Zobārsta apmeklējums grūtniecības sākumā

02. Aug, 08:25 Renē1986 Renē1986

Sveikas ....  esmu pašā pašā grūtniecības sākumā - 7 nedēļas! Man jau bija ieplānots divu zobu labošana ar kanālu tīrīšnu! Vēlējos noskaidrot, vai drīkst veikt anestēziju(bez tās es galigi nevaru iztikt)?. paldies 

Renē1986 Renē1986 09. Aug 2017, 09:33 AndaFre

nesap, vnk jāsaved kārtībā😀)

AndaFre AndaFre 09. Aug 2017, 09:28 Renē1986

Protams ja nesāp tad varbūt pagaidi, bet ja zobi sāp - nenodari to savam berniņam - viņam arī sāp 😉

Renē1986 Renē1986 09. Aug 2017, 09:11 AndaFre

.. 😀 vai arī jāpagaida, kad sākies 2.trimestris! Lasīju, ka iesaka iet pie zobārsta tieši 2.trimestrī !!!

AndaFre AndaFre 09. Aug 2017, 08:57 Renē1986

Pasakot zobārstei masiņa tā pat uzzinās 😉 palūdz lai māsiņa vienkārši mazliet paciešas un neko nesaka kadu brītiņu 😀

Renē1986 Renē1986 08. Aug 2017, 21:28 AndaFre

SWeika, paldies par atbildi 😀)
Man kā reiz 2 zobiem jātīra kanāli! Ir tik viena maziņa problēmiņa ☹( - zobārstes māsiņa ir man, ģimenei un draugiem laba paziņa , un tā kā vēl nevienam neesam paziņojuši par grūtniecību , nu negribas lai viņa uzzzinātu ☹(( būs jānoķer zobārste uz īsu mirkli!

AndaFre AndaFre 08. Aug 2017, 17:14

Sveika 😀
Vari veikt anestēziju bet iepriekš paziņo arstam ka esi stavoklī jo grutniecēm jāievada mazāks daudzums adrenalīns, kas ir anestēzijas sastāvā, savādāk var izraisīt spontānā aborta vai priekšlaicīgu dzemdību risku 😉 zobārstu var un pat ir ieteicams apmeklēt grūtniecības laikā, bet iesaka lielus darbus - kā kanālu tīrīšana - ja tas nav ar akūtām sāpēm izdarīt līdz aptuveni 25.nedēļai 😀
Runājot par kanālu tīrīšanu grūtniecības laikā, esi uzmanīga jo ārsts nevar/nedrīkst veikt rentgenu zobam - kā rezultātā nevar zināt vai kanàls ir pilnībā iztīrīts 😉 man pašai arī tīrija kanālus (2 zobiem) grutniecības laikā , bet iztīrija tik cik ārsts pats varēja redzēt un atstāja ar pagaidu plombēm lai tad kad mazais piedzims varētu apskatīt ar rentgenu un pabeigt 😀