Princeses ierašanās

rausite
rausite 11. janvāris 2017 16:41
476

Vasara, foršs laiciņš, 21.septembris.....

No rīta pilnīgi nekas neliecināja, ka vakarā turēšu rokās jau savu mazo princesi. Bet visu pēc kārtas....

Ar vīru precējušies bijām jau gadu, kad sākām domāt par bēbiku. Karjeras abiem uztaisītas, darbi stabili, mājoklis ar ir. Bija laiks. Bēbiks tik ātri nepieteicās kā bijām cerējuši, bet tomēr 2015, gada 11. februārī beidzot ir ilgi gaidītās divas strīpiņas testā :D

Tā ka līdz tam ļoti daudz strādāju, domāju, ka mans organisms pie slodzes pieradis, un slodzi pat netaisījos samazināt, bet dzīve ievieš savas korekcijas. 18. martā "ieliek" slimnīcā uz saglabāšanu....puņķi un asaras pa gaisu, nu kā jau šādās situācijās...paiet laiks un beidzot grūtniecība stabila. Uz darbu vairs atpakaļ strādāt neaizeju, daktere domā, ka gan jau izstrādāšos līdz pensijai, jaatpūšas. Tā arī daru, daudz staigājos, baudu brīvību un atpūtu (pirms tam 5 gadus nebiju atvaļinājumā bijusi). Viss forši.

28. nedēļā uztaisam USG un tur opāāāā....dzemdes kakls sācis vērties...atkal 3 nedēļas slimnīcā, pilnīgā gultas režīmā. Pēc tam 3 nedēļās mājās gultas režīms...izturu un viss labi. Daktere atļauj sākt staigāt. Sāku sarūpēt peciņas pūriņu. Principā nedēļās laikā viss sapirkts un sarūpēts. Soma sakārtota, jo visu laiku ir trauksme, ka tas bēbiks jeb kurā brīdī var pieteikties :)

21. septembra rīts pienāk kā parasti, pēc bezmiega nakts. Draudzenei ir 4 mēnešus vecāks dēliņš, tajā rītā nolemjam aiziet līdz jūrai. Ejam izstaigāties. Ap 14:00 esam atpakaļ, un meirīgu sirdi dodos pagulēt :)

Ap 16:00 ļoti sagribas uz tualeti, sāpīga vēdersa izeja. Domāju, ka kaut ko ne tā apēdusi. Pē 15 minūtēm atkal ļoti sāk sāpēt vēders, kādas 2 minūtes un pāriet. Zvanu māsai, kam gadu vecs puika. Vai tās gadījumā nav dzemdības? Māsa droši atbild, var jau būt, bet ja, kas iedzer No-spa un uz nakošās dienas pēcpusdienu varbūt kaut kas būs:) Dzemdības garām palaist nevarot :D Tā arī daru. Iedzeru No-spa un gaidu, kas būs. Pa to laiku vīrs atbrauc no darba. Saku , ka laikam sākušās dzemdības, bet mēs jau nebūsim tie trakie, kas pie pirmām sāpēm brauks uz slimnīcu :D:D:D 

Vīrs uzstāj, lai pazvanu vecmātei, jo kontrakcijas iet ar 4 min intervālu. Protams spītējos pretī, jo navar taču būt, ka tik ātri...Zvanu vecmātei, kas saka, lai braucam, viss notiek!

Ceļš līdz slimnīcai nav pārāk tāls, bet kā par spīti visos luksoforos deg sarkanais :D Slimnīcā esam pēc 30 minūtēm (saģērbšanās+somas paņemšana+ trepes kontrakciju iespaidā). Paspējam pārģērbties un ieliek mani gultā, lai apskatītu cik tālu process. Lieki piebilst, ka kontrakcijas ik pēc 1 minūtes un gribas jau spiest. Dakteres vērtējums - pilns atvērums, ejam uz galada, spiešanas vaina tik :)

Uzkāpju uz galda un joprojām tāda neticība. Kā mans dzemdību plāns? Kur mana duša, mana vanna, bumba,  matu plēšana un vīra rāšana :D:D:D  u.t.t.????

Viegli nebija. Dakteres joki palīzēja, starpene esot ļoti šaura, kas vīram esot labi, bet bēbim grūtāk tikt ārā. Starp kontrakcijām arī smejamies. Neliels iegirezums (apm. 2 cm) un viss. Mazā pricese bija uz vēdera. Visas sāpes aizmirsās.  Skats uz vīru, abiem asaras.

18:40 Dārta ir ieradusies :*  3230grami, 54 cm, lai gan dzimusi 35. nedēļās un 6 dienas. Skaistāku bērniņu nekad neesmu redzējusi. Pasaule tajā brīdī apgriezās pa 360 grādiem :)

Visas dzemdības, no pirmajām sāpēm līdz bebītei uz vēdera, ilga 2h un 40 minūtes. Dzemdēju Liepājas Reģinonālajā Slimnīcā. Daktere bija Petrova un mūsu mīļā vecmāte Miča. Ātras dzemdības. 

Šobrī mazajai pekai ir 3,5 mēneši. Meitiņa ļoti mierīga un lutina vecākus. Paši esam izgulējušies un atpūtušies. 

Nākotnē noteikti gribēsim vēl bērnus, jo mūsu pieredze tikai tā labākā.

 

KONKURSS: aicinām dalīties arī tevi savā DZEMDĪBU stāstā!

20170111093845-61200.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
SantaMa 11. janvāris 2017 17:26

Kāda skaistule (L) sveiciens septembrēnam! (L)

IESKATIES, ŠĪS BALVAS VAR BŪT TAVAS!

27.APRĪLĪ laimē plediņu vai Huggies Elite Soft

27.APRĪLĪ laimē plediņu vai Huggies Elite ...

7.MAIJĀ iegūsti dzintara pavedienu paladziņu

7.MAIJĀ iegūsti dzintara pavedienu paladziņu

24.APRĪLĪ laimē Māmiņu Kluba krekliņu

24.APRĪLĪ laimē Māmiņu Kluba krekliņu

26.APRĪLĪ laimē tējkannu

26.APRĪLĪ laimē tējkannu

Huggies@ Rotaļu zemes padomi lieliem un maziem

Ģeometrija lieliem bērniem? Nē. Tā palīdz arī mazajiem

Ģeometrija lieliem bērniem? Nē. Tā palīdz arī mazajiem

Dariet paši: pašgatavota rotaļlieta bērniņam

Dariet paši: pašgatavota rotaļlieta bērniņam

Attīstošā rotaļlieta pašu rokām - meistarklase!

Attīstošā rotaļlieta pašu rokām - meistarklase!

Māmiņu Kluba TV raidījums

Skaties svētdienu rītos STV Pirmā plkst.9.30!
22.04.2018.STV: svara pieaugums gaidību laikā, putras bērna ēdienkartē, saldējums ar ogām, sports sievietēm

22.04.2018.STV: svara pieaugums gaidību laikā, putras bērna ēdienkartē, saldējums ar ogām, sports sievietēm

DESMIT aizkustinoši ONLINE dzemdību video

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

ONLINE dzemdību video: IEDVESMOJIES skaistākām dzemdībām

Grūtniecības kalendārs

Ievadi pēdējo menstruāciju pirmo dienu, lai uzzinātu, kurā grūtniecības nedēļā esi.
Lai saglabātu grūtniecības kalendāru, Tev ir jāielogojas!
Reģistrējies