Sapņu pilis no Lego DUPLO turpmāk būvēs...

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 19. maijs 2017 06:47
311

Mūsu bērni ir radoši un spēj iedomāties un iztēloties to, par ko mums, pieaugušajiem pat nav nojausmas. To apliecina arī jūsu bērnu iesūtītie zīmējumi, kuros attēlotas viņu sapņu pilis.

Paldies visām, kuras padalījās ar savu bērnu sapņiem!

BALVU

LEGO DUPLO Ģimenes māju (10835)

iegūst...

20170519064726-31794.jpg

zanite23


Apsveicam! Balva Tevi gaidīs Māmiņu Kluba redakcijā Vīlandes ielā 1 (ieeja no Elizabetes ielas) līdz 19.jūnijam.


LEGO® DUPLO® klucīši palīdz attīstīties ne tikai iztēlei un radošumam, bet arī bērna sīkajai motorikai un komunikācijas spējām, turklāt tas viss notiek, vienkārši spēlējoties! Jaunajos LEGO DUPLO komplektos ir apvienots viss nepieciešamais izaugsmei un priekam, spēlējoties un mācoties par ikdienas nodarbēm, dzīvniekiem, krāsām vai skaitļiem ar jauniem stāstiem. Mums, kā vecākiem, ir būtiski zināt, ka DUPLO komplektu izgatavošanai tiek ievēroti augstākie kvalitātes un drošības standarti.

Jaunie LEGO DUPLO Pilsēta komplekti ir īpaši piemēroti bērniem jau no 18 mēnešiem, jo lielāka izmēra klucīši ir piemēroti mazajām rociņām. Nav svarīgi, ko jūsu mazie mīļumi cenšas uzbūvēt, svarīgākais ir tas, kā viņi jūtas veidošanas procesā. Ļoti iespējams sākumā jūsu bērnam sanāks kas pavisam vienkāršs, bet vēlāk – jau kas sarežģītāks. Mazāki bērni vairāk centīsies atdalīt klucīšus, nevis tos savienot; paaugoties centīsies tos savietot vienu virs otra, veidojot vienkāršus torņus. Mazā bērna vecumposmā viss, ko viņi veido, ir lielisks sasniegums! Kad bērns paaugas vēl lielāks, ļaujiet izspēlēt paša izvēlētus stāstus un piedzīvojumus. Vēl labāk – piedalieties! Vai redzēt bērnu priecīgu un laimīgu nav pati lieliskākā sajūta?

Mazie aizrausies spēlējoties un izdomājot savus noteikumus jaunajā LEGO DUPLO komplektā Picērija (10834). Šajā raibajā ēstuvē mazuļi priecāsies pasniegt krāsnī ceptu paštaisītu picu! Spēlēšanās laikā ir iespējams pārrunāt pieklājību un uzvedību sabiedriskās ēdināšanas vietās. Uzmanies! Telefons zvana! Nedrīkst piemirst par pasūtījumu pieņemšanu un nogādi klientiem ar motorolleru. Šo komplektu var pārveidot arī par krājkasīti!

LEGO DUPLO Ģimenes māja (10835) komplekts sniedz jautras spēlēšanās iespējas mazajiem būvniekiem. Tas ir īpaši radīts, lai mazuļi justos lepni, ātri un viegli to saliekot. Ir tik jautri “būt mammai”, veikt ikdienas darbības un rituālus, gatavot maltīti un saukt visus ēst, pēc tam “būt tētim” un nomazgāt mašīnu. Komplekts palīdz attīstīt lomu spēļu iemaņas, izspēlējot sadzīves ainas.

Sarīkojiet pikniku parkā vair dārzā ar LEGO DUPLO Ģimenes mājdzīvniekiem (10838)! Jūsu bērns uzreiz iemīlēs šo iedvesmojošo dzīvnieku figūriņu kolekciju. Tik daudz notikumu, ko izdomāt - mest lidojošo šķīvīti sunim, izķemmēt kaķi, izpeldināt putniņu un pabarot trusi ar burkāniem. Ar šiem jaukajiem mīluļiem papildiniet citus komplektus no sērijas LEGO DUPLO Mana pilsēta, un rotaļas var turpināties stundām ilgi!

LEGO grupa ir apņēmības pilna bērniem sniegt izglītojošu, drošu un priekpilnu spēlēšanās pieredzi, ticot, ka radītais produkts palīdz radīt pozitīvu atmosfēru bērnu un vecāku dzīvēs, jo spēlēšanās ar lielākā izmēra LEGO DUPLO vai LEGO klucīšiem, palīdz atvasēm stimulēt tādas nozīmīgas dzīves prasmes, kā problēmu risināšana, koncentrēšanās, radošums un iztēle, pozitīvā mācību vidē. Vietnē www.lego.com ir vairāk informācijas par rotaļu iespējām bērniem un LEGO produktiem. Interneta vietnē ir atrodama arī spēļu sadaļa, kur bērni var rotaļāties ar skaņām un animācijām drošā tiešsaistes vidē.


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ilvija82 19. maijs 2017 10:20

Apsveicu!