Grūtnieču diena 22.augustā: Rebozo lakati, Baha ziedi un praktiska dzemdību kustību nodarbība

Māmiņu klubs
Māmiņu klubs 17. augusts 2017 00:05
687

Gatavojies dzemdībām? Nāc, izbaudi Grūtnieču dienu kopā ar mums! Sagatavosimies šim tik ļoti svarīgajam procesam, jaunas dzīvības rašanās, dzimšanas brīdim! Gatavosimies tikšanās brīdim ar pašu svarīgāko cilvēciņu katras sievietes dzīvē. Mīļās, topošās māmiņas, izbaudiet šo laiku no visas sirds, atpūtieties, gūstiet daudz noderīgas informācijas un gatavojieties satikšanās brīdim ar bērniņu! Aicinām jūs uz tradicionālo Grūtnieču dienu Māmiņu Kluba Vecāku skolā!

12:00 - 13:00 Viss par Baha ziedu enerģiju gaidību laikā

Interesanti, bet grūtniecības laikā, atkarībā no grūtniecības trimestra, var būt arī atšķirīgi ieteikumi attiecībā uz Baha ziedu lietošanu. Katrā trimestrī gan tavas emocionālās, gan fiziskās izjūtas var būt citādākas.Gatavo arī tu savus jautājumus un uzdod Grūtnieču dienā tos Laurai Tidriķei!

13:15-14:45 Rebozo lakati - dabiska palīdzība grūtniecības un pēcdzemdību laikā- praktiska nodarbība, vada dūla Līga Giniborga.

Rebozo ir nacionāls meksikāņu sieviešu aksesuārs - gara, plata šalle. Sievietēm Meksikā rebozo lakats ir ne tikai tautisks, krāšņs un dārgs aksesuārs, tas kalpo arī praktiskiem mērķiem – kā lakats, šalle un polsteris smagu kravu pārnēsāšanai uz galvas, šūpuļtīkls bērniem, sega un slings, kurā nēsā bērnus. Semināru Māmiņu Kluba Vecāku skolā vadīs dūla Katrīna Puriņa- Liberte.

Nodarbības laikā katrai būs iespēja sajust, kā Rebozo lakats var palīdzēt:

  • muguras sāpēm,
  • relaksācijai,
  • iegurņa atslābināšanai,
  • elpošanas ritma līdzsvarošanai,
  • intuīcijas attīstīšanai jeb "kontaktam ar sevi un bērniņu". 

15:00-16:30 Sievišķīgās enerģijas kustības dzemdību laikā- praktiska nodarbība

Joga ir sena mācība par to, kā dzīvot labāk un sastapties ar dziļāku patiesību sevī. Grūtniecības laikā īpaši vērtīgi ir apgūt prasmi veselīgi elpot, fokusēt uzmanību, atslābināties un kustēties saskaņā ar iekšējo sajūtu. Būt iemiesotai savā ķermenī, sazemētai un jūtīgai. Tad dzemdību dienā sievietei ir vieglāk izbaudīt radīšanu un piedzīvot to kā lielu garīgu, spēkpilnu, dziļi dziedinošu ceļojumu. Izdejosim sievisķīgās enerģijas kustības, ļaujot gurniem un sirdij smaidīt! Nodarbību vada: Aija Dvinska, jogas un grūtnieču jogas skolotāja, jogas dūla starptautiskā apmācībā, trīs bērnu mamma.

Kad notiks?

22. augustā plkst. 12.00-16.30

Kur notiks?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, 1. stāvā, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 25

PIESAKIES GRŪTNIEČU DIENAI ŠEIT->>>

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies