Gaidot Ziemassvētkus: 20 idejas pašdarinātām Ziemassvētku dāvanām

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 15. decembris 2017 00:00
1594
Pašas rokām darināts foto albūmiņš ar gada skaistākajām bildēm tuvākajai draudzenei. Novēlējums, kas nācis no sirds dziļumiem.. Ticiet - draudzene būs priecīga un šādam albūmiņam mājās tiks atvēlēta īpaša vieta!
Kā jauka, maza dāvaniņa var noderēt arī pašas šūti filca vai kāda cita materiāla atslēgu piekariņi. Sevišķi noderēs tiem, kas šajā ziemā tikuši pie jaunas dzīvojamās platības vai auto!
Pašas taisīti auskariņi! Paskat - tie var būt vienkārši darināti no dzijas! Bet visā pasaulē ir ļoti daudz un dažādu auskaru veidošanas tehniku, kas nozīmē - vari droši variēt gan ar sīkām pērlītēm, gan ar filcu, gan sutažu, gan ļoti daudz ko citu!
Garšvielas! Tās gan nebūs pašas mājās gatavotas, bet tās var pasniegt tieši šādi - uz katras burciņas garšvielas nosaukums, un, ja pievienota neliela informācija par pašām garšvielām vai kāda recepte - ideāla dāvana sievietei, kam patīk pašiverēties pa virtuvi!
Grāmatu lasītājai.. Romantikas pilns romāns, zinātniskā literatūra.. Vai zini kādu draudzeni, kuras mīļākā aizraušanās ir grāmatu lasīšana? Uz priekšu - tu viņai vari uzdāvināt ne vien kādu ilgi kārotu grāmatu, bet arī pašas pagatavotu grāmatzīmi! Viņa novērtēs!
Ievārījums! Vasarā pašu lasītās ogas, pavisam noteikti noder ne vien vēdera priekiem vasarā, bet arī ziemas priekiem, ja ogas pārvērstas ievārījumā! Ja kāds no taviem mīļajiem jūsmo par mājās ceptām pankūkām ar ievārījumu, tu ar šādu dāvaniņu būsi trāpījusi desmitniekā! Pievieno ievārījumam skaistu novēlējumu, uzraksti, kas tas ir par ievārījumu, visu skaisti noformē un - darīts!
Mazas saldumu paciņas Jā, dāvināt var ne vien veikalā vienkārši ieraudzītus konfekšu asortus, bet arī īpašus kārumus, kas derēs tieši dāvanas saņēmējam. Varbūt ienāk prātā kāds, kuram ļoti garšo Jūras akmentiņi? Aiziet - pērc nost un pagatavo mājās no cepampapīra šādus glītus saldumu iesaiņojumus!
Magnētiņi ar mīļoto cilvēku foto Patiesībā, nav nemaz obigāti jāpērk veikalā speciālās lakas un visu pārējo šādiem izstrādājumiem. Pietiks, ja bildes attīstīsiet kolāžā, izgriezīsiet tās, pielīmēsiet pie citākas virsmas un aizmugurē tām pielīmēsiet ar Super līmi magnētiņus. Magnētiņus var nopirkt arī Tiimari veikalos!
Viens kolosāls veids, kā pasniegt pašas ceptus kārumus: piparkūkas, cepumiņus.. Izskatās kārdinoši, vai ne? Meklē piparkūku receptes, formiņas un uz priekšu!
Vēl viens veids, kā pasniegt pašas gatavotus kārumus - liec burciņās un klāt pievieno interesantus aprakstus. Nu, piemēram, kartiņā var ierakstīt: "Vai zini, ka tieši šādi cepumiņi filmās tiek nolikti kopā ar pienu priekš Ziemassvētku vecīša? Viss, kas tev atliek - sagādāt pienu un - bauda var sākties!" :)
Puķes - patiesībā šādu dāvanu novērtēs gan mazas jaunkundzītes, gan sievietes jebkurā vecumā, jo puķes var pārvērst gan matu sprādzēs, gan matu lentās, gan stīpiņās, gan piespraudēs, kas glīti izskatīsies Ziemassvētku vakarā piespraustas pie "izejamās" kleitas..
Jā - Ziemassvētkos var dāvināt arī pulksteni! Dizainu vari piemeklēt, atkarībā no tā, kāda gaisotne valda dāvanas saņēmēja miteklī.. Varbūt nāk kāds prātā, kurš sūdzējies, ka pie zilajiem aizkariem nekā mājās nav, ko pieskaņot? Nu ko, viņam var noderēt arī zilas krāsas pulkstenis, piemēram.
Riekstu, aprikožo, rozīņu asorti! Ziniet, ja kādam šie jaukumi visi garšo, viņam krāšņā izskata dēļ dāvana šķitīs patiešām jauka!
Ziemassvētku rotājumi Vari pagatavot gan pārsliņas no polimērmālam līdzīgiem materiāliem vai no sāls mīklas, gan arī, ja vien ir zīmēšanai nepieciešamās iemaņas, apgleznot veikalā iegādātas eglīšu bumbiņas! Esi radoša!
Lūk, vēl viena ideja dāvinātiem rotājumiem! No filca vari pagatavot personiskas, skaistas zeķītes, ko kārt eglītē, vai, piemēram, zeķītes visai ģimenei - gluži kā filmās, un tad - atliek vien zeķītēs sabērt mazus, jaukus nieciņus!
Rotaslietas Ja vien ar pērlītēm neesi uz Jūs, noteikti zināsi, kā tās likt lietā arī šajā īpašajā Ziemassvētku laikā!
Sveces Fantastiskais, siltais gaišums kas nāk no svecēm ir neaprakstāms.. Un tik ļoti atbilstošs šim mierīgajam, sniegotajam laikam.. Kāpēc lai šis nebūtu laiks, kad iemācīties pagatavot sveces? Tici, tās noteikti sasildīs dāvanas saņēmēja sirsniņu!
Vēl viens sveču variants - Vaska sveces! Ja vien gribas izmēģināt roku garāku sveču izgatavošanā, jāmeklē informācija par to, kā precīzāk apstrādāt vasku tā, lai par šīm svecēm to saņēmējs teiktu - skaistākās sveces, ko jebkad esmu saņēmis!
Tēja! Interesants veids, kā pasniegt vasarā lasītu tēju. Un jā - ziemā šīs tējas pildīs īpašu funkciju, cīnoties ar dažādiem baciļiem. Ja pievienosi klāt arī nelielu aprakstu par to, kam konkrētā tēja paredzēta, kā tā pareizi jālieto un kādos gadījumos - būsi trāpījusi desmitniekā!
Ziepes Pašas vārītas ziepītes ir ne tikai mazgāšanās līdzeklis, bet pat tāds kā emocionāls instruments, jo ikviena lietiņa, ikviens ēteriskās eļļas piliens tajās ielikts no visas sirds domājot par cilvēku, kam tiks šīs ziepītes. Turklāt, ir iespēja pielāgot: kam patīk apelsīnu aromāts, noderēs apelsīna ziepes. Kam patīk skrubja ziepes, noderēs ziepes ar abrazīvām daļiņām. Nu ko - veiksmi dāvanu darināšanā arī tev! Ceram, ka kāda ideja noderēs un iedvesmos! Māmiņu Klubs

Gadu no gada mēs aizvien vairāk prātojam par to, ko gan varētu pašas pagatavot, lai kā īpaši spētu pārsteigt savus mīļos un tuvos Ziemassvētkos. Nav siltāku zeķīšu par pašas adītām, nav skaistāku dūrainīšu par tiem, ko mamma bērnam uzadījusi.. Un tā varētu turpināt.

Bet šoreiz ļausim Jums ieskatīties interneta plašumos populārām dāvanu idejām! Turklāt - visas dāvanas iespējams pagatavot pašai!

Iedvesmojies!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies