KONKURSS: Vai gaidību laikā tev tika sarīkota Baby Shower ballīte? Kā notika bēbīša raudzības?

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 17. februāris 2017 08:00
926

Noteikti arī tu esi kaut ko dzirdējusi par topošo māmiņu ballītēm, kuru ietvaros bērniņa gaidītājas tiek apdāvinātas un visādi citādi suminātas. Pie mums dzimusi jauna tradīcija, kuras izcelsmes valsts ir Amerika. Tieši tā, runa ir par Baby Shower!

Piedalies diskusijā ar balvu!

20170215122832-89075.jpg

Pastāsti tepat, komentāru joslā, vai tavā gaidību laikā ir bijusi Baby Shower ballīte un kā noritēja jaundzimušā raudzības!

Dalies pieredzē arī, ja tev ir bijusi jaundzimušā raudzību ballīte ar draudzenēm, pastāstot, kad tieši tā notika (kurā grūtniecības nedēļā, vai arī cik nedēļas vecs bija mazulis).

Balva

HUGGIES ELITE SOFT pēc izvēlētā izmēra

20170111093845-61200.jpg

WOOLY ORGANIC GRAUŽAMRIŅĶIS

20170111100051-22005.jpg

Balvas ieguvēju izlozēsim 20.februārī!

Raksti tepat, komentāru joslā!

Jau šajā svētdienā skaties TV3 kanālā Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu, kurā būs sižets arī par Baby Shower tēmu!

Māmiņu Klubs

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
martinja223 17. februāris 2017 10:16

Es ari ljooti butu priecajusies par sadu balliiti, bet,taja laika tiesi sanaca ta,ka daudzas draudzenes bija aiznemtas ar tadam lietam,kaa kaazas un pasu grutnieciba, tuvaka tiesi parvacas uz citu latvijas galu un otra miilaa draudzenite nopietni saslima...ta nu izpalika man sads prieks :(

baibms 16. februāris 2017 11:55

Es būtu ļoti gribējusi šādus svētkus, atbalstu, ka dzīve ir jāsvin! Latviešiem tik sēru dienas un no ASV ir ko paņemt šajā ziņā.
Tomēr uzskatu, ka draudzenēm būtu jāparūpējas par šādu svētku esamību un dot iespēju gaidībās esošai draudzenei justies īpašai.
Tā nu sanāca, ka ar precībām un vēlāk mazuļa ienākšanu, draudzeņu skaits būtiski saruka. Pati noguru no vienvirziena komunikācijas, ja nav tad nav.
Tomēr man paveicās, ka viena sirdsmīļa draudzene paralēli bija gaidībās ar līdzīgu nedēļu esamību- vienojāmies, ka tā vietā mēs nosvinēsim "uz uhh..." ar vērienu mūsu bērniņu gada dienu. Tā bija vasara, mēs divas ar mazajiem, Liepupes muižā ar nakšņošanu, pilnīgi neko sev neliedzām...saule, jūra, bērni un mēs laimīgas. Tas bija kas īpašs.
Raudzības dalījām pa "daļām" un ne ātrāk kā 3 mēneši. Nebija nekas īpašs, tikai papildus slogs man... paralēli virtuvē gatavojot kūkas, kuras beigās puse neēda, jo pēkšņi vairs (iepriekš nepabrīdinot) neēdot pārtiku, kur želatīns.
Tagad ar martā gaidāmo maziņo, ņemot vērā iepr.pieredzi, vispār negribas raudzībām ko līdzīgu un jā, virtuvē vairs neko nešmorēšu. Būs tēja:D

Par pārējām meitenēm ļoti priecājos, ar mazu baltās skaudības piedevu, ka ir foršas draudzenes un liek justies īpašai- tas ir tas, kas tiešām gaidībās nepieciešams! (F)(L)(hug)(party)

Mamm_A 15. februāris 2017 17:00 IevaGerharde

Skaistas dekorācijas:)
P.S. Varbūt esam radinieces?:D es arī Gerharde

IevaGerharde 15. februāris 2017 16:51

Sveiki. :)
Man bija Baby Shower ballīte.
Manām meitenēm izdevās uztaisīt man pārsteigumu. Raudāju kā mazs bērns,jo negaidīju,ka man būs tāda.
Pirmais ieraugot ballīti,teicu,ka neesmu atbilstoši ģērbusies,ka man nav make up. Bet par visu tika padomāts. Mani skaisti ieģērba kleitā,uzlika nedaudz make up un bijām gatavas ballītei.
Galds bija klāts fantastisks,superīgas dāvaniņas,un uzdevumi arī bija feini.
Esmu dikti priecīga un milzum lielu paldies varu teikt savām meitenēm,kuras man sarīkoja šo fantastisko baby shower. Ir patīkami saņemt tik daudz uzmanības.

IevaGerharde 15. februāris 2017 16:36 IevaGerharde

Kā ir pareizi pievienot bildes? Man nesanāk :(

IevaGerharde 15. februāris 2017 16:35

Sveiki. :)
Man bija Baby Shower ballīte.
Manām meitenēm izdevās uztaisīt man pārsteigumu. Raudāju kā mazs bērns,jo negaidīju,ka man būs tāda.
Pirmais ieraugot ballīti,teicu,ka neesmu atbilstoši ģērbusies,ka man nav make up. Bet par visu tika padomāts. Mani skaisti ieģērba kleitā,uzlika nedaudz make up un bijām gatavas ballītei.
Galds bija klāts fantastisks,superīgas dāvaniņas,un uzdevumi arī bija feini.
Esmu dikti priecīga un milzum lielu paldies varu teikt savām meitenēm,kuras man sarīkoja šo fantastisko baby shower. Ir patīkami saņemt tik daudz uzmanības.

SantaMa 15. februāris 2017 16:10 Santafee

Mans plāns nākamajai grūtniecībai , turēšu bērna dzimumu noslēpumā un dzemdību zālē mums būs tā sauktais 'aklais randiņš' , bet kārtīgu baby shower nelaidïšu garām , un šoreiz pa riktīgu 'Amerikānisko' ... vienīgi ,kā to varētu savienot ar to, ka nezinām ,kas mīt puncītī? Varbūt pat pasākums izvēršas jautrāk kā ,ja dzimums zināms ! Ar dažādām likmēm par to, kas puncītī, jautrībām, gan meiteņu , gan puišu body ar knaģīšiem, krāšņiem baloniem, tikai dāvanām gan būtu jābūt neitrālām .. un tad tik pēc gadiem mazulim rāda foto: redz, te mēs vēl nezinājām , lūk tante Laura teica , ka būs mazajam Mateo māsiņa, turklāt , ome Kristīne 100% pārliecībā izvēlējās zilo bumbiņu :D

EZ - Elīna 15. februāris 2017 15:32

Ak šī mūžīgā tēma latviešiem! Nekad nesparatīšu, kamdēļ latvieši tik ļoti baidās un nepieņem šo 'baby shower' ideju. Iepriekš dzimšanas denas ar nedrīkst svinēt un pirkt mazulim paredzētas lietas- ar ne! Nē, ne jau es tā domāju, bet gan man apkārt esošie cilvēki. Un man šis uzskats šķiet negatīvs, novecojis un neobjektīvs! (Apmēram kā vidējais latvietis) joks, protams.
Tā īsti neviena neatbalstīti mēs ģimenē mazuļa gaidīšanas svētkus uzrīkojām paši sev! Tagad, kad gaidījām otru mazuli- ar meitiņu kopā dekorējām māju, pūtām balonus, līmējām vārdiņu pie sienas, sapņojām, plānojām un svinējām katru dienu...
Raudzības- tas gan ir latviešiem atblastāms pasākums. Lai gan es jau tad drīzāk būtu pret šo, jo mazulis taču tikko dzimis, kur jūs visi gribat nākt? :)
Bet mēs netielējāmies pretim- raudzīja katrs savā dienā, savā laikā. 3 mēnešu laikā esam ēduši dikti daudz raudzību kūku un dzēruši ļoti daudz raudzību -bērnu šampaniešu!
Kādu dienu mēs noteikti plānosim 3 bērniņu, jo tāds ir mūsu ģimenes sapnis! Es ceru, ka līdz tam laikam latviešu sabiedrība būs atvērtāka šim jaukajam mazulīša gaidīšanas pasākumam, kad tik tiešām loģiski ir sasaukt visus mīļos , kopīgi griezt lielo kūku, spēlēt spēles un kopīgi sapņot par gaidāmo brīnumiņu!
Ja nu gadījumā tas joprojām nebūs pieņemami- mēs jau esam 4, kas gatavi uzrīkot šos svētkus godam! ❤️

Mamm.mamm 15. februāris 2017 15:04

Baby Shower ballīte nebija. Bērniņa dzimumu turējām no visiem noslēpumā. Grūtniecības laikā nevēlējos tik ļoti publiski atzīmēt to, ka esmu stāvoklī. Nepatika arī, ka kāds, izņemot vīru, jautāja un tincināja par gaidāmo bērniņu.
Raudzības mums sanāca Ziemassvētkos, kad visi tikāmies. Kā īpašu pasākumu nerīkojām.
Lielu ballīti plānoju uz gada jubileju. Jau pāris nedēļas pēc dzemdībām sāku par to domāt.

Ievas_mamma 15. februāris 2017 14:41

Tagad sēžu un domāju - kāpēc man kas tāds neienāca prātā? Laikam kaut kā likās, ka tādas tikai Amerikā taisa...

Iveta - tereeze 15. februāris 2017 13:08

Mēs netaisījām tādu ballīti.

Ilvija82 15. februāris 2017 12:57

Nekādas ballītes nebija, nemaz neiedomājos par ko tādu!

SantaMa 15. februāris 2017 12:55

Visa mana ģimene bija par visiem 100% pārliecināti, ka būs meitiņa, laikam tikai man priekšnojauta burtiski kliedz priekšā, puika!!! Aizejot uz dzimuma uzzināšana ultrasonogrāfiju, jautāju, būs tad mums puisītis, daktere tā domīgi, un kā pašai liekas, saku- PUIKA! Viņa: beidz , tev taču pirmais bērniņš, ja būtu trīs meitiņas, tad tik ļoti varētu vēlēties, bet labi, labi, ir tev puncī mazs puikiņš!

Saskatījusies kā notiek baby shower Norvēģijā, kur tiek kūkā izcepta krāsa, piemēram šokolādes kūka, kuru griežot ieraugam vai nu rozā vai zils pildījums, baloni, kurus palaiž gaisā, paturot punča iemītnieka dzimuma krāsu un tā tālāk!
Tad es, sapratu, ka kūku pasūtīt būtu par vēlu, jaunumi burtiski sprāga ārā, izdomāju savādāk, sapirku Latvijas maiznieka svaigās biezpiena kūkas ar mellenēm (mana mīļāka, bet gaužām maza) , sapirkām 8gb, bērnu šampanieti, zēnu versiju, zilus balonus, un ar mūsu zilo vasaras divu sēdvietu kabrioletu, ieradāmies pie vecākiem, simboliski atzīmējām , sirsnīgas sarunas, smiekli, joki, stāsti par USG.. tāda nu bija mūsu nosacītā baby shower!

Mamm_A 15. februāris 2017 12:55

Manam mazajam oktobrēnam Marko Baby Shower ballītei īpaši gatavojos, izdekorējot māju un ēdienu atbilstoši tematikai. Ballīti rīkoju tieši mēnesi pirms noliktā dzimšanas datuma. Draudzenes bija sagatavojušas mīļas dāvaniņas, turklāt arī no manas puses tika sagatavoti uzdevumi, piemēram, uz mazām, izgrieztām pēdiņām bija jāsaraksta novēlējumi, kurus nolasīju Marko, kad viņš bija jau piedzimis. Tā bija jauka atkalredzēšanās ar jautru fotosesiju pirms lielā notikuma, jo pēc tam ilgi neredzējāmies un ar dažām draudzenēm joprojām gaidām tikšanos un iepazīšanos ar Marko.
Manuprāt, šādas ballītes ir jārīko, piesaistot gaidāmajam mazulim pozitīvu enerģiju, jaukas domas un laba vēlējumus.Tā arī ir iespēja mammai vēl pēdējo reizi atpūsties ar draudzenēm pirms lielā notikuma.