Nieze

3līnīt3
3līnīt3 21. aprīlis 2017 00:09
515

Sveikas māmiņas , esmu 23 grūtniecības nedēļā un jau no laika gala visu grūtniecību mokos ar niezi un bezmiegu .. niez man viss , sākot no matu galiņiem līdz kāju pirkstiem . Nav tāda apğērba kurā man būtu labi .. ejot gulēt , pagulēt nav iespējams tās niezes dēļ , kasos , dīdos .. vīrs rūc , jo viņas tas taču arī besī , a es raudu , jo nevaru iemigt , sākumā līdzēja iemigt , ja attaisīju logu , pārstāja līdzēt , pēc tam sāku dzert māmiņu tēju , arī vairs nelīdz , tad sāku dzer māteres tinktūru , protams , ka tā arī vairs nelīdz .. esmu ļoti lielā izmisumā .. liekas , ka tā nieze ir man galvā , smadzenēs , ne jau man kāda alerğija , vai kaut kas cits .. nu ko , lai vēl es daru , lai varētu beidzot , kā cilvēks pagulēt .. man jau vairs spēka nav ..

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ziemelbriedis 22. aprīlis 2017 12:17 3līnīt3

protams, ka cīnos, bet ne tik spēcīgi, kā pirmajā reizē. Jo šoreiz laikam nav tik traki un redzams, ka galva niez no tā ka ļoti daudz un biezāki man mati palikuši. (citi par tik bieziem matiem tik sapņo)

3līnīt3 21. aprīlis 2017 21:36 ziemelbriedis

Un necīnies ar to kaut kā šobrīd ?

ziemelbriedis 21. aprīlis 2017 21:34

man ar bij nieze iepriekšējā grūtniecībā, ārsts nosūtija pie alergologa, jo nesaprata kas kaišs - izrakstija kautkadu aptiekā brūvējamu kaļķi :)
tagad mocos ar kautkādu galvas ādas niezi un visu pārējo, kur skaras mati, ceru ka pāries tik līdz mazais būs pasaulē (party)

3līnīt3 21. aprīlis 2017 20:09 kintijad

Sveika ! Redzi , es nesen biju uz tādu , kā vispārēju usg , aknas arī skatījās , it kā viss kārtībā , bet lasīju , ka jānodod analīzes , jo usg var kaut ko neparādīt , bet analīzēs kaut kas var atklāties ! Tā , kā es laikam prasīšu analīzes nodot . Tu nodevi analīzes , vai usg taisīji aknām ?

kintijad 21. aprīlis 2017 19:48

Es ari iedomajos ka jludz dakterei lai parbauda aknas.
Man pashai paradijas niezosas pumpas 2 menesus lidz dzemdibam un pargaja tikai tad kad piedzemdeju. Man ar aknam viss izradijas kartiba, un arsts pateica ka tas ir tadas grutniecibas pumpas. Reali bija ka vejbakas 2 menesu garuma. Es ari raudaju, un pat ar cimdiem medzu gulet, jo nevareju nekasit. Tagad vel pec 3 gadiem man ir redzamas retinjas no tam pumpam kur biju kasijusi. :(

3līnīt3 21. aprīlis 2017 07:39 čabule

Paldies par ieteikumu , kā reiz tūlīt jāiet pie dakteres , tad arī izdarīšu , kā teici !

čabule 21. aprīlis 2017 06:23

Neeamu dakteris, lai uzstādītu diagonozi, bet- iespējams Tev ir grūtnieču hepatoze. Man tā bija uz grůtmiecįbas beigām, bet gribējās sev ādu noraut- traki niezēja. Tas ir sastīts ar aknām! Noteikti izstāsti ginekoloĝei un ja viņa nereağē, pati pasaki ka gribi aknu proves nodot (ASAT un ALAT) lai pieliek ķeksīti pie asinsanalīzēm