Chicco Natural Sensation – bez parabēniem un minerāleļļām

FejuFeja
FejuFeja 31. marts 2017 10:01
450

Pateicoties Māmiņu klubam, uz mūsu vannas istabas plauktiņa nonākusi Chicco Natural Sensation produkcija.

Jāteic, ka ar Chicco esmu pazīstama jau vairākus gadus, jo vēl laikā, kad gaidīju dēlu, par labāko pretstriju līdzekli atzinu tieši Chicco. Tad nu tālāk arī mazajam tika izvēlēti šī ražotāja ādas kopšanas līdzekļi.

Nu ar Chicco iepazinusies arī mazā meitiņa.

Pirmais, ko noteikti vēlos izcelt un kas simpatizē Chicco ražojumos – tajos nav izmantotas minerāleļļas. Vārds „minerāleļļa” pats par sevi šķiet ļoti skanīgs, bet, kad apjaut, ka šī eļļa cēlusies no naftas produktiem, to gribās turēt pa gabalu no saviem bērniem.

Chicco Sensations šampūns ir bez uzmācīga un „skaļa” aromāta, uz mazuļa galviņas radot mazu, pūkainu putu mākonīti, pēc kuru izskalošanas bēbīša mati ir pūkaini un tīri. Lai gan meitiņa nekad neprotestē pret matu mazgāšanu, četrgadnieks, kuram matu mazgāšana parasti izvēršas par sava veida traģēdiju, atzina, ka putiņas acīs nekož. Par to Chicco žetons, jo dažkārt puikas matu mazgāšana ir dienas biedējošākais darbs, jo, ja putas trāpīs acīs, pa visu māju būs kliedziens nebalsī: „Acis, acis, manas acis!”

Šampūns sola, ka palīdzēs cīnīties ar piena kreveli, kas pašreizējā brīdī varētu meitai būt īpaši aktuāli, jo ar katru dienu uz galvas parādās aizvien vairāk krevelītes. Tiesa, dzīvosim un redzēsim, kā šampūns palīdzēs uzveikt kreveli.

Gan Chicco Natural Sensations šampūns, gan masāžas eļļa ir ar vieglu, neuzbāzīgu aromātu, kas nedaudz atgādina ziepju smaržu.

20170331100126-21532.jpg

Mazam bērniņam īpaši svarīgi ir mammas pieskārieni, glāsti, tāpēc, lai arī neesmu apguvusi masāžu, pati ik dienas masēju savu meitiņu, jo, kā atzinuši speciālisti, masāža, pat neprofesionāla, nevar nodarīt neko sliktu, tikai palīdzēt, jo sevišķi tad, ja katru pieskārienu caurstrāvo mammas mīlestība. Ar abiem bērniņiem esmu izmantojusi dažādas masāžas eļļas, bet Chicco Natural Sensation priekšrocība – izsmidzināms dozators, kas ļauj ērti lietot eļļu, netīšām plaukstā neiegāžot uzreiz pusīti pudeles satura. Eļļa rada viegluma efektu un nav smaga, masāžas procesā ātri iesūcoties mazuļa ādā un neatstājot to taukainu, bet gan to patīkami mīkstinot.

Tāpat kā šampūns, arī eļļa nesatur parabēnus un citas bērna (būsim godīgi – arī pieaugušā) organismam nevēlamas vielas.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies