Miegs trešajā trimestrī- tālā pagātnē

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 11. janvāris 2018 00:00
783

Miegu trešajā trimestrī varētu salīdzināt ar snaudu, jo nepārtraukti ir kādi traucējumi vai šķēršļi, kas liedz saldi gulēt. Lasi pēdējo rakstiņu šajā sērijā par miega traucējumiem un kas tos izraisa!

Kāpēc Tu nevari ērti iekārtoties? 

Iekārtoties ērti gultā grūtniecības laikā Tev var būt viens no lielākajiem izaicinājumiem, sevišķi, ja Tu biji pieradusi gulēt uz vēdera vai muguras. Vienkāršākais izskaidrojums, kāpēc Tu nevari pietiekami ērti, ir lielais vēders. Lai kaut nedaudz mazinātu sāpes krustos un neērtības, izmanto spilvenus starp kājām un mugurai. Speciālisti grūtniecības 3. trimestrī iesaka gulēt pussēdus.

Ja, guļot uz sāniem, Tu jūtu pārlieku lielu spiedienu un gūžām, iegādājies mīkstu papildmatraci, kas veicinās gaisa cirkulāciju.

Tavs urīnpūslis nemitīgi izjūt spiedienu.. atkal

Vai atceries pirmo trimestri, kad Tu juties tā, ka vairāk laika pavadi tualetē nekā citās dzīvojamās telpās? Nu, šis laiks ir atpakaļ. Tagad spiedienu Tu izjūti, pateicoties augošajam mazulim Tavā puncī.

Tāpat kā pirmajā trimestrī ieteicams samazināt šķidruma uzņemšanu vēlā pēcpusdienā un vakarā un pirms gulētiešanas iztukšot urīnpūsli.

Grēmas un citi miega zagļi

Neesi pārsteigta par grēmām, kāju krampjiem, piepampušām kājām vai krākšanu, nemaz neminot bēbīša spērienus un kustēšanos, kas Tevi nakts vidū var pamodināt. Pētījumi rāda, ka sievietēm trešajā trimestrī ir mazāks dziļā miega ilgums un naktīs grūtnieces mostas daudz biežāk. Arī miega kvalitāte pašreiz ir ļoti zema.

Kā Tu gulēji trešajā trimestrī? Kādas ir Tavas metodes cīņā ar bezmiegu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Māmiņu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ingixxx18 11. janvāris 2018 12:04

Es pamostos ik pec 2h un tad ap kadiem 2,3iem ir japaed. Otraja trimestri celos 1x nakti un edu abolu biezeniti vai abolu, bet tagad - 3.trimestri ir jaaped kas vairak. Mazajam LOTI garso aboli :) Miegs ir caurs, bet no rita ap 7 sanak tomer iemigt un tad gulu lidz kadiem 10,11iem.

Hopeful_soul 11. janvāris 2018 10:44

Otrajā un trešajā trimestrī gulēju no apmēram 8 vakarā līdz 3 naktī un tad labi ja piemigu uz rīta pusi. Mans iecienītais glābiņš bija nakts vidū uzkost. Vīrs reiz pieķēra virtuvē ar salātlapu zobos:)