Parādi un pastāsti par sava bērna rudens apaviņiem un laimē kinētiskās smiltis!

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 13. septembris 2017 11:05
731

Rudens ir klāt aiz loga, līdz ar lietainām dienām jāvelk no skapja rudens apaviņi. Kādi ir Tava bērniņa apavi? ONLINE TV runāsim par un ap rudens bērnu apaviem, tāpēc aicinām Tevi parādīt foto vai uzrakstīt tepat komentāros, kādus apavus izvēlies!

Balvā 15.septembrī izspēlēsim kinētiskās smiltis lielo iepakojumu no liberi.lv!

20170912142130-99596.jpg

 

Skaties ONLINE TV 13.septembrī un noskaidro,kā izvēlēties rudens apaviņus!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ilvija82 14. septembris 2017 11:46

Sveiki! Rudens apavu klāsts Raineram ir gana liels! Jāseko tik līdz kādi ārā laika apstākļi! Obligāti gumijnieki! Ja spīd saulīte un ir sauss, tad botas, ja pavisam vēss, tad zābaciņi!

Duujax 13. septembris 2017 23:01

Jāatzīst, ka internetā pieejamā informācija par vēlamajiem pirmajiem apaviem bērniņam ir tik pretrunīga, ka pamatīgi nomocīja arī mani, lai izlemtu, kas tad īsti būtu vislabākais manam dēliņam. Beigu beigās iekštelpās viņš lielākoties staigā basām kājām vai zeķītēs, bet ārā vasarā gāja Elefanten zandelītēs ar stingro aizmugurīti (vai laukos plikām pēdām), bet tagad botiņās. Vēl viņam ir atdāvāti vairāki gumijas zābaciņi -gan no manas bērnības saglabāti (viegli un ar oderīti), gan Mothercare, kas būs rudens lietavās jāiemēģina.

SauleDace 13. septembris 2017 14:47

Dēliņš vēl nestaigā tāpēc ārā ejot velk kombinezonam klāt esošos zābaciņus. Ir arī kurpītes, bet tās vēl ir mazliet par lielu un kamēr tiekam ārā abas jau ir novilkušās no kājiņām

mincenee 12. septembris 2017 23:19

Jau vasaras izskaņā sāka vilkt Pumas botītes. Ļoti ērtas, vieglas, zolīte locās, viegli arī uzvilkt. Tik, protams, nav supinatoru. Bet tā kā apavos vēl tik daudz pa āru nestaigājam, tad nav tik traģiski. Sākumā nopirkām Adidas botes, bet tās izrādījās par lielu, jo nedomājām, ka tik agri jau sāks staigāt. Līdz ar to skapī ir vēl vienas. Nupat nopirkām arī pavisam vienkāršus gumijnieciņus ar gaismiņām zolē. Šodien fotosesijā lika lietā. Bet tādu īstenu rudens apaviņu-zābaciņu iegāde vēl priekšā. Ir gan skapī vairāki atdotie apaviņi, kuri varētu šoruden derēt.

muzikantu_mamma 12. septembris 2017 21:56

Tā kā man vēl ir ratos sēdētājs, tad ļoti noderīgi ir lodger zābaciņi. :)

mamma88 12. septembris 2017 19:38

Luk-

mamma88 12. septembris 2017 19:37

Pagaidam kamer silts meitina valka savus iemilotos sketchers. Loti komfortabli apavi. Nav jauztraucas,ka noberzis kaju. Ari dizains princesu perioda ir aktuals,um berns labprat valka!

Minija_ 12. septembris 2017 18:53

Šo rudeni meitiņa vēl pavadīs ratos, jo ir vēl maziņa. Tāpēc vēsākā laikā vilksim mīkstus, siltus zābaciņus. Uz nākamo rudeni noteikti būs jāiegādājas apaviņi, kuros mazajai būs ērti staigāt un kājiņas nepaliks mitras. Un protams, neizpaliks arī gumijas zābaciņu pāris, esmu par to, lai mazie var pabradāt pa peļķēm. Arī man mamma vienmēr ļāva skriet pēc lietus pa peļķēm :) Bērniem par to milzīgs prieks!

Maaminja Diaana 12. septembris 2017 15:04

Mūsu rudens apaviņi - Memo apavi :) dēliņam ļoti ērti viņos, ērti uzvelkami, dēliņš ne reizi nav protestējis apaviņu vilkšanas brīdī, bet pat pats pienes man viņus, kad grib iet ārā - ejam arī lietū ārā, un dēliņš dzīvojās ar tiem pa peļķēm (dziļākās peļķēs sanāk kājiņas saslapināt, bet, ja peļķe nav dziļa, tad kājiņas paliek sausas) :) apaviņiem ir arī diagnosticējošā zolīte (tā ir sākot no 22.izmēra) :)