Lielā ratu pastaiga Jelgavā 2013.gadā

Sveikas Jelgavas mammas arī šogad notiks Lielā ratu pastaiga. Sarosās mammas ar mazuļiem. Visi laipni aicināti. Sīkāku informācija , kad nāks tuvāk laiks. Cik saprotu no info pasākums būs 1.jūnijā šogad! Kas piesakās un nāks?

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 10. Jun 2013, 11:28

https://mega.co.nz/#F!zkxBDQKT!GjfjgF0MK6tDRmwoNgcXqA
bildes no Uzvaras parka foto stūrīša!!!!

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 03. Jun 2013, 19:02

Timermaņa foto var redzēt vinu mājas lapā, no foto stūrīša uzvaras parkā vēl nav bildes! Kopā bija 95 ģimenes!

Mēs vēl neesam saskaitījušas vakar nebija spēka vairs šodien atpūšamies jo visas lapas nav pie manis ,bet arī pie manam palīdzēm😀 Es domāju , ka pirmdien arī bildes dabūsim no Timermaņa foto salona un arī no otra fotogrāfa!!!Tad arī ielikšu bildes šeit portālā un uzrakstīšu savus iespaidus par pastaigu! Pacietību mīļās mammas😀 😃
ŠEIT VAR APSKATĪT BILDES http://www.osgphoto.com/ , KO FOTOGRĀFĒJA OKSANA IKSI . Oksana ir idejas autore šai sociālai ratu pastaigai , kura aizsākās pirms 4 gadiem😀

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 02. Jun 2013, 09:05

Kad būs bildes no fotogrāfa došu ziņu ielikšu linku😀

Tieši tā!!!!

Aleina Aleina 25. May 2013, 22:37

Sveika, tātad Lielā ratu pastaiga Jelgavā būs 1.jūnijā?

Tāpēc, ka 26.maijā Jelgavā ir pilsētas svētki un es gribēju , lai ir vēl viena svētku diena Jelgavas ģimenēm. Jelgavas pašvaldība nevar izpalīdzēt ar koncertu un vietu Uzvaras parku, jo viss būs aizņemts. Negribu vienkāršu ratu pastaigu - gribas , lai ir arī kādas citas aktivitātes. Vai visas mammas gribēs piedalīties ratu pastaiga , ja pilsētā būs vienuviet vairāki pasākumi? Tāpēc nolēmām , ka būs 1.jūnijā pasākums. Vēl jau 26.maijā ir arī Labestības diena!

Gaidīsim neaizmirstat sasrkanus un baltus balonus kā arī ja ir iespēja kādu aksesuāru apģērbā sarkan baltos toņos😀

ziemelbriedis ziemelbriedis 12. May 2013, 10:20

ļoti, ļoti, ļotii centīsimies būt

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 09. May 2013, 16:41

Mans e-pasts ieva10cirule@inbox.lv ,ja kāda mamma piekrīt palīdzēt 😉

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 08. May 2013, 10:24

Mammas man priekš pasākuma noorganizēšanas vajag vēl kādas izpalīdzīgas rokas . Varbūt kāda mamma ir gatava novadīt jau izdomātu stafeti Uzvaras parkā? Būs tikai jāizstāsta dalībniekiem noteikumi stafetei.

Tad vēl būtu jauki ja kāda mamma palīdzētu pie zīmēšanas konkursa stūrīša. Pienākumos ietilpst izdalīt lapas zimēšanai. Izstāstīt, ka uz lapas jāuzraksta bērna vārds un uzvārds , telefona Nr, vai e-pasts! Lai vēlāk var paziņot uzverētājam .

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 08. May 2013, 00:11

Pastaiga šogad notiek viss tiek organizēts būs ar Jelgavas pašvaldības atbalstu. Sākums 1.jūnijā Jelgavas pils parkā . Reģistrēšanās sākot no 11:20 Pils parkā . Atpazīšanas zīme sarkani un balti baloni un aksesuāri apģērbā ! Sekojiet informācijai būs info gan Jelgavas vēstnesis, gan afišās. Pasākums sauksies " Svētki Jelgavas mazuļiem"

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 21. Mar 2013, 12:45

Kristīne portāla redaktore man zvanīja un teica ,ka parcelts pasakums uz 26.maiju😀

20. Mar 2013, 23:48

Neko nevar saprast vai būs 1.jūnijā vai 26.maijā.

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 19. Mar 2013, 21:32

Jā datums ir patālu, bet ja vēlamies atmiņā paliekošu pasākumu mums JELGAVAS MAMMĀM AR MAZUĻIEM vajag savlaicīgi visu plānot.

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 19. Mar 2013, 21:30

Es neko nesolu, bet gribu šogad kārtīgu pasākumu iesaistot Jelgavas domi arī un kārtīgu reklāmu. Tik man vajag visu apdomāt ko vēlos šajā pasākumā . Nezinu ko var lūgt Domei? Nevar jau aiziet un pateikt gribu rīkot pasākumu! Varbūt kadai mammai ir šāda pieredze? Palīdziet ar idejām un padomiem?Aprīļa pirmajā pusē došos uz Domi!

Intersanti vai ne?😀Tā varētu būt es dažreiz sveicinos, jo redzu pazīstamu māmiņu! Izrādās šogad Ratu pastaiga būs 26.maijā nevis 1.jūnijā!

Ambera_2012/ Jelgavas MK Ambera_2012/ Jelgavas MK 19. Mar 2013, 12:42

VAI JELGAVAS MAMMAS SEIT IR?