Klaudijas Hēlas pieskatīšanas grupiņa strādā visu dienu!

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 13. septembris 2017 11:00
656

Bērnu rotaļu un pieskatīšanas grupiņa mazajiem vecumā no pusotra līdz trīs gadiem tagad iepriecinās mazuļus teju visas dienas garumā! Tātad - lieliski derēs ikvienam strādājošam vecākam! Klaudijas Hēlas bērnu pieskatīšanas grupiņai tagad jauns darba laiks - no 8:00 līdz 17:00!

Mēs labi apzināmies, ka mūsu dzīvē pienāk brīdis, kad bērniņu gatavojam bērnudārza gaitām – kādam šī dzīves pieredze ir ātrāk, kādam vēlāk, viss atkarīgs no tā, kad mēs māmiņas esam gatavas atgriezties darba dzīvē vai arī, kad esam spiestas to darīt, jo ilgāk mājās palikt nav iespējams. Tāpēc Māmiņu klubā pašā Rīgas centrā vienmēr gaidīti ir jūsu mīļie mazuļi!

Pieskatīšanas - rotaļu grupas vadītāja, fizioterapeite Klaudija Hēla

20150918224532-65144.jpg

Fizioterapeite Klaudija Hēla stāsta:

"Māmiņu klubā šis nav kā bērnudārzs, šī ir pieksatīšanas grupa, kurā cenšamies pēc Eimijas Pikleres pedagoģijas vadīties, dienas gaitu veidot. Mēs ēdam, ejam gulēt, ejam ārā, ir savs dienas ritms, liels uzsvars tiek likts uz spēlēšanos, rotaļāšanos. Mēs sagatavojam telpu – bērni paši rotaļājas un spēlējas.

Lielākā uzmanība šajā pieskatīšanas grupiņā ir vērsta uz bērnu rotaļāšanos – īpaši iekārtota telpa, kurā bērniem ir iespēja rotaļāties pašiem, kā arī pašiem apjaust to, ko viņi jau prot un apgūt jaunas prasmes.

Pusotra līdz 3 gadīgs bērns nav tas, kas sēž pie galda zīmē, šķērē un līmē, viņš ir tik ļoti zinātkātrs un atraktīvs.

Svarīgi radīt vidi, lai viņš var izzināt, tas ir pats galvenais, ja nelieku viņam darīt, viņš iemācīsies daudz vairāk nekā tad, ja likšu: sarkanās bumbas un tikai, nē nepareizi, dari vēlreiz, tas neko nedod."

Mēs vēlamies, lai bērniem būtu iespēja spert savus mazos solīšus tuvāk patstāvībai mīlošu un aizrautīgu cilvēku sabiedrībā un ticam, ka šī pieskatīšanas un rotaļu grupa tāda noteikti būs.

20150918231627-37537.jpg

Grupā ir tikai 12 vietas! PIESAKIES šeit UN UZZINI vairāk>>

Ja jums rodas papildus jautājumi, rakstiet: sandra.livmane@maminuklubs.lv

20151005211638-49931.jpg


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies