Vai peldini savu mazuli plikiņu?

EZ - Elīna
EZ - Elīna 12. augusts 2017 00:20
359

Vai peldināsim mazulīti plikiņu?

Šķiet, kas gan tur "liels"? Visi peldina bebīšus plikiņus.

Mājās- jā, protams, bet kā vislabāk rīkoties tad, kad esam ārpus mājām?


Jau no sākta gala man šī doma par bērniņa peldināšanu "pa pliko" , "kā visi dara"-  nelikās diezko prātīga. Man šķiet, ka nav svešām acīm jāpēta mans plikiņais mazulis. Pietam- ko tad, ja mazajam pēkšņi vajag "pa mazam" vai "pa lielam"? Tas ir viens moments. Runāt taču bērniņi neprot. Ne pateikt, ne pabrīdināt.


Vārdu sakot, visu saliekot pa plauktiņiem, nonāku atkal un atkal pie secinājuma, ka nevar bērniņus peldināt publiskās vietās plikiņus!


Ja runājam par baseiniem- tur pat ir nosacījums, ka visiem bērniem virsū jābūt peldpamperītim un peldbiksītēm!

Kā Tu peldini savu mazulīti? Vai ozmanto peldpamperi? Vai velc peldbikses/peldkostīmiņu?


Kad pirmo reizi saskāros ar to, ka man bērniņš (pirmā meitiņa) bija jāved uz publisko peldvietu- visur meklēju peldpamperus. Teikšu kā ir. Pāris gadus atpakaļ bija grūti atrast tādus. Zināju, ka ir, bet nekur neatradām. Un vienīgie, kas bija "šur tur" pieejami bija šie Huggies Little Swimmers.
Bet es arī saprotu, kāpēc citu firmu ražotus peldpamperīšus nevar atarst- šie ir izcili. Ne ko pielikt, ne atņemt!

Kad saņēmu ziņu par to, ka tagad pieejami jaunie Huggies peldpamperīši- biju izbrīnīta. Vai tur ir ko uzlabot? Kā jauni? Kas vainas "vecajiem"? 
Mājās bija "vecie" 3-4 izmērs (kas ir 7-15 kg). Tieši tādi, kādus tagad testējām!

Tad nu jāsalīdzina- kas viņuprāt ir bijis uzlabojams. 

20170812001648-71865.jpg
Uz "vecajiem" Little swimmers attēlota zivtiņa "Nemo", bet un "jaunajiem" Dorija!
Nevienu citu atšķirību nemanu, ne ar aci, ne tausti. Identiski. Tik tapis jauns dizains! Spilgtākas krāzas, modernāka grafika. Feini! Kā jau minēju- tur nemaz nebija ko uzlabot. Ja nu vienīgi pievienot klāt katram peldpamperītim kādu mantiņu smilšu kūku cepšanai baudot ūdens priekus :)
Tad nu ķeramies vērsim pie ragiem un testējam jaunos brīnumiņus ar Doriju!


Beidzot sagaidījām siltāku laiku un devāmies testēt jaunos Huggies "Little swimmers" peldpamperus.
Ērti, smuki! Neuzpūtās, nešļuka nost, neberza, netraucēja! Puika priecīgs! Tas arī ir pats galvenais! 1:1 ar vecajiem. Mūs atkal nepievīla! 

20170812001807-55877.jpg

20170812001836-11359.jpg

20170812001913-23050.jpg

Mani bērni ir apliecinājuši, ka šī numur 1 prece , ko izmantot mazulim baudot ūdens priekus! Gan dototies uz baseiniem visa gada garumā, gan arī vasaru pavadot pie upēm, ezeriem, jūrām un šad tad- pie kāda okēna!

P.s. Vienīgais, ko es būtu uzlabojusi jeb mainījusi: "Kad meitiņa bija maziņa, dodoties uz baseiniem vilkām rozīgus un cakainus peldkostīmiņus, apakšā Huggies peldpamperis, kas ir diezgan masīvs (viņam tādam jābūt), bet izteikti zils un "puicisks". Nepavisam nepiestāvēja manai mazajai čiepai. Un tas man , kā meitas mammai, bija mazliet traucējoši- tas masīvi zilais. Ilgi un dikti veikalos gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām meklēju meitenīgākus peldpamperus. Neatradu. Ar to arī tēma un jautājumi tika izsmelti. Zilajiem peldpamperīšiem ar vairs nebija ne vainas!

 

Profila bildītē mans zilacainais brīnums. Acis zilākas par pašu pamperīti! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies