KOMENTĀRU KONKURSS: Laimē balvu grozu no HAMANEK!

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 19. maijs 2017 00:13
460

Laukā kļūst siltāks un aizvien vairāk laika kopā ar saviem bērniem izvēlamies pavadīt laukā. Dodoties tuvākos un tālākos izbraucienos, apmeklējot rotaļu laukumus, ejot pastaigās. Atrašanās svaigā gaisā pavisam noteikti vairo arī mazuļu ēstgribu, tāpēc līdzi tiek ņemta arī pārtika, ar kuru bērniem remdēt izsalkumu.

Piedalies Māmiņu Kluba komentāru konkursā un laimē HAMANEK BALVU GROZU!

20170516113432-31548.jpg

20170516113449-74622.jpg

Kas jādara, lai piedalītos?

Tepat komentāros pastāsti vai parādi, kādu pārtiku ņem līdzi, ar saviem bērniem dodoties ārpus mājām, kāpēc tieši šāda izvēle?

Uzvarētāju izlozēsim 22.maijā.

20170516113018-97470.jpg

Hamanék ® ir garšīgi un veselīgi biezeņi bērniem, sniedzot plašu izvēli, lai ikviena māmiņa varētu izveidot savam mazulim daudzveidīgu, pilnvērtīgu un veselīgu ēdienkarti.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
MammaLūciņa 22. maijs 2017 14:24

Ar 2 dēliem dodoties pie jūras kas mums ir 7 min gājienā no mājām diži neaizraujamies ar ēdienu līdzņemšanai. Katram dēlam sava pudele, katram pudelē kas savs dzerams- tēja, veselīga sula vai vienkārši ūdens- karstā laikā galvenais kārtīgi dzert. Bet ja nu rūc vēders, kam gan parasti laika nav? Trauciņā sagriezti aboli, bumbieri, kāda siermaizīte,jo ēdaji man jau gana lieli. Reizem paņemam līdzi kādu bērnu smūtiju ar mazāku cukura daudzumu. Un,protams, reizēm grēkojam un notiesājam kādu saldējumu vēsumam

Tiima 21. maijs 2017 22:56

Tuvākos gājienos parasti līdzi ir kāds no augļiem: banāns, sagriezts ābols vai galetes.
Tālākos izbraucienos - pagaidām izvēlos mūsu pašu rožojuma biezeņus Rūdolfs. Kāpēc? - diezgan vienkārša atbilde, uzticība Latvijas precei un droši vien pieradums- jo kā vienu no pirmajiem biezeņiem izvēlējos tieši šīs firmas biezeņus. Taču labprāt izmēģinātu arī citu zīmolu biezenīšus :)

dainucis8 20. maijs 2017 20:39

Es vēl pagaidām esmu tikai ar krūti barojoša māmiņa, tāpēc ēdiens vienmēr līdz. Divas nedēļas atpakaļ uzsākām dzert ūdeni no pudelītes, un tikai tāpēc ka devāmies garā ekskursijā. Tā kā tuvojas 5 mēnešu vecums, laiks jau ir padomāt par pirmo dārzenīšu un augļu biezenīšiem.

arule 20. maijs 2017 07:07

Mums parasti ir līdzi āboli (savi,ne veikala), ūdens, piknik siera nūjiņas un mazie ķirštomātiņi. Īstenībā,šie produkti mainās, viss atkarīgs no bērna,kas man ir līdzi,jo dēls ēd visu,viņam galvenais ir ūdens :) brāļameita ir daudz izvēlīgāka,un tur man nākas palauzīt galvu,bet mazulim,garšo ābolu šķēlītes un biezenīši

ber4y 19. maijs 2017 18:21

Es parasri ņemu lidz padzerties. Un uzkodas kko veseligu. Jau sagatavotu ābolu daiviņās vai banānu.

SantaMa 18. maijs 2017 13:18

Pastāstīšu Jums par mūsu ģimenes tradīcijām, kurioziem un knifiņiem (mom hacks)
Bēbītim ir astoņi mēneši, kopš tikām laukā no slimnīcas (piedzimšana) , esam diezgan aktīvi dabas ,svaiga gaisa, un dinamikas cienītāji . Mums ir lauku īpašums , kur vēl,diemžēl nav vieta ,kur patverties, neskaitot sauso wc un siltumnīcu .
Tad nu gājis mums ir visādi , līdzi daudz ūdens, tējas , šķidrumi mammai (man) , lai piena upes plūst, tomēr kopš piebarošanas 6m, esmu nodrošinājusies vismaz ar vienu ēdienreizi bēbītim, jā , ja vaicāsiet , kur to darāt , mašīnā,un kopš bēbītis sēž m tas ir vieglāk par vieglu, un pat aizraujoši, kad spīd saule, un vēja nemaz nav , mammas pupu ēdam ,abiem guļot šūpuļtīklā.

Tad tuvāk par to kā pusdienojam , vienmēr termosā ir verdošs udens, kas ļauj jau iepriekš mājās sagatavotos biezenīšus uzsildīt ,lai mazulim labāk ietu pie sirds , kā arī, ja līdzi paņemta veikala piena putra , pievienojot termosā esošo ūdeni, tiek baudīta silta maltīte . Esam ļoti iecienījuši paciņēdienu, kuru var izsūkt (6m iemācījāmies dzert no salmiņkrūzes , tāpēc tā mums ir tīrā izklaide , protams, veikalā šāds ēdiens, viena ēdienreize maksā no 1.20-2€ , tad nu ,mamma ņem talkā izdomu , izmazgā , izžāvē paciņu un iepilda parasto beizeni , bebis pat acis nepaceldams izēd visus 120g Tā kā šis ir mūsu atklājums , pat , kad mājās ,pusdienojot , uzmanība ir kur citur , bet uz ēšanu galīgi ne , iedodu caur salmiņu izsūkt no bļodiņas :D
Vēl vienmēr mums līdzi ir padzēriens bēbītim, vai nu tēja vai ūdens,pačukstēšu esmu atklājusi , kad bēbītis paliek slinks uz ēšanu , iedodam nedaudz padzerties un tas ir kā labs re-starts , turpinām ēst , it kā nebūtu ēduši!
Tad nu pastāstīšu par lielāko kuriozu laukos, gatavojamies barot bēbīti , no sākuma piedāvāju krūti , paēdam , tad ņemu sildīt līdzpaņemto burkānu-ķirbju biezenīti, uzsilda , tāda jocīga smarža, jo vakar gatavots , pirmo karoti garšoja pati , un skābs, jo stāvējis tiešos saules staros! Labi , ka mazajam punčukam, runčukam netika ! Nu ko, devāmies ar ratiem uz 5km attālo veikalu pēc biezenīša, cik labi, ka mammai ir piens (L)

Linda_kb 17. maijs 2017 17:26

Manam mazajam ķiparam vienmēr līdzi esmu es, bet somā vienmēr iemetam vēl ūdenspudelīti un biezenīti visādiem gadījumiem. Kevinam vislabāk garšo ķirbis + ābols vai kāds saldais biezenis. Garākajos pārbraucienos ņemam līdzi arī griķu putru, to ir viegli pagatavot

Linda_kb 17. maijs 2017 17:24

Manam mazajam ķiparam vienmēr lîdzi esmu es

mincenee 17. maijs 2017 17:21

Meitai 8 mēneši un ir krūts bērns, līdz ar to mamma ņamma vienmēr līdzi. Bet līdzi tiek ņemta arī ūdens pudelīte. Brīvdienās dosimies uz laukiem, tad tiks ņemts līdzi arī mammas vārītais dārzeņu biezenītis un putra, kā arī ābolītis. Burciņu ēdieni pagaidām nav doti, jo radinu pie garšām pamazām.

Ilvija82 17. maijs 2017 10:06

Sveiki!
Mums vienmēr līdz ir ūdens, ko padzerties, kāda maizes šķēle, siera nūjiņas, ja ir atrodamas ledusskapī, kāds ābols, banāns.....

Trešdiena 17. maijs 2017 09:22

Manējam tūlīt būt 2 ar pus gadi. Līdzi parasti ņemam:
bērnu ūdens pudeli, bērnu siera nūjiņas (ērti paņemt rokās), kādu veselīgu maiželi no rudzu miltiem vai rudzu mīklas picu, kādu banānu vai ābolu.
Viss tā, lai būtu ērti paņemams rokās un nedrupinātos.

vita22 17. maijs 2017 06:16

Manam mazajam tūlīt paliks 8.mēneši, sodoties pastaigā līdzi termosā ņemu kumelīšu tēju ,kurai pievienots mazliet medus. Noteikti līdz ir arī kas ēdams, tas parasti ir kāds biezenīts ,ja sanāk ka ir ēdienreize,tad piestājam maliņā un kārtīgi paēdam :)

mamma88 16. maijs 2017 18:59

Dodoties arpus majas,es neiespringstu ar daudz lietu nemsanu lidz(ja nu noderes). Parasti tas ir udens lielajam bernam,mazajam kruts vienmer ir lidz,pamperi. Ja braucam uz dienu,tad kada rezerves drebite.
Hamanek produkcija ar korkiti izskatas loti erta lidznemsanai,bet burcinediens mammas slinkajam dienam.

mamma27 16. maijs 2017 17:31

Mēs vienmēr ņemam ūdeni,kādu cepumu vai baranku ko uzgrauzt.Ja ir sezona tad sagriežu gurķi,jo to viegli paņemt rokās.Arī āboli,bumbieri garšo.Mazajam kādu sūcamo biezeni vai jogurtu.Viegli pašam apēst sēžot ratos vai mašīnā!