Par grūtniecības testiem

05. Feb, 05:31 Miluma Miluma

Sveikas māmiņas! Daudzām māmiņām šis varbūt jau būs noiets etaps, taču ceru uz atbalstu. Respektīvi lieta ir tāda- 3 mēnešus dzēru yarina pretapaugļošanās tabletes. Ieteica mana ginekoloğīte padzert kādus 3 mēn., jo man agrāk bija problēma ar cistām, viņa gribēja pārliecināties, ka dzeltenie asins ķermenīši mainīsies. Nu pēdējo reizi dzēru mēnesi atpakaļ. Menstruācijas parasti bija ap 24 dienu. Nu tagad jau kādu nedēļu gaidu savas menstruācijas (rīt 30 diena). Nedēļu velk vēdera lejasdalu, reizēm izteikti. Darbā esot jau lieku paketes, jo bailes, ka sāksies. Katru reizi ejot uz toleti - hops- nav. Nu labi, otrdien- 30.01) uztaisu 1.testu ( clear blue + -) rāda pozitīvu, izteikti iezīmējās. Šorīt no rīta taisīju otru, kuram es tā kā redzu to plusiņu, bet ne tik izteiktu. Godīgi sakot, pat nezinu smieties vai raudāt. Ja tā ir grūtniecība es priecāśos. Gribu vēl kādu nedēļu nogaidīt un tad taisīt digitālo testu. Godīgi saku, esmu pamatīgi apstulbusi. Varētu pirkt digitālo testu bet negribu vilties. Man ir divi palieli bērni, jaunākajam jau 10 gadi būs. Ar tām grūtniecībām bija mazliet savādāk. 

Varbūt kādai būtu kāds viedoklis par šo? Pie ārsta vizīte ir nākamo nedēļ. Krenķis paliels...