KONKURSS: Laimē punča apgleznošanu un profesionālu fotosesiju!

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 24. februāris 2018 00:00
2604

Brīdis, kamēr mazulītis vēl ir tikai mammas puncī, ir iemūžināšanas vērts. Ar starojošu māmiņu un... apgleznotu punci! Tas būtu neaizmirstams piedzīvojums ar unikālām fotogrāfijām, par kurām pēc gadiem priecāties visai ģimenei kopā.

Vai esi gatava šādam piedzīvojumam? Piedalies KONKURSĀ!

Trīs topošajām māmiņām vēlamies uzdāvināt unikālu iespēju apgleznot punci pie Solvita FacePainting un skaisto rezultātu iemūžināt sirsnīgā fotosesijā kopā ar profesionālu fotogrāfi Kristīni Valdmani no Libelle Kids photography.

Kā piedalīties konkursā?

  • Komentāros raksti, kādu zīmējumu izvēlētos Tavs punča iemītnieks? Raksti savu stāstu, kāpēc tieši šāda izvēle, un pievieno arī attēlu, kas visplabāk raksturo Tavu ieceri.
  • Neaizmirsti dalīties ar šo ziņu un sekot Māmiņu Kluba Facebook lapai.

PIEDALIES KONKURSĀ ŠEIT --->>>

BALVA: Trīs topošās māmiņas saņems punča apgleznošanu un fotosesiju fotostudijā bez maksas! Uzvarētājas noteiks Māmiņu Kluba redakcija kopā ar Solvitafacepainting mākslinieci un fotogrāfi Kristīni Valdmani.

Topošo māmiņu pieteikumus konkursam gaidīsim līdz 1.martam.

Konkurss sadarbībā ar

Huggies Elite Soft

20180209171102-24738.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nosiguldas 2. marts 2018 12:08

Mana mīļā meitiņa ir mazas peciņas gaidībās. Mazulīte tūlīt tūlīt pie mums ieradīsies. Tā kā mammīte ļoti gribēja pieteikties šim konkursiņam, bet ar savu aizņemtību to ir piemirsusi piesaku DreamComeTrue (F), mīļu māmiņu nu jau drīs trīs bērniņiem diviem puisēniem un meitiņai peciņai.

SintijaSabīne 28. februāris 2018 10:47

Esam otrā bērnina gaidībās. Esam loti laimigi, jo mums ir dēls un drīzs nāks pasaulē ilgi gaidītā meitina. Nekas tādu laimi nenes gimenē kā vēl viens bērninš ko mīlēt, kas ienesīs mūsu gimenē jaunas vērtības un pārsteigumus. Vēlos lai vēderu rotā saulīte, jo beidzot tik tiešām mūsu gimenei pievienosies maza saulīte.

RuncisTobis 12. februāris 2018 13:57

Šobrīd esmu otrās princeses gaidībās. Bija ļoti aizraujoši un interesanti par lielo notikumu paziņot lielajai māsai, kura jau no pirmā mirkļa pārliecinoši mums stāstīja par māsu puncī, kas būs viņas mazā draudzenīte. Esam ieripojuši sestajā grūtniecības mēnesī un USG mums un lielajai māsai apstiprināja ziņu par gaidāmo princesi.
Nu vīram viņas būs 3 :)
Marta ar aizrautību ir izvēlējusies jau māsai vārdu un mēs smejamies, ka tieši tā būsim spiesti saukt, šo mazo jauko draudzeni.(kaut vai tikai ģimenes robežās):D;)
...protams, princese ir pelnījusi īstu princeses vārdu, Marta domā, ka princese Salātlapiņa ir labākais vārds kāds viens māsai iespējams.
Nu jau gan esam nonākuši pie kompromisa, ka drīkstēsim šo mazo augstību uzrunāt par Salātlapiņu Beāti.. (F)
Domāju, ka par godu lielajai māsai puncis varētu ietērpties princeses Salātlapiņas tēlā.

laachukinsh 12. februāris 2018 10:46

Mūsu mazais gaidāms jau uz marta vidu vai otru pusi. Tā kā vīru mīļi saucu par lāčuku, bet es viņam esmu kaķe, tad mūsu mazajam punča iemītniekam gribētu viņa pirmo mājvietu apgleznot ar lācēnu un kaķēnu, kuri guļ, mīļi apķēruši punčuku.

ligice 12. februāris 2018 09:40

Manu punci rotātu divas kolbiņas, kurās esošās vielas savienojoties kopā veidotu punktiņu mākonīti, jo punča iemītnieks kopš pirmā skata USG tiek saukts par Punktiņu un viņa vecāki ir ķīmiķi.

Pievienoju aptuveno skices ideju, bet pati nemāku to uzzīmēt tik skaisti, kā iztēlojos.

Arta_Agate 11. februāris 2018 17:09

Tā kā mūsu princesīte dzimst aprīļa beigās,kad parasti pēdējos gadi ir īsti pavasarīgs laiks,tad es vēlētos lai uz mana punča tiktu gleznoti rozā ābeļziedi. Jo mūsu bērniņš ir tik pat nevainojams un perfekts kā katra ābeļzieda lapiņa.