SebaMed - gan mammai, gan mazulim!

muzikantu_mamma
muzikantu_mamma 19. aprīlis 2017 10:19
201
1.SebaMed īpaši saudzīgs mazgāšanās līdzeklis zīdaiņiem. Mans dēls ir vannas karalis. Ja viņu neizņemtu no vannītes, tad viņš tur varētu dzīvoties visu dienu, tādēļ mazgāšanās līdzekļi mums iet uz "urrā", lai gan vienā mazgāšanās reizē, nemaz tik daudz neizlietojam. Mums šis mazgāšanās līdzeklis ļoti patika, jo ir nepieciešams pavisam maz, lai bērniņš būtu tīrs. Pēc šī mazgāšanas līdzekļa zīdaiņiem, āda ir ļoooti maiga, lai gan tā zīdaiņiem jau tā ir maiga un bērnam ir ļoti patīkams aromāts, kas nav pārāk uzbāzīgs, bet ir patiesi patīkams un maigs.
2.SebaMed bērnu losjons. Manam bērniņam problemātiskā zona bija padusītes. Visu laiku sarkanas.. Cīnijos ar visādiem līdzekļiem - bepantenu, sudoku krēmu, novārītu eļļiņu (kā senos laikos darīja), bet mums nepalīdzēja nekas. Kā bija padusītes sarkanas, tā bija. Bet, kad mūsu mājās parādījās šis losjons, tā viss mainījās par 180 grādiem! Jau no pirmās lietošanas reizes, padusītēm sarkanums samazinājās. (Jā, jau no PIRMĀS lietošanas reizes). Un nu jau nedēļu lietojot šo produktu, padusītes var teikt vispār nav sarkanas. Tā aisargkārtiņa, kas ir uzsmērējot šo losjonu, neļauj padusītēm noberzties. Ļoti labs atradums! Šis mūsu mājās būs vienmēr!
3.SebaMed sejas mazgāšanas līdzeklis jaukta tipa/taukainai ādai. Pēc grūtniecības man palika taukaina sejas āda un tā kā es ar šādu, tā teikt, problēmu saskārusies, tad pat nezināju ar kādiem sejas kopšanas līdzekļiem lai sāk. Bet pateicoties Māmiņu Klubam, tiku pie šī burvīgā līdzekļa, kurš dziļi attīra poras, atbrīvo no pārmērīgiem tauku dziedzeru izdalījumiem un atsvaidzina. Jau kopš pirmās dienas lietojot šo sejas mazgāšanas līdzekli divas reizes dienā, āda patiesi ir uzlabojusies - tā ir ļoti maiga un pēc katras mazgāšanas reizes, šķiet ļoti svaiga. Un jā - acīmredzamām pumpām saku "nē"!

Paldies Māmiņu Klubam par šo burvīgo iespēju notestēt šos produktus, jo nu mēs esam atraduši ļoti labus produktus, kas papildinās mūsu mājas plauktus!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies