Arstes nolaidiba

Arkebuza
Arkebuza 11. oktobris 2017 13:14
505

Sveicinatas miļās jaunās mammiņas. Nesen rakstiju par savu HCG. Un Dievs beidzot deva mums ar miļo cilvēciņu bērniņu. Sākumā bija daudzas problēmas. Pagaja 4 gadi, un beidzot tas brinums notika. Mana arste apsveica un teica, kad tikšanās būs pēc 2 nedeļām, jo viņa dosies atvaļinājumā. Pagaja 5 dienas. Naktī es pamodos ar šausminošām vedersāpēm. Likās, kad mani kāds griestu no iekšpuses. Sagaidiju ritu. Zvaniju savai arstej. Kaut bija atvaļinājums, viņa atbildeja, lai nekavējoties dodos uz slimnīcu. Aizdomas par ārpusdzemdes apaugļošanos. Tēvs mani aizveda uz Valmieras slimnica. Tur mani nosutija pie Ināras Mucenieces.  Es biju ļoti pārbijusies un  satraukta.

Inaras kundze jautaja. Cik ilga ir grutnieciba. Es atbildeju 3 nedeļa. Viņa vēsā balsī atbildeja- tā tak nav nekāda grutnieciba. Tur vēl var viss iztīrīties. Man sakāpa kamols kaklā. Domaju pie sevis, saņem tak sevi rokas.

Pēc pārbaudēm Mucenieces kundze secinaja, kad dzemde ir skidrums, vajagot atsuknet.

Es pārbijos vel vairāk. Vairs nespeju savakt sevi. Man bija lielas bailes. Cereju, kad varbut iedos kautko pret sapēm proceduras laikā, bet nē. Sāpes bija šausmigas. Tad viņa ieraudzija man pirsingu un tetovejumu. Uz kuru man jautaja. Ak tad šo tu vari paciest. Bet tās tomēr ir divas dažādas lietas.

Biju priecīga, kad viss bija beidzies. Tad daktere jautaja par saslimšanām un visu parejo. Stāstiju par apsaldējumiem, kas bija padsmit gados un nokļuvu slimnica. Un tad daktere pārtrauca un teica, kad nevajagot stāstīt muļķības.

Vēlējos pajautat par asinsgrupām. Par negativo un pozitivo. Uz ko viņa man atbildēja, labāk ievārījumus butu gatavojusi nevis visādas muļķības lasījusi.

Pats trakākais, kad es sākumā vainoju sevi. Kad dakterei visā taisnība.

Pagaja 5 dienas un strauji sākās attīstīties sēnite. Nopirku svecītes. Pēc trešās svesites lietošanu nesapratu kāpēc nepalīdz. Mēģinot ievadīt svecīti dzīļāk, atdūros pret kautko cietu un apaļu. Pie sevis saku domat, kad kautkāds audzējs, vai bumbulis. Man galvā nāca visādas šausmas. Saņemos un ar lielām pūlēm izvilku arā. Sākumā nesapratu, kas tas ir. Pamazām atritinot, saprotu, kad mani 8 dienas dzemdē mētājas marles tampons ko izmantojusi Mucenieces kudze pie atsūknēšanas. Nākošajā dienā devos jau pie savas dakteres. Viņa bija šokā. Tā esot nolaidiba. Iedevu slimnīcas izrakstu. Tur ne vārda nebija minēts par procedūrām ko veica. Vienkārši rakstīts. Ginekaloga pārbaude.

Mana dakterite veica pārbaudes. Secinaja kad ir jau 5 nedēļa. Secināja ari to, kad ir iekaisums un pastiprināta sēnīte. Vaicāju dakteritei vai ir redzami pirmie sirdspuksti. Atbilde bija ja. Vai varu paklausities. Uz ko viņa mierigi atbildeja, varbut nevajag. Situācīja ir smaga.

Dakterite ieteica domāt pozitīvas domas, un aizmirst rūgtumu Valmieras slimnica.

Pagaidam es rakstu anonimi. Seit ir ari mani draugi, kas nezina par gaidāmo bērniņu. Ja tomer dēļ šis dakteres attieksmes un nolaidības es pazaudēšu mazuli es atklāšu savu vārdu.

Nevienai jaunajai mammiņai nenovēlētu to ko piedzīvoju es.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Māāmiņa1995 17. oktobris 2017 22:07

Zini- skumji.... Es ļoti ceru, ka tu sagaidīsi savu brīnumu sveiku un veseli! Domās būšu ar Jums un to sirsniņu kas pukst zem sirds.

santulis6 13. oktobris 2017 22:30

Man pasai ari ne ipasi patikamas emocijas palikusas par valmieras slimnicu
man meitina dzima julija izlaida man ar recekliem ara no slimnicas labi ka tik atri tiku pie sava arsta kurs izrakstija zales

Maaminja Diaana 11. oktobris 2017 14:38

Noteikti ir nepieciešams rakstīt sūdzību, tas taču nav nopietni...
Ja runājam par asinsgrupām - man ir negatīvā, vīram pozitīvā, grūtniecības laikā man parbaudīja antivielas un veica imunglobulīna vakcīnu, bet pastāstīja, ka parasti ar pirmo mazuli viss ir kārtībā, jo organismam pirmā grūtniecība, kaut kas jauns. Bet pirms plānojam nākamo mazuli gan vēlams veikt antivienu pārbaudi, jo tad ir vairāk šim procesam jāseko līdzi, īpaši, ja mazulis piedzimis ar pretēju asinsgrupu (kā manā gadījumā). Tās noteitki nav muļķības un mammai ir jāuztāj, lai seko līdzi antivielām ;)
Vēlu izturību :) Noteikti stāstiet mazulītim, cik ļoti gaidāt viņu un jau mīlat to mazo dzīvībiņu, lai viņš jūtās gaidīts, viņi to tiešām jūt :)
Nākamreiz šādās situācijās (novēlu, lai tādu vairs nepiedzīvotu) vienkārši pati pieceļaties un dotaties projām, neviens nav tiesīgs Jūs tā pazemot - kada kuram daļa, cik pīrsingus un tetovējumus esat izturējusi...

lauvinja 11. oktobris 2017 14:02

Vari sūdzēties veselības inspekcijā http://www.vi.gov.lv/lv/veselibas-aprupe