorētus svētkus un aizmirst par netīro trauku kalniem, tad dodies uz https://www.partyinbox.lv/ un izvēlies sev piemērotāko! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies