Zināms Kaspersky Internet Security 2012 gada licences ieguvējs!

2. septembris 2012 16:08
485

Tas ir tik forši,ja, piedaloties viktorīnā, var ne tikai pārbaudīt savas zināšanas,uzzināt ko jaunu,bet arī laimēt noderīgu balvu! Un šī - Kaspersky Internet Security 2012 gada licence patiesi noderētu ikvienam datora lietotājam! Paldies visiem,kas piedalījies, ieskatāmies,kurš bijis veiksmīgākais viktorīnas spēlētājs!

 

Sveicam Alisi, kuras e-pasts sākas almamadrija@..

Tu savā īpašumā iegūsti Kaspersky Internet Security 2012 gada licenci ar Vecāku kontroles funkciju!

 

Kaspersky Internet Security 2012 nodrošina uzlabotu aizsardzību pret vīrusiem, Trojas zirgiem, hakeriem un daudz ko citu.Tas apvieno novatoriskas mākoņskaitļošanas tehnoloģijas un uzlabotu antivīrusu aizsardzību, lai nodrošinātu ātrāku un iedarbīgāku reakciju uz mūsdienu sarežģītajiem, pastāvīgi evolucionējošajiem apdraudējumiem.Jūs, Jūsu privātie dati un dators ir vispusīgi aizsargāts gan tad, kad internetā veicat bankas operācijas vai iepērkaties, gan tad, kad vienkārši spēlējat tiešsaistes spēles.

www.vecakukontrole.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Māmiņu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sirsninja735 22. novembris 2011 22:14

Sweicu! (F)