Uzņemam dzelzi ar Floradix!

berezina
berezina 5. novembris 2012 21:29
4238

Šobrīd esmu arī grūtniece- 20 ned. Analīžu rezultāti uzrādīja, ka mans hemoglobīna līmenis sāka kristies jau 16. grūtniecības nedēļā.

Hemoglobīns ir viela, ar kuras palīdzību organisms tiek apgādāts ar skābekli. Hemoglobīns krītas - tātad samazinās arī organismā esošais skābekļa daudzums. Tā nav nekāda neparastā situācija, ka grūtniecības laikā samazinās hemoglobīna līmenis asinīs. Tomēr ir svarīgi sekot, lai tas nesasniegtu kritiski zemu līmeni. Dzelzs ir vitāli svarīga grūtniecēm un jaunajām māmiņām, jo zems hemoglobīna līmenis ir bīstams bērniņa dzīvībai.

Daktere ieteica dzert dzelzs preperātus. Tieši laikā nāca piedāvājums no MK izmēģināt FLORADIX.

Saņemot šo uztura bagātinātāju izpētīju tā saturu.

Sastāvdaļas: augu ūdens ekstrakts no burkānu saknēm, nātru lapām, spinātiem, ložņu vārpatas saknēm, dižzirdzeņu saknēm, fenheļa augļiem, brūnaļģu lapoņiem, meža malvas ziediem, rūgtā apelsīna mizām-11,84g; augļu sulu koncentrāts no bumbieriem, sarkanām vīnogām, upenēm, apelsīniem, kazenēm, ķiršiem, sarkanām bietem-6,44g; ar dzelzs glukonātu bagātināts rauga ūdens ekstrakts ar pievienotu tiamīna hidrohlorīdu, riboflavīna nātrija fosfātu, piridoksīna hidrohlorīdu,ciānkobalamīna prep.-22mg; medus-0,8g; mežrozīšu augļu biezais ekstrakts-0,2g; kviešu dīgstu sausais ekstrakts-32,8mg; askorbīnskābe-20mg; dabisks aromatizētājs.

Floradix®  DZELZS ir bezrecepšu uztura bagātinātājs, kas satur  dzelzs (II) glukonātu, C vitamīnu, svarīgākos B grupas vitamīnus, kā arī augu ekstraktus un augļu sulu koncentrātus. Floradix®  DZELZS nesatur konservantus, krāsvielas un alkoholu. Nerada aizcietējumus.

Izklausās labi. Sākam lietot!

Smarža jauka, nerada sliktu dūšu; garša- sākumā ļoti patika, bet kad pudelīte jau gāja uz beigām, tad mazliet sāka jau šķebināt. Nu domāju, kā jebkurš sīrups, kas lietots katru dienu. 250 ml pudelīte izlietojās 2 nedēļās. Man patika šis produkts.


Lietojot dzelzs preparātus, lai dzelzs labāk uzsūktos jāņem vērā daži ieteikumi:

  1. lietot tukšā dūšā,
  2. lietot kopā ar vitamīnu C saturošiem produktiem, lai palīdzētu organismā esošajam dzelzim labāk uzsūkties.  (es papildus lietoju skābus kāpostus)
  3. nelietojot kopā ar kalciju saturošiem produktiem.

Tā kā neesmu atkārtoti vēl nodevusi analīzes, kas nosaka hemoglobīna līmeni, tad nezinu, kā Floradix ir ietekmējis manu dzelzs līmeni organismā. Bet katrā ziņā nogurusi neesmu, esmu enerģijas pilna jau kopš pirmās grūtniecības nedēļas.

Rūpēsimies par savu un sava punčbērniņa veselību!

Paldies Māmiņu Klubam par doto iespēju iepazīties ar šo produktu!

Vai esi izmēģinājusi jau Floradix? Kādi ir tavi iespaidi?

 


Floradix®  DZELZS ir uztura bagātinātājs, kas satur  dzelzs (II) glukonātu, C vitamīnu, svarīgākos B grupas vitamīnus, kā arī augu ekstraktus un augļu sulu koncentrātus.Floradix®  DZELZS nesatur konservantus, krāsvielas un alkoholu. Nerada aizcietējumus.

Ieteicams:

  • sievietēm jebkurā vecumā, īpaši grūtniecēm un barojošām māmiņām
  • bērniem un pusaudžiem
  • sportistiem un veģetāriešiem

Floradix®  DZELZS pieejams 250ml un izdevīgā 500ml iepakojumā.

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Māmiņu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
dandelion2013 24. aprīlis 2014 16:35

cik mg jaizdzer grutniecei dienas laikaa?????