Testējam Huggies Elite Soft

Edlel
Edlel 20. septembris 2016 08:58
1595

Sākšu ar to, ka esmu mamma 2 puikām – 3 gadi un jaunākajam 5 mēneši, tā ka autiņbiksītes, kā absolūta ikdienas nepieciešamības prece, mūsu mājās ir jau 3 gadus. Tā teikt, „neesmu pirmo reizi ar pīpi uz jumta”. Pateicoties Māmiņu Klubam, mums tika dota lieliska iespēja testēt jaunās 3. izmēra Huggies Elite Soft autiņbiksītes un savos iespaidos par šo produktu dalīsimies arī ar citiem.

Tātad, par pašām autiņbiksītēm. Pirmkārt jau atīkami ir tas, ka konkrētās autiņbiksītes ir pieejamas gan lielajos, gan mazajos iepakojumos, jo ir reizes, kad ir nepieciešamība tieši pēc mazā, ko var ērti paņemt līdzi, piemēram, ceļojumos, kaut arī lielākais iepakojums vienmēr būs izdevīgāks cenas ziņā.

20160919095917-20742.jpg

Teikšu godīgi, es jau sen vairs neiegādājos Latvijas veikalos pieejamās autiņbiksītes  un iemesls tam ir nevis cena vai pieejamības faktors, bet gan tas, ka praktiski visām mūsu veikalos iegādājamām, ir ļoti nepatīkama smaka.  Bet, atverot, Huggies Elite Soft iepakojumu, es biju patīkami pārsteigta, ka šīm autiņbiksītēm nepiemīt absolūti nekāds aromāts. Es, goda vārds, pirms tam ļoti šaubījos, vai šis produkts izturēs šo man tik svarīgo kritēriju.

Tālāk jau pētīju pašu autiņbiksīti.

Autiņbiksītēs ir ļoti plānas, tām ir ļoti elastīga jostiņa, kas pasargās no noplūdēm, kā arī neļaus spiest mazo punci,  labi līpoši klipši, mitruma indikators, autiņbiksīšu iekšpuse ir reljefaina (kā ar pumpiņām), bet ļoti, ļoti mīksta, kā arī ļoti foršas, platākas maliņas ap kājiņām (šādas platākas maliņas neesmu redzējusi nevienām citām). Īsāk sakot, šīm autiņbiksītēm piemīt visas labās īpašības, ko meklēju!

20160919100207-41608.jpg

Izklausās kā viena vienīga slavas dziesma, vai ne!? Bet šis tiešām izrādījās negaidīti labs produkts! Tomēr ir jau ir arī viens neliels mīnusiņš. Man puika ir 8.2kg svarīgs un, pēc izmēra norādes, 3. izmērs paredzēts līdz 9kg svaram, bet manam brašajam puikam nudien prasījās lielākas. Uzvilkt jau var, bet tā autiņbiksīte tāda paknapa tomēr, tādēļ ieteiktu izvelēties izmēru ar rezervi.

20160919100449-64544.jpg

Tas arī šķiet viss!

Esam nudien apmierināti un turpmāk lietosim tieši šīs autiņbiksītes!

Lai visiem brīnišķīga diena!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Gunita_P 15. oktobris 2016 22:33

Ierakstos šeit, jo man nesaglabāja. Saīsinātā atbilde par testu :) :)
Mēs arī izmēģinājām šos pampērīšus tik 4.izmēru. Puikam patikās. Tik ražotājam lūgums izgatavot pampērs bikses, ko aktīviem rakariem būtu vieglāk uzvilkt. :)