Kādu inhalatoru izvēlēties? Vaicāju pēc padoma!

FejuFeja
FejuFeja 10. janvāris 2018 08:35
1203

Iet dienas, bet mans veselības stāvoklis īpaši uzlabojies nav. Ja vakar temperatūra uzkāpa pat līdz 38,5, arī šorīt turpina sāpēc acis (skan jau smieklīgi, zinu) un termometrs rāda sarkanu iezīmi stabiņā. Mistiskākais, ka temperatūra ir vienīgais slimības simptoms, ja neskaita vemšanu pirmdien. Nav ne klepus, ne iesnas...

Patiesībā jau, būtu tīrais nieks par mani, jo gan šo visu es kaut kā pārdzīvotu, taču satraukums par mazo Fejiņu, kura tikusi pie tāda klepus, kas viņu varētu ierindotie 1.vietā starp visiem dzelzsgriezējiem. Jā, ar viņas sauso, spēcīgo klēpu varētu pat dzelzi griezt.

Līdz šim mēģinājām tikt galā ar FaringoSpray, kā to parasti iesākumā iesaka mūsu ģimenes ārste, taču divas dienas īpašus rezultātus nav nesušas. Tas nozīmē, ka šodien mūs sagaida zvans ģimenes ārstei ar jautājumiem, kā rīkoties tālāk. Taču līdz tam vēlējos pavaicāt jūsu viedokli inhalatora izvēlē.

Esmu dzirdējusi par šo ierīci tikai pozitīvākās atsauksmes un to, ka inhalatoriem piemīt teju brīnumspējas, taču kā lai izvēlas īsto? Ierakstot meklētājā atslēgvārdu “inhalators”, piedāvājumi ir ui, cik daudz!

Esmu sapratusi, ka man ir jāpievērš uzmanība tam, lai inhalatoram līdzi nāktu arī maska bērniem, jo to noteikti izmantos gan Fejiņa, gan viņas brālis, taču kā ar tehniskajiem parametriem? Kādu pirkt? Kādas firmas, kādus modeļus?

Būšu bezgala pateicīga par jūsu ieteikumiem un komentāriem, jo tie noteikti man palīdzēs izdarīt savu izvēli. Priecāšos, ja komentāros pastāstīsi, kāds inhalators ir jūsu mājās, kā ar savu pirkumu esi apmierināta, vai arī – neesi apmierināta.

Viens ir skaidrs – labāk samaksāt vairāk, taču iegādāties preci, kura kalpo pilnvērtīgi, nevis tikai ir mājās skata pēc.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
zanzi+ 11. janvāris 2018 14:35 cecii

mums arī šis! skaļš gan ir, bērniem sākumā bija nedaudz bail.. bet pēc 2-3 reizēm viss kārtībā :)

FejuFeja 10. janvāris 2018 23:51 Co_ora

Ronītis piemērots arī pieaugušajiem? Nav ļoti skaļš?

FejuFeja 10. janvāris 2018 23:50

Milzu paldies jums, foršās mammas, par ieteikumiem. Dienas laikā esmu kļuvusi par īstu inhalatora darbības parametru ekspertu. Vēl mazliet jāpapēta un jāpalasa, un tad jāizdara izvēle (Y)

magone36 10. janvāris 2018 22:53

Sorry, divas reizes ielikās, jo pirmo komentāru neielika. Kad uzrakstīju otru, ielika abus.:D

magone36 10. janvāris 2018 22:52

Man ir Gamma inhalators. Kalpo jau 5 gadus, esmu apmierināta.
http://inhalatori.lv/lv/info/inhalators-gamm-mod-effect-new.html

magone36 10. janvāris 2018 22:51

Man un arī manai mammai ir Gamma inhalators. Tam arī ir iemutis, bērnu un pieaugušo maska.
http://inhalatori.lv/lv/info/inhalators-gamm-mod-effect-new.html
Kalpo jau piecus gadus, līdz šim viss kārtībā. Inhalējamies visi, pie iesnām un klepiem. Iesnām parasto NaCl, arī klepum,ja vien klepus nav ar komplikācijām un nevajaga speciālās zāles. Ar NaCl elpošanu, iesnas ar kaut kā vieglāk un ātrāk pāriet ( vismaz tā liekas).

Co_ora 10. janvāris 2018 21:21

Iegādājos šādu inhalatoru! Kāpēc tieši šo? Jo visi inhalatoru īres piedāvājumi piedāvā šo, līdz ar to daudzi apkārt ir izmēģinājuši un snieguši labas atsauksmes. Es, protams, gribēju iedziļināties inhalatoru jautājumā un izvēlēties to labāko no visiem, bet tomēr vajadzēja tagad un tūliņ (tā man likās!), tāpēc vienkārši paņēmu populāru preci, par kuru neviens neteica neko sliktu! Paši izmēģinājām ļoti maz, bet aizdevām draugam, no kura ļoti labas atsauksmes, gribēja mīļot ronīti un sadarboties :) Jāatzīst, ka uzglabāšanai liels, bet mūsmājās šādai mantai vieta gana! :)
https://www.inhalators.lv/produkti/params/category/55387/item/205180/

cecii 10. janvāris 2018 19:28 FejuFeja

Nu re, tomēr man cita firma - "Microlife" Professional 2 in 1, NEB 10A. Te igauņu aptiekas lapā atradu, latviski kaut kā nekur neatrodu https://www.apotheka.ee/kompressor-inhalaator-neb-10a-microlife-mm0108244

FejuFeja 10. janvāris 2018 13:26 cecii

Būšu bezgala pateicīga, ja kādā momentā varēsi apskatīties un noziņot sava inhalatora ražotāju un modeli, lai izvēloties neuzkāptu uz tā paša grābekļa :^)

cecii 10. janvāris 2018 13:12

Mums ir it kă labs, dārgs, kvalitatīvs inhalators (šķiet, ka Omron firmas, neesmu pie plaukta, bail, ka nesameloju), bet ja būtu zinājusi par šādu fīču pirms tam, nebūtu šo izvēlējusies. Komplektā nāk gan maska bērniem, gan pieaugušajiem. Daktere izrakstīja mazajam inhalēt noteiktu NaCl+ventolīnu. Zāļu daudzums jāpievieno ļoti precīzi, nedrīkst ne vairāk, ne mazāk. Kad ielēju zāles, izrādās, nekas neinhalējas, jo ieliets pārāk mazs daudzums. Ko darīt? Taisīju porciju dubultā, visu laiku stress, noķert brīdi, kad puse ir izelpota, lai nepārdozētu. Beigās instrukcijā izlasīju, ka tur tiešām minēts minimālais zāļu daudzums, lai inhalators vispàr smidzinātu. Citādi it kā dūc, darbojas, bet tikai tukšgaitā. Man šķiet, tā nav visiem. Speciāli bērniem domātajiem aparātiem tā nevajadzētu būt. Savējo pirkām aptiekā.

Kristīne Māmiņuklubs.lv 10. janvāris 2018 10:35

Man ir šāds Omron A3 Complete miglotājs-inhalators (NE-C300-E).

Novērtēju, ka var lietot kā bērni, tā pieaugušie.

Jāpiebilst, ka mazākais parasti bēg, tāpēc inhalēju, kad viņš guļ, tā kā ir skaļuma robežās, lai bērns nepamostos.

Šim ir 3 režīmi- augšējiem, vidējiem un dziļajiem elcpeļiem, tāpēc atkarībā no tā,ko iesaka ārsts, var variēt. Lietojam gan ar NaCl, gan ar Ventolinu, atkarībā no nopietnības.