Tommee tippee pudelīšu lieliskais tests

saulux10
saulux10 3. augusts 2018 13:13
108

Sveiciens visiem Māmiņu kluba lasītājiem.

Tā kā mums nepieciešams apvienot krūts ēdināšanu ar mākslīgo piena maisījumu, tad bijām labas pudelītes meklējumos, tā lai pudelīte pēc iespējas vairāk līdzinātos manai krūts formai un arī, lai sastāvs, ko nepieciešams sniegt mazajai meitiņai nelītu putītē nepiepūloties, bet gan, lai tas viņai būtu jāizsūc pašai.

Ieraudzīju iespēju pieteikties produktu testēšanai, precīzāk, Tommee tippee pudelīšu testēšanai.Tad nu nolēmu pieteikties un izmēģināt šo pudelīti, jo iepriekšējai pudelītei esošais sastāvs lija iekšā mutītē knapi pieskaroties pupa galiņam, tādējādi izraisot vairākkārtīgu aizrīšanos un gaisa sarīšanos.

Tad nu saņemot pudelīti,sākām pudelītes testēšanu. Tad nu mums ir ko pastāstīt, kā tad mums patīk šī pudelīte.

 Izņemot no iepakojuma pudelīti sterilizējām ievietojot pudelīšu sastāvdaļas uz 5 minūtēm vārošā ūdenī.Tālāk jau salikām visas sastāvdaļas un varējām liet iekšā pieniņu.Tad nu visu pēc kārtas uzskaitīsim, kas tieši mums patīk šajā produktā:

1) Pudelītei ir skaists un pievilcīgs izskats.Tas ir pirmais, kas iekrita acīs saņemot skaisto pudelīšu iepakojumu ar pudelīti.

2)Pudelītei ir indikatoriņš kas iekrāsojas 3 krāsās, atkarībā pēc pudelītē esošā šķidruma temperatūras. Ja šķidrums ir pa aukstu, tad indikators iekrāsojas zilā krāsā, ja pa karstu tad rozā krāsā, bet ja šķidrums ir attiecīgajā temperatūrā, lai mazulis justos labi un komfortabli lietojot pieniņu, tad tas iekrāsojas violetā krāsā.Šis, manuprāt, ir lielisks papildinājums šai pudelītei un pēc tā var vadīties par esošā šķidruma siltumu un neraizējoties, vai tas ir pa aukstu vai karstu. Līdzi nāk arī speciāla birstīte ar kuru iztīrīt indikatora daļas caurulītes vidiņu, lai varētu kārtīgi iztīrīt to pēc katras lietošanas reizes, lai sniegtu mazulim pēc iespējas tīrāku un kvalitatīvāku pudelīti katrā lietošanas reizē.

3) Pudelītei ir Anti-colic sistēma, kas neļauj mazulim sarīties gaisu, tādējādi mazinot mazulim lielās vēdersāpes.Sķiet ka sistēma darbojas, jo nevaram sūdzēties par kolikām. No apkārtējiem esam saņēmuši jautājumus, kapēc pudelītei ir tādas sastāvdaļas, kapēc tāds krāsains stabiņš u.tt. Tad nu katru reizi skaidrojam un iepazīstinām ar Tommee tippee jauko un brīnišķīgo pudelīti.

4) Pudelītes gals ir patiesi līdzīgs mātes krūtij un galvenais, kas mūs ļoti interesēja ir, lai pudelītes šķidrums netek ārā ar līšanu, bet gan, lai tas mazulim ir jāizsūc pašam.Lūk tas mūs ir attaisnojis un esam ļoti priecīgi. Mazulīte no pudelītes ēd gan manis atslaukto pieniņu 6 reizes dienā, gan piena maisījumu 2-3 reizes dienā apvienojot ar krūts ēdināšanu.No sākuma lietojot pirmo pudelīti, bija grūti apvienot krūti un maisījumu, jo atteicās zīst krūti. Ar šīs pudelītes palīdzību mazulis nejūt lielu atšķirību un ir gatava atkal zīst gan krūti un lietot arī pudelīti.

Noslēgumā saliekot kopā visus plusus, esam ļoti apmierināti ar šo produktu un nesaskatījām nevienu mīnusu.Nav neviena atzīme, kas liktu veikt uzlabojumus vai ko gribētu mainīt šajā produktā.

Paldies Māmiņu klubam par doto iespēju izmēģināt un atklāt superīgu produktu. Noteikti izmēģināsim arī citus piedāvātos produktus, kas būs mums aktuāli.

Jauku dienu vēlot,

Baiba un mazā testētāja Sofija Līva.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies

IESKATIES, ŠĪS BALVAS VAR BŪT TAVAS!

27.AUGUSTĀ laimē savam mazajam grāmatas

27.AUGUSTĀ laimē savam mazajam grāmatas

30.AUGUSTĀ laimē slidkalniņu

30.AUGUSTĀ laimē slidkalniņu

3.SEPTEMBRĪ laimē dāvanu no ViKrEm

3.SEPTEMBRĪ laimē dāvanu no ViKrEm

28.AUGUSTĀ laimē papildinājumu savai virtuvei

28.AUGUSTĀ laimē papildinājumu savai virtuvei

24.AUGUSTĀ laimē biļetes uz teātri

24.AUGUSTĀ laimē biļetes uz teātri

31.AUGUSTĀ laimē dāvanu no Be Mom

31.AUGUSTĀ laimē dāvanu no Be Mom

Māmiņu Kluba raidījums STV Pirmā

Skaties svētdienu rītos STV Pirmā plkst.9.30!
24.06.2018.STV: vasaras mode, soišlika recepte, pirtīžas, sekss pēc dzemdībām

24.06.2018.STV: vasaras mode, soišlika recepte, pirtīžas, sekss pēc dzemdībām

DESMIT aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Aktuālākais un interesantākais Māmiņu Klubā

Aug buciņš, aug radziņi

Aug buciņš, aug radziņi

Mazuļa svētki vecāku priekam. Un kāpēc gan nē?

Mazuļa svētki vecāku priekam. Un kāpēc ...

Braucam uz Lietuvas Jūras muzeju!

Braucam uz Lietuvas Jūras muzeju!

Kad izvēlamies cīnīties un dzīvot, tas piedod dzīvei citu garšu

Kad izvēlamies cīnīties un dzīvot, tas ...

Jauna pieredze - aromterapijas diagnostika

Jauna pieredze - aromterapijas diagnostika

Bērna nomierināšana bez vārdiem

Bērna nomierināšana bez vārdiem

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies