Mīlestība nav viss, kas nepieciešams, lai izaudzinātu bērnus. Konference 24.janvārī

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 23. janvāris 2017 00:00
1012

24. janvārī sākas starptautiskais seminārs "Rīgas Vecāku konference" - vecākiem par bērniem. Atpazīstami starptautiskie un Latvijas bērnu pedagogi, audzinātāji, speciālisti un psihologi tiksies, lai runātu par vecākiem būtiskiem jautājumiem saistībā ar bērniem. Būs iespēja uzzināt visu arī par problēmām, kas saistītas ar pirmsskolas vecuma bērnu aprūpi.

Speciālisti atzīst,- lai gan paaudzes mainās, galvenās problēmas un jautājumi bērnu audzināšanā paliek tie paši: ko darīt, ja mans pirmsskolnieks neklausa mani, ko iesākt, kad viņš ir dusmīgs; vai bērns būtu jāper. Kā bērnus attīstīt, izglītot agrīnajā vecumā, kā sniegt tās labākās zināšanas un prasmes, kas bērnam būs nepieciešamas un noderīgas arī tālākā dzīvē.

Daila Petkevičiene, kas ir stratēģiskā direktore vienā no lielākajām Baltijas pirmsskolas ķēdes "Six Senses International" filiālēm Rīgā, atzīst, ka mainīgas ir vien problēmas, kas tipiskas mūsdienu vecākiem. "Mūsdienās vecāki tiek apbērti ar informāciju un teoriju, kas tā vien māca, kā dot labāko mūsu bērniem. Tehnoloģijām, sociālajiem medijiem mūsu dzīvē ir tieksme visu ļoti paātrināt. Attiecīgi, nav viegli izvēlēties labāko savam augošajam bērnam tā, lai nākotnē izdarīt pareizo izvēli attiecībā uz viņa izglītību."

Tomēr, kā uzsver Dalia Petkevičienė - vecāki vēl tik aktīvi neizmanto iespēju aprunāties ar profesionāļiem, pamatā problēmrisinājumi, atbildes uz jautājumiem tiek meklētas internetā. "Bet atrast internetā informāciju tieši atbilstoši savai konkrētajai problēmai arī nav viegli. Dažreiz problēmas ir pārāk dziļas un grūti risināmas. Attiecīgi, jāmeklē speciālista palīdzība.

"Tomēr rodas arvien vairāk un vairāk vecāku, kas neignorē problēmas bērna audzināšanā un izglītošanā un meklē profesionālu padomu" - saka Dalia Petkevičienė. Šis pasākums ir nepieciešams. Tas ir milzīgs ieguldījums vecāku zināšanu bankā. Jo ģimenes attiecības, mīlestība ir pats pamats, tas ir svarīgākais, taču ne vienmēr pietiek tikai ar to. Šī konference būs vērtīgs atklājums vecākiem, kas meklē jaunu pieredzi. Tā būs noderīga vecākiem, kas vēlas paši izglītoties, atklājot jaunākās bērnu izglītības tendences, ko veido labākie eksperti visā Baltijā.

Pilnīgi bezmaksas aicinām apmeklēt Starptautisko pasākumu "Rīgas vecāku konference", kurā vecākiem būs iespēja uzzināt visu par bērniem. Pasākums notiks Swedbank galvenajā mītnē vakarā, 24.janvārī. Konferences uzmanības centrā būs pirmsskolas vecuma bērnu problēmas, kā arī augšana, attīstība un izglītība. Tēmas ietver konsultācijas saistībā ar 21.gadsimta prasmēm, rakstura īpatnībām, lasīšanas apguves stratēģiju maziem bērniem. Tāpat uzzināsiet arī vairāk par skolotāju un vecāku attiecībām izglītības iestādēs, pozitīvu uzvedības motivāciju agrīnā vecumā utt.

Konferencē uzstāsies:

20170110144243-60661.jpg

četru bērnu mamma DR. Austeja Landsbergiene,

Ph.D.izpilddirektors un dibinātājs lielākajai Baltijas privātajai pirmsskolas izglītības ķēdei, kas sevī apvieno 17 pirmsskolas izglītības iestādes skolas Lietuvā un Latvijā

20170110144253-52857.jpg

bijusī Izglītības un Zinātnes ministre Mārīte Seile

20170110144302-87493.jpg

Iespējamās misijas direktors Kārlis Andersons

20170110144314-86522.jpg

Dr. Linda Daniela- bērnu psiholoģijas eksperte, asociētā profesore Latvijas Universitātē

Konferencē vēl sastapsiet pasākuma organizatorus kopā ar Swedbank Latvija, kā arī Māmiņu Klubu.

Aicināti ne tikai vecāki, bet arī pedagogi, bērnudārza audzinātāji un visi tie, kam bērni ir ikdiena.

 20170110144440-69785.jpg

Reģistrēties bezmaksas pasākumam vari šeit->>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kirsite84 24. janvāris 2017 10:23

Vai visa konference notiek tikai angļu valodā?