Kuldīgas dzemdību nodaļa.

10. Nov, 06:18 S A N T A S A N T A

Sveikas topošās un esošās mammas. :) Gribēju uzzināt mazu informāciju, ir doma dzemdēt Kuldīgas dzemdību nodaļā, bet nomoka viens jautājums. Tur var tā vienkārši aizbraukt un apskatīties dzemdību nodaļu? Kā izskatās dzemdību zāle, palaatiņas?  Vai tur nepiedāvā tādu pakalpojumu?

S A N T A S A N T A 11. Dec 2015, 12:14

Ja te ir vel kāda kam interesē, tad bijām uz dzemdību nodaļu Kuldīgā. Telpas foršas, izremontētas. Pirmsdzemdību istabas arī baigi foršas lielas. 😀 Palātiņām arī nav ne vainas, nav par ko sūdzēties, dikti patika luksiņi, ērti un plaši tur. 😀 Vienīgi nošokēja dzemdību zāle. 😃 Likās dikti, dikti maziņa. 😃 Bet nu tā jau laikam tam ir jābūt. 😃

S A N T A S A N T A 11. Nov 2015, 11:33 pelucins

Liels paldies. 😀 Tagad man ir drosme zvanīt un jautāt. 😀

S A N T A S A N T A 11. Nov 2015, 11:32 minded

Es jau gribēju zvanīt, bet bail ka neapraujos un ka tādus pakalpojumus nesniedz. 😃 Domāju, labāk pajautāt vispirms te un tad zvanīt. 😀

S A N T A S A N T A 10. Nov 2015, 18:21

Un tur būtu kāda laipna dakterīte kas man visu izrādītu?

S A N T A S A N T A 10. Nov 2015, 18:19

Sveikas topošās un esošās mammas. 😀 Gribēju uzzināt mazu informāciju, ir doma dzemdēt Kuldīgas dzemdību nodaļā, bet nomoka viens jautājums. Tur var tā vienkārši aizbraukt un apskatīties dzemdību nodaļu? Kā izskatās dzemdību zāle, palaatiņas? Vai tur nepiedāvā tādu pakalpojumu?