Joki ne tikai 1.aprīlī

INGA_DZĒRVE
INGA_DZĒRVE 5. februāris 2012 22:54
1658

Man visvairāk ar jokiem nācies saskarties, kamēr mācījos skolā - gan pamatskolā, gan vidusskolā. Man vienmēr ir bijusi laba humora izjūta, un paticis kādu izjokot. Vispār, pamatā man tie joki bijuši tādi - diezgan šerpi, varētu teikt.


Padalīšos ar Jums, 2 mazos jociņos. 

 

Sāksim ar pamatskolu, vai ne?

 

Nu lūk, man ļoti padevās latviešu valoda un latviešu literatūra, tad nu, protams, arī tā priekšmeta pasniedzēja man ļoti patika. Bet reiz, netaisnīgā kārtā, saņēmu sliktu atzīmi. Cita priekšmeta skolotāja dēls, ar ko sēdēju vienā solā (tagad mēs viņu redzam kā TV3 laika ziņu Jāni), norakstīja neprasmīgi no manis mājasdarbu. Un skolotāja, neticēdama, ka norakstījis viņš, ielika man 1 balli, es biju dusmīga ne pa jokam, klasesbiedrs pat godīgi atzinās skolotājai, ka no manis norakstījis, bet skolotāja nodomāja, ka muļķojam viņu, un rezultātā - abiem, katram pa 1 ballei. 

 

Nu ko, pienāca nākošā mājasdarba atzīmju "dalīšana". Es uz skolotāju biju paņēmusi līdzi savu balto peli (mājdzīvnieku - tādas peles agrāk bija diezgan populāri mājās turēt), ieliku to skolotājai atvilktnē uz mājasdarbu burtnīcām, un ar smaidu sejā, uzstājīgi uzprasījos uz mājasdarbu atzīmju uzzināšanu. Skolotāja atvēra atvilktni, un reakciju Jūs jau varat iedomāties! :)

 

Nu un tad vidusskolā, braucot ar grupas audzinātāju un grupas meitenēm mājās no ekskursijas, ko forši pavadījām Lielvārdē, vilcienā izdomāju izjokot tā pasažierus. Tad nu ķēros pie savām tēlotājmākslas krātuvēm, fotoaparāta ar tukšu bateriju un pārliecināšanas spējām! Uzbāzīgi spraucos apsēsties pretī un "fotografēt" cilvēkus vilciena vagonā, stāstot viņiem, ka esam no laikraksta "Diena" un vēlamies vienkārši attēlot, ko dara cilvēki laikā, kad brauc ar vilcienu. Tur varēja pārsmieties. Cits gulēja sakumpis kā zāles vīkšķis, cits grāmatu lasīja, cits degunu kasīja. Bet pilnīgi neviens uz mums neapvainojās. Bija pat cilvēki, kas tieši otrādi, vēlējās papozēt. Lieki piebilst "Dienai" noteikti tuvāko dienu laikā bija straujš noiets! :D

 

Jokojam? Jokojam! Piedalies jaunā konkursā!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Māmiņu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 1. aprīlis 2011 12:53

arī fakts...katram "sava uts", kā teicienā teikts... :D

INGA_DZĒRVE 1. aprīlis 2011 12:49

nu bet jauns puisis taču :) Bet pasmieties īstenībā var par katru no mums :D

INGA_DZĒRVE 1. aprīlis 2011 12:41

Es pilnīgi esmu pārsteigta, ka nebiju teikusi TEV, ka ar viņu kopā mācījos, bet man tas nešķiet nekas tāds, īstenībā. Jā, mēs toreiz Lielvārdē maz meitenes bijām, pārsvarā, īstenībā, koju meitenes.

ievia 1. aprīlis 2011 11:45

Jānis tik jauns? Un Tu ar viņu mācījies kopā???
Nez, kāpēc es toreiz nebraucu uz to Lielvārdi..... :(

sandrulish 1. aprīlis 2011 11:12

aaaa...bet man tas Jānis izskatās kā tikko vidusskolu pabeidzis... :D mēs vienmēr par viņu smejamies (bet tas jau laba nozīmē - tāds antiņš)

Man maijā 26... ;)

INGA_DZĒRVE 1. aprīlis 2011 10:12

Jānim janvārī 25 palika, man paliks tikai oktobrī ;)

minniite 1. aprīlis 2011 09:51

rolly ir ir jauna. visas mēs jaunas. Mūžigie 18 :D

sandrulish 1. aprīlis 2011 09:26

hahaha, labs par to skolotāju...

Nevar būt Jānis Strapcāns, viņš tak jauniņš, vai arī rolly ir tik jauna? :D